Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty wodne


Rekomendowane odpowiedzi

Aha, no tak, zapomniałam przeprosić za jakość filmików - niestety były kręcone małpim aparatem cyfrowym więc jakość jest srednia a i tak nagrywane były na zoomie więc ... :rolleyes: jest jak jest.

Ale już się rozglądam za porządną kamerką:)

Kasku w wodzie się chyba boję:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajęło Ci opanowanie startu i zakrętów? Pytam z ciekawości bo też chciałbym w tym roku spróbować i nie wiem ile czasu powinienem sobie zarezerwować ;)

Z tego co zauważyłam to osoby jeżdżce na nartach zwykłych nie miały problemu z wyjściem z wody i zakrętami. Właściwie wychodzi sie za 1-2 podejściem a skaczesz przez kilwater maksymalnie 2 dnia.

Tak było ze mną i moim braciszkiem, natomiast osoby które nie jeżdżą na nartach mogą mieć problem z samym wyjściem z wody, pewnie chodzi o równoległe ustawienie nart i w ogóle opór przed jakimikolwiek nartami a do tego jeszcze świadomość że to jest woda :)

A co do jakiś ewolucji na nartach to zaskakująco szybko się robi postępy. Na zwyklych nartach ma się chyba świadomość że jak się upadnie to będzie bolało a tutaj nic nie boli, wpadasz do wody i tyle, kapok Cię unosi, narty też :) Na nartach wodnych zdecydowanie odważniej podchodziłam do sprawy:D

I jeszcze ciekawostka odnośnie wypinania nart. Za pierwszym razem jak wracałam zza kilwatera z powrotem do kilwatera to zahaczyłam wewnętrzną krawędzią o falę i nie wyrwało mi narty tylko stopa sama wyszła delikatnie z wiązania. To było tak delikatne że nawet nie poczułam szarpnięcia tylko jak skapnęłam się że nie mam jednej narty to puściłam się dobrowolnie liny żeby nie kombinować z utrzymaniem się na 1 narcie. :) Tą samą przygodę miał mój braciszek i takie same ma odczucia.

Na obecną chwilę nie widzę możliwości zrobienia sobie kuku na nartach wodnych. Jak czujesz się niepewnie albo tracisz kontrolę to puszczasz się liny i tyle:)

Super zabawa i wszystkim polecam!

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 7 months later...

CWB Board Co. Kink Wakeboard 134 cm + wiazania Vapor - sprzedamCWB Board Co. Kink Wakeboard 134 cm + wiazania Vapor (hinge tech) L/XLWakeboard przeznaczona dla średnio zaawansowanych długość 134 cm z wiązaniami typu hinge z których łatwo się wypiąć.Zestaw ten pomoże lepiej poznać Tobie tajniki Wakeboard. Pozwala na realizacje skoków, obrotów, ..... a przy tym miekkich lądowań.Wyróżniający się stylowy wygląd i użyteczność.Bardzo stabilna, nawet w trudnych i niekorzystnych warunkachNa desce znajdują się normalne ślady użytkowania, nie przeszkadzają one jednak w najmniejszym nawet stopniu w dalszym użytkowaniu deski.UWAGA !!sprzedaje w komplecie lub osobnoKOMPLET 599 PLN (wysylka gratis)osobno wiazania 350 PLN deska 350 PLN(jezeli chcesz kupic osobno nie licytuj poinformuj mnie o tym wystawie nowa aukcje)http://allegro.pl/cwb-board-co-kink-wakeboard-wiazania-vapor-hinge-i1440756937.html

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

1.jpg.0e5da6a24a3efbc9fe116314a70b50ee.jpg

2.jpg.d7e64c2daa3cd44a150d35e29550eef0.jpg

3.jpg.e27f94613ace175a3fade9af44ea5275.jpg

4.jpg.99df1e0620b9a7f09b1d3588e9cfa314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość szkolanarciarstwa

witajcie,

jak mielibyscie ochote pouczyc się pod okiem instruktora to zapraszam do szkoly narciarstwa w Ślesinie (10 km od Konina), szczegóły na stronce www.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

Adam

PS zachecam do obejrzenia filmu z jazdy na piętach - wyższy stopień trudności :)

http://www.vimeo.com/22813946

Edytowane przez szkolanarciarstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...