Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bad Gastein apartament


arbiter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanko , wymyśliłem wyjazd z rodzinką do Bad Gastein.

Znalazłem apartament SONNENSCHEIN Landhaus Gletschermühle

85 eu za 4 osoby ( 65 m ) i takie tam .....

Może ktoś tam był lub ma coś innego godnego polecenia ????

Może wie ktoś jak najproście przesłać im zaliczkę ???

Wiem że banki pobierają prowizję , zarówno ten mój polski jak i ten obcy

Dzięki za uwagi i podpowiedzi

Pozdrawiam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest najładniejsze w Bad Gastein?

Widok na Bad Hofgastein:D

Tak żartują właśnie sobie mieszkańcy Bad Hofgastein:D

A tak na poważnie to zaliczyłem w dolinie Gastein tylko teren narciarski Dorfgastein i szczerze mówiąc nie zachwycił mnie, byłem również w ichniejszych słynnych termach i podobnie bez zachwytu, ale to może dla tego że ja ogólnie nie jestem 'wodnik".

Jeśli chodzi o apartament(65m2/4 os) w cenie 85 e, to jak znajduje się on w pobliżu wyciągów(max 300 m) to cena normalna, ale jeśli to jest dalej i trzeba autko odpalać żeby dojechać do wyciągów to drogo.

Zaliczka: najtaniej będzie w kopercie:D listem zwykłym, ale bez gwarancji że dojdzie, a tak poważnie to pewnie można znaleźć jakiś bank co puścisz to taniej niż z swojego, tylko czy opłaca Ci się zakładać z tego powodu rachunek w innym banku?:rolleyes: Tak że nie za bardzo masz wyście musisz skorzystać z banku w którym obsługujesz się na co dzień. W moim np. BZWBK tai przelew puścisz z domu(internet), a w 2 banku w którym również się obsługuję BGŻ ni Ch... , trzeba się udać do oddziału i wypełnić płachtę formatu A4 niezrozumiałych i zagmatwanych rubryk, albo ładnie się uśmiechnąć do pań i one to wypełnią a ty Tylko podpiszesz - i tyle:)

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać że termin to luty a to zapewne ma wpływ na cenę :(

W zeszłym roku w Bad Kleinkirchheim, a konkretnie w St. Oswald 100 m od gondoli w Święta Bożego Narodzenia, czyli w najdroższym z możliwych okresów płaciłem za 4 os apart. z 2 sypialniami dokładnie tyle samo 85 e, a i na ten rok mam znaleziony w Hermagor w sylwestrowym okresie apart. 150 m od gondoli Mileniumexpres również za 85 e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85 Euro za apartament 65m2 to nie tak strasznie drogo (no nie tanio też). To po prostu dosyć duży apartament a miasto też do najtańszych nie należy więc tak wychodzą takie przyjemnosci w szczycie sezonu. Pewnie jakbyś znalazł coś nieco mniejszego to będzie trochę taniej, a przestrzenią się nasycisz na nartach. Moi znajomi jeżdrzą tam co roku, narciarsko chwalą sobie takie coś SKI Center Argenthal - to pomiędzy BG i BHG i można na dwie strony śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w Bad Kleinkirchheim, a konkretnie w St. Oswald 100 m od gondoli w Święta Bożego Narodzenia, czyli w najdroższym z możliwych okresów płaciłem za 4 os apart. z 2 sypialniami dokładnie tyle samo 85 e, a i na ten rok mam znaleziony w Hermagor w sylwestrowym okresie apart. 150 m od gondoli Mileniumexpres również za 85 e.

Czyżby jakieś podziemne metro latem wybudowali z Hermagor do Tropolach,że masz z kwatery w Hermagor tylko 150 m do gondolki;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku w Bad Kleinkirchheim, a konkretnie w St. Oswald 100 m od gondoli w Święta Bożego Narodzenia, czyli w najdroższym z możliwych okresów płaciłem za 4 os apart. z 2 sypialniami dokładnie tyle samo 85 e, a i na ten rok mam znaleziony w Hermagor w sylwestrowym okresie apart. 150 m od gondoli Mileniumexpres również za 85 e.

Sławek który?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...