Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gigantki dla PI


mwq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc. Mianowicie chcę kupić nowe gigantki z zeszłego sezonu, a nie mam i nie będę miał okazji, żeby przetestować narty na stoku, dlatego proszę was o radę.

Mój poziom to 7 (PI) mierzę 184 cm i ważę 85 kg. Mam 20 lat. Szykuję się do CKI, dlatego potrzebuje czegoś do jazdy po tyczkach. Wcześniej jeździłem na Headach IC 300, Fischerach RC4 Worldcup 2004/2005 i Voelklach Ricetigerach SL.

Co możecie mi doradzić? Jakie długości i promienie? (mi ciężko powiedzieć, bo jak widać, z nart carvingowych miałem zwykle slalomki).

Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc w wyborze nart,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele dobrych firm, np. Rossignol, Dynastar (te dwie firmy to jedna grupa).

Te dwie Ci moge smialo polecic.

Bobic :)

Muszę to napisać: rozbawił mnie ten post :)

A co, nie mam racji ??

Moge smialo polecic Rossignola i Dynastara.

masz rację w tym, że jest wiele dobrych producentów.

masz rację w tym, że zaliczają się do nich Rossignol i Dynastar.

masz rację w tym, że Rossi i Dynastar to jedna grupa.

też bym je śmiało polecał.

ale czytanie Twoich postów silących się na niezależne opinie wywołuje uśmiech na twarzy.

Bardzo cenię Twoje szczegółowe uwagi na temat konkretnych właściwości konkretnych nart R czy D, ale "śmiałe polecanie" bawi. Nie pamiętam, czy od czasu, gdy pracujesz dla pmsport nawet nieśmiale poleciłeś coś z konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali to z czego żyje czyli swoje (to chyba normalne)

ale myślę że każda gigantka sklepowa będzie dobra obojętnie z jakiej firmy kupisz czy to będzie stajnia Bobka czy też inne firmy

ja osobiście to moge polecić heda wc salomona lab atomic wc itd .....

poprostu te narty nie mają słabych stron i napewno na obojętnie których będziesz jeżdził to sobie bedziesz chwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od Atomica bym raczej stronił, Atomic jest ciężki siermiężny i wymaga potężnego zawodnika i dużo siły.

dodatkowo ma słabe krawędzie i się łamie ;) jedyne narty w reklamacji miałęm z atomica właśnie.

Co do samych nart gs. Tak jak wszyscy napiszę że cena może by wyznacznikiem.

Z tańszych warto zwrócić uwagę na Blizzarda GSR IQ lub RCC IQ. Oczywiście Rossi r8x lub r9x, dynastar to już wtrochę więcej. Natomiast można kupic nie za drogie gski firmy Stockli na allegro, świetne narty ale mniej znane i z tąd ceną niższa niż innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenię Twoje szczegółowe uwagi na temat konkretnych właściwości konkretnych nart R czy D, ale "śmiałe polecanie" bawi. Nie pamiętam, czy od czasu, gdy pracujesz dla pmsport nawet nieśmiale poleciłeś coś z konkurencji ;)

A ty pracujac w Audi, polecalbys mercedesa?

Chyba nie.

Ja wyrazam tylko swoja opinie. A opinii moze byc wiele, tyle ilu forumowiczow.

Spojrz, ze tylko JA polecilem jakas marke. Kazdy inny, ty rowniez olales temat.

Bo co bedziesz gosciowi podsuwal jakies tam firmy.

Lepiej sie posmiac, powrzucac, wlozyc kij w mrowisko...

Nigdy nie pisze, ze moje propozycje sa niezalezne.

Polecam sprzet tej firmy, dla ktorej pracuje, za to mi placa, a nie uwazam by ten sprzet byl gorszy od innych, niepolecamych tutaj.

Niech pisza tutaj przedstawiciele innych firm, bedzie wiecej fachowcow, mniej pseudofachowcow, do tego zachecam.

Z drugiej strony wiele osob pisze takie bzdurne posty, jak ty, ale na PW znow pisza z pytaniami - masz zalatwic ta narte, masz do sprzedania taka narte? Jakies potestowe?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo ma słabe krawędzie i się łamie jedyne narty w reklamacji miałęm z atomica właśnie.

Machu to bierzesz pod uwage wszystkie atomici ,to tak jak brac że w tym sezonie mś nie jest ferrari i ferrari to szajs?Hreman jeździł na atomach i mu sie nierozsypywały w trakcie jazdy.Poprostu miałeś pecha na daną pare ,Kolega jak dupnoł to blizzarda połamał i mamy twierdzić że blizzard to chała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie o to mi chodzi, a o to że w zeszłym sezonie miałem reklamację na połamane atomice 2x gs10 (narta nie miała nic w środku), jakieś izory i sl 10.. wiesz zdziwiłem się jak zobaczyłem wnętrze tej narty, zresztą przy okazji Marcin widział jak to ładnie wyglądało.

Jedne z tych gs10 były nartami znajomego, jeździ bardzo dobrze a narta złamała mu się na muldzie i to nie przy jakiejś bardzo szybkiej jeździe no i w tym momencie się zraziłem. Poza tym nie faworyzuje blizzarda bo jak każda narta może strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...