Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Amberka Wszystkigo NAJ NAJ


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak...

Sprawdziłem moimi tajnym kontaktami że nic nie stanęło na przeszkodzie Amberce w "marszu" ku nowej drodze życia...:)

Właśnie w tym momencie przekracza progi kościoła...:)

Cóż tu więcej powiedzieć....:)

Żyjcie długo i szczęśliwie...:)

ps: liczymy na galerię fotograficzną z tego Wszego najważniejszego dnia w życiu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

Sprawdziłem moimi tajnym kontaktami że nic nie stanęło na przeszkodzie Amberce w "marszu" ku nowej drodze życia...:)

Właśnie w tym momencie przekracza progi kościoła...:)

Cóż tu więcej powiedzieć....:)

Żyjcie długo i szczęśliwie...:)

ps: liczymy na galerię fotograficzną z tego Wszego najważniejszego dnia w życiu:)

tzn co z kościła czy z nocy poślubnej?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Rekowska :D

Oj wybawiłam się wybawiłam. I obrączka na palcu lśni :) najlepsze wesele w życiu. Polecam i uważam że śluby wcale nie są przereklamowane. Zdjęcia wkrótce dodam. Apartament przepiękny a noc poślubna... krótka :) Póki co jestem niemową i czekam na podróż poślubną :D

Buziaki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Również dołącze się do życzeń:).Jednak szkoda,pewnie coraz rzadziej Amberka będzie na forum:rolleyes:

ja tam nie wiem,ale może chłop pójdzie na Tv otworzy pivko...a żonka do kompa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem,ale może chłop pójdzie na Tv otworzy pivko...a żonka do kompa:D

Nie... chłop przyjdzie do Amberki siedzącej przy kompie i powie:

wpuść mnie kochanie na chwilę...

a Amberka mu ma to:

Garki w kuchni masz pomyte?!

:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Nie... chłop przyjdzie do Amberki siedzącej przy kompie i powie:

wpuść mnie kochanie na chwilę...

a Amberka mu ma to:

Garki w kuchni masz pomyte?!

:eek:

dokładnie:D...a po 17 latach mycia garnków....wku...wi sie i kupi zmywarkę i nie będzie wcale gadał z żonką:D:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie:D...a po 17 latach mycia garnków....wku...wi sie i kupi zmywarkę i nie będzie wcale gadał z żonką:D:eek:

Jak masz zmywarkę to raczej wiesz że to nie do końca takie dobrodziejstwo:D:

... a że pełna i nie ma komu jej opróżnić

... z że widziałeś że pełna to ci się nawet nie chciało włączyć

... ja włączyła a ty mógł byś choć raz opróżnić

... kuur...a znowu nie ma do czego kawy zrobić w wszystko jest w zmywarce

... dlaczego od razu tej brudnej szklanki po piwie nie dasz do zmywarki

... przecież mówiłam ci że talerz zanim się wsadzi do zmywarki to go trzeba opłukać

...ect...

Naprawdę taka zmywarka w domu to nieszczęście i zapalnik awantur:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Jak masz zmywarkę to raczej wiesz że to nie do końca takie dobrodziejstwo:D:

... a że pełna i nie ma komu jej opróżnić

... z że widziałeś że pełna to ci się nawet nie chciało włączyć

... ja włączyła a ty mógł byś choć raz opróżnić

... kuur...a znowu nie ma do czego kawy zrobić w wszystko jest w zmywarce

... dlaczego od razu tej brudnej szklanki po piwie nie dasz do zmywarki

... przecież mówiłam ci że talerz zanim się wsadzi do zmywarki to go trzeba opłukać

...ect...

Naprawdę taka zmywarka w domu to nieszczęście i zapalnik awantur:D

o rany skąd ja to znam:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ja widzę że Ty już kobiecą naturę poznałeś wzdłuż i wszerz :D Jeśli chodzi o zmywarkę to posiadamy i to dobra rzecz jest :) Mąż do komputera się nie pcha ale jak mu powiedziałam że chłopaki ze skionline będą mnie odbijać spod ołtarza to wyczułam małą nutkę zazdrości, tzn chciał was lać :D:D:D i nie wiem czy będę nadal mogła sobie forumować w spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne zdjecia , super lokal fajny klimat. tylko...jakoś ten Twój zamazany:Dczy on taki normalnie?! nie no rozumiem tylko glupio żartuję. a ta chryzantema na samochodzie to może nasza:)

Widzisz taki z niego księciunio że musiałam zamazać :P prawie przez to rozwód brałam wczoraj :) co do sali i w ogole ślubu + wesela to rewelacja. Mogłabym się chajtać co rok :D tylko ok 4-5 juz mega zmęczenie odczuwałam a kilku upierdliwców się znalazło co koniecznie chcieli wtedy tańcować :D

A chryzantemki więcej szkody niz pożytku narobiły, bo nie dość że 90% w drodze odpadło (klejone na superglue) to jeszcze okazało się że wyschnięty klej wchodzi w reakcję z lakierem i mamy samochodzik do lakierowania :D

Ale ogólnie cała impreza na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz taki z niego księciunio że musiałam zamazać :P prawie przez to rozwód brałam wczoraj :) co do sali i w ogole ślubu + wesela to rewelacja. Mogłabym się chajtać co rok :D tylko ok 4-5 juz mega zmęczenie odczuwałam a kilku upierdliwców się znalazło co koniecznie chcieli wtedy tańcować :D

A chryzantemki więcej szkody niz pożytku narobiły, bo nie dość że 90% w drodze odpadło (klejone na superglue) to jeszcze okazało się że wyschnięty klej wchodzi w reakcję z lakierem i mamy samochodzik do lakierowania :D

Ale ogólnie cała impreza na plus :)

Nie no rozwodu to nie bierz:) jak jest tajemniczy tez dobrze;)

a chryzantemki nie na ta pogode, jak my braliśmy slub to papierowe róze powtykałam w gabkę w kształcie serca. nie odpadły:D. kiedyś znajomych mój woził w czasie ślubu naszym samochodem i po weselu był cały w przylepcach, myslałam że go szlag trafi ale dał do znajomego blacharza i jakoś to umyli, sladu nie było....no ale superglue i cjanopany hmmm....tego nie przerabialismy.szkoda samochodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...