Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam


Aszynbeher

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie niedawno zawitałem na tą stronkę. Dotychczas korzystałem z portali konkurencji, ale Mea Culpa, obiecuję, że już nie będę :)

A tak szczerze, to tu się cos dzieje przynajmniej. Mam nadzieję, że towarzystwo jest serdeczne i pomoże w potrzebie :)

Aktualnie czuje się średniozaawansowanym narciarzem, który potrzebuje czegoś więcej :D Dlatego też - zmieniam sprzęt, ćwiczę przed sezonem i już rezerwuję jakąś miejscówkę na sylwestra... Może ktoś mi pomóc? Szczawnica, Muszyna, czy Krynica?? :) I żeby blisko do wyciągów (oczywiście tych dużych i znanych) było :)

Pozdrawiam was, narciarki i narciarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas korzystałem z portali konkurencji, ale Mea Culpa, obiecuję, że już nie będę :) !

A przyznam,że kontrolerów nie brakuje;).Witam Serdecznie i zapraszam do zabawy i nie tylko:rolleyes:

PS Mamy taką zasadę,że najpierw się WITASZ,a następny post pytasz!...

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

Co do miejscówki na Sylwka - Szczawnica może być w miarę dobrym pomysłem - jest tam Palenica z dobrymi trasami, bo w Krynicy będzie tłoczno.

Potwierdzam,byłem w Krynicy w tym okresie -porażka:(Szczawnica,albo Muszyna-masz Wierchomlę i Jaworzynę do wyboru,a koszty noclegu znacznie mniejsze,niż w Krynicy Górskiej:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenica w Szczawnicy rzeczywiscie moze byc lepszym pomyslem niz Krynica...

Moze byc pod warunkiem ze jest tam wystarczajaca ilosc sniegu i odpowiednie warunki narciarskie. Z reguly Palenica rusza pozniej niz Wierchomla czy Jaworzyna. Tak ze w Sylwka moze byc roznie.:confused:

Nawet jakby narty nie wypalily to spacerek bedzie duzo przyjemniejszy bo tlumow nie ma:)

No i w tym sezonie jest jeszcze to: http://www.skionline.pl/stacje/?co=newsy&id_txt=3244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka z piąteczką :D

Napisz coś o sobie, bo mu tutaj to jak jedna wielka rodzina :) Chcemy wiedzieć, kiedy na przykład możemy wypić Twoje zdrowie, bo picie bez toastu nie uchodzi :)

Nie mam w ogóle pojęcia skąd może się brać Twój nick, więc gwoli wyjaśnienia dla trochę słabszych :rolleyes:

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Myślę, że profil udało mi się trochę uzupełnić.. Ostatnio byłem niedostępny, tak więc na forum się nie pojawiłem...

Aszynbeher wziął się nie od palenia, lecz od zabawy gwarą śląską... Swego czasu, wraz ze znajomymi z liceum postanowiliśmy, że wybierzemy kilka najfajniejszych śląskich wyrazów..

W sumie wygrała chyba klopsztanga (trzepak), ale aszynbecher (czyli popielniczka), nisko w tym zestawieniu nie wypadła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że profil udało mi się trochę uzupełnić.. Ostatnio byłem niedostępny, tak więc na forum się nie pojawiłem...

Aszynbeher wziął się nie od palenia, lecz od zabawy gwarą śląską... Swego czasu, wraz ze znajomymi z liceum postanowiliśmy, że wybierzemy kilka najfajniejszych śląskich wyrazów..

W sumie wygrała chyba klopsztanga (trzepak), ale aszynbecher (czyli popielniczka), nisko w tym zestawieniu nie wypadła :)

Jo znom tako godka hydraulika ino ni umia jej naszkryflać .

[fersztrus trzeba roztrajblowac bo droserklapa je tandetnie bindowa i rikstosuje

a potym trzeba śtender udichtować i dać mu śprajc przez lochowanie pufra, jako trichter je na szoner robiony...itd.]:eek:

Witej pieknie na forumie Aszynbeher.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo znom tako godka hydraulika ino ni umia jej naszkryflać .

[fersztrus trzeba roztrajblowac bo droserklapa je tandetnie bindowa i rikstosuje

a potym trzeba śtender udichtować i dać mu śprajc przez lochowanie pufra, jako trichter je na szoner robiony...itd.]:eek:

Witej pieknie na forumie Aszynbeher.:)

hahaha:) Figo przetłumacz to bo tak do konca nie wiem o co chodzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...