Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Oficjalna premiera "Into the white"


Leski

Rekomendowane odpowiedzi

1252049246-2.jpg

W czwartek 10-tego września o godzinie 15.40 w kinie „Sokół” w Zakopanem odbędzie się premiera filmu Kostka Strzelskiego „Into the White”.

Jak mówią autorzy "jest to pierwszy polski film w 75% freeride'owy".

W filmie występują nasi najlepsi zawodnicy freeride'owi, jest także segment freeskiingowy z najwyższej półki oraz extremalne zjazdy Tatrzańskimi żlebami.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na projekcję.

Więcej - KLIK

Edytowane przez Leski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam koledzy, że miałem niewątpliwą przyjemność zobaczyć wczoraj (3 razy) "Into the white" w pełnej bułce na full HD - wieczorem wrzucę swoją pełną recenzję filmu, ale najważniejsze jest to, że film ma prawdziwy klimat, jest kompletny, z pomysłem i wciąga...

Big UP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, obejrzałem, podobało się.

Podoba mi się pomysł na popularyzację tego sportu i narciarstwa w ogóle z Tatrami, jako równie dobrym miejscem, jak gdzie indziej. O tym, jako głównym celu tego filmu opowiadał po projekcji autor. Bo o ile mnie pamięć nie myli, to po Białym Śladzie, kilkunastominutowym filmie o narciarstwie na Kasprowym z udziałem Tlałki nic sensownego nie powstało.

Pokazana została piękna przyroda i dynamiczne zjazdy w scenerii zarówno słonecznej pogody, jak i zadymki typu bałagan;). Muzyka bardzo dobrze uzupełnia klimat filmu. Podobały mi się szczególnie ujęcia z kasku, z powietrza oraz z Austrii z kamery, która przemieszczała się równolegle z narciarzem.

Wyeksponowałbym bardziej w filmie informacje o trudności tras i zjazdów, jakie pokonywaliście. Bo dla zainteresowanych to wiadomo o co chodzi, natomiast mniej zorientowani muszą poczuć deniwelacje i wysokość, choćby na podstawie zdjęcia lub mapy, takiego, jak to np. ze Żlebem Karczmarza:

800px-%C5%BBleb_Karczmarza_a1.jpg

Informacje z nazwiskami riderów pokazywały się za krótko, a dynamiczna zmiana wypowiadających nie pozwala ich zidentyfikować na początku.

Pierwsza scena filmu - dzwoni telefon (myślałem, że to jakiemuś burakowi na sali) i następuje rozmowa ridera z mamą, która obawia się o syna jest fajnym pomysłem na zajawkę tematu, która ma wprowadzić w klimat filmu. W pierwszej chwili wydała mi się kontrowersyjna, ale w sumie po zastanowieniu - jest to jakiś pomysł.:)

Miałem pytania do autorów, którzy po projekcji byli na scenie, ale prowadzący zakończył szybko rozmowę. Interesuje mnie ile trwały dni zdjęciowe, ile kosztowała produkcja filmu, jak technicznie kręcono zdjęcia itp.

Generalnie gratuluję pasji i filmu oraz mam nadzieję na następne produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam koledzy, że miałem niewątpliwą przyjemność zobaczyć wczoraj (3 razy) "Into the white" w pełnej bułce na full HD - wieczorem wrzucę swoją pełną recenzję filmu, ale najważniejsze jest to, że film ma prawdziwy klimat, jest kompletny, z pomysłem i wciąga...

Big UP!!!

Wiem, że niedługo film będzie można zobaczyć w necie, a wiadomo coś konkretnie - kiedy? OOO! Skionline.pl jest jednym z patronów medialnych.

Edytowane przez fanatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...