Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wiązania salomona


eqiupe

Rekomendowane odpowiedzi

wiązania salomona

Salomon S 912 Ti Pe - na takich ja śmigam a o żadnych luzach nawet nie chę mysleć (śmierć na stoku) i nic mi o takowych nie wiadomo. A sklep jak to sklep- byle sprzedać.Czasami warto isć do dobrego sklepu gdzie właściciel jest takim samym wariatem na punkcie nart jak my i dobrze wie co mówi.Ja na takiego trafiłem ( Kielce - Top Sport ul Św.Leonarda ).

Ekspedienci najczęściej pochodzą z łapanki i tele mają z nartami wspólnego co piernik z wiatrakiem.

Pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązania salomona

Salomon I Rosignol ( Look ) to IMHO najlepsze wiazania na rynku.

Salomon jest lekki(zwlaszcza wersja TI) i bardz sprezysty w polaczeniu z poweraxe plate doskonaly zestaw do dynamicznej i agresywnej jazdy.

Co do bezpieczenstwa to bardzo rzadkie sa wypadki przedwczesnego wypiecia a wypiecie statyczne czyli te przy upadkach przy malej predkosci lub kiedy przewracamy sie stojac w miejcu( najczestrze urazy wiazadel kolana) Salomon nie ma tu sobie rownych.

Jedyny minus jaki mi przychodzi do glowy ( i to bardzo malutki)to te dlugie skrzydla na nosie powoduje ze czas wypiecia jest troszke przedluzony.

BobasEB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bobasa

wiem że są pod względem wipinania super nie mam do nich zastrzeżeń ale dlaczego przednia płyta ma luzy (chodzi na boki) tylna jest ok i ogólnie wiązanie jest ok tylko te luzy na przedniej płycie (śróby są dobrze dokręcone)

Jaki to ma cel ? Czy jest to spowodowane polepszeniem działania elastometru?

Zauwarzyłem te luzy już w wielu modelach wiązań salomona i nie tylko .

pozdrawiam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiązania salomona

wiecie co mnie też coś skrzypi i tak od początku jak je zobaczyłem to mi coś marnie to mocowanie 2 śrubami wyglądało przy tak wyciągniętym przodzie a dziś mnie jeszcze w depresje faciu ze sklepu wprowadził jak chcałem się umówić na regulację bo butki kupiłem i mówi "prosze je przynieśc damy na warsztat to będzie moment tam są tylko 2 śrubki! sam to montowałem!:(

cosik cienko widze cały sezon?!

Oby strachy na lachy!

pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...