Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowa Osada - będą nowe inwestycje w Wiśle?


johnny_narciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Wielki szacun dla prezesa Nowej Osady za to że inwestuje a nie stoi w miejscu jak cienków rowienki siglany i inne w beskidach ośrodki natomiast martwi mnie liczba amatorów białego szalenstwa jak bedzie stała do nowego krzesła na nowej osadzie.byłem pare razy jak był jeszcze orczyk i kolejka była że HO hO:( a teraz to juz bedzie p........ne

pozdrawiam

Krzesło odbierze 2000 osób na godzinę.

Prwdopodobnie problem jaki był z kolejką do orczyka zniknie lub się zminimalizuje.

Tylko ile wytrzymają trasy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie należe do tych co zaczynaja jazde o 11 czy 12 w południe. Co masz na mysli ze ktos moze zrobic kuku??Jeżdziłem tam ostatni raz chyba 2 lata temu i z tego co pamietam to przed 8 rano nie było za duzo chetnych??A jutro wtorek ja mam to szczescie i mam wolne i mam nadzieje ze za duzo ludzi nie bedzie i do 11 uda mi sie troche powalczyc.

Edytowane przez damiantychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zajmiesz strategiczne miejsce na parkingu :D a trzeba wiedziec gdzie stanąć żeby ci ktoś kuku nie zrobił,

a miałeś tam jakąs przygode??

ja zajołem tak strategiczne miejsce że nie widziałem auta bo mnie same suvy obstawiły i zrobiło mi się gorąco ze ktos mi je podprowadził..:D

ale i tak nie przebije nic tekstu kolesia ktory stal obok

podchodzi i mowi mi tak:

przepraszam Pana ale czy mi się wydaje czy jak ja siedze w samochodzie to wychodzi mi na to ze moja d... jest na wysokości pana dachu:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałeś tam jakąs przygode??

w zeszłym sezonie po kilku dniach mrozu spadło dużo świeżego śniegu i przykryło lód :( nawet napęd na 4 nie dal rady i oparłem się o golfa :D dogadałem się z gościem i przestawiłem auto i zaraz po tym jeszcze dwie stłuczki były tylko że sprawcy nawet się nie pofatygowali żeby z auta wysiąść tylko rura i w droge:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrałbym sie tam na letnich oponach przy takiej pogodzie. Pamietam ze jest tam troszke stromawo przy podjezdzie na parking ale jak jest posypane to dam rade bez problemu.

Pamietam w zeszłym roku wybrałem sie w któras niedzile na Soszów-wtedy chyba przez 3 czy 4 dni padał snieg-napadało go naprawde duzo.NIe dałem rady wyjechac na sama góre,stanałem w połowie góry oczywiscie na zimówkach a wczesniej sie troche rozpedziełem.Górale dali d..y ,nie odgarneli nic a na drodze lezało ze 30 cm sniegu. To co sie działa w ta pamietna niedzile to był istny dramat ,naprawde przez DUŻE D.Dziesiatki aut próbowały zdobyc ten podjazd ale nikomu sie to nie udawało, a górale zamiast zagrodzic wyjazd na sama góre nie robili nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh:) po prostu polska

swoją drogą fajnie że położyli płyty na podjeździe ale i tak nie polozyli ich do konca a że ja mam miske 1,5cm od ziemi to jak się płyty skonczyły zaczeło się bombardowanie mojej niemieckiej maszyny:d, jak już kładli to mogli to zrobić do konca ehh no szkoda następnym razem pojade innym autem bo żal mi mojego, a co do tego lodu to chociaz ze był żwir to i tak wszyscy tańczyli jak na lodzie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...