Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wolne miejsca w apartamencie we Włoszech


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Od kilku lat wraz z dużym gronem znajomych jeździmy na narty w doline Val di Fiemme we włoskich alpach. W tym roku zdecydowaliśmy sie wszyscy razem na wynajęcie ładnego i niedrogiego apratamentu dla 4/5 osób. Od 09.01.2010 do 04.04.2010 są jescze wolne terminy, kiedy my albo znajomi nie są zdecydowani na wyjazd. Koszt za osobe pobytu dziennego to około 17-22E w zalezności ile osób w apartamencie.

Wszelkie informacje na priv lub gg.

Zdjecia dostepne w mojej galerii zdjęć na forum.

Edytowane przez uleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas niepisana netykieta, i nie tylko netykieta, ze wchodzac w nowe towarzystwo nalezy sie jakos przedstawic, przywitac, u nas uzupelnic profil.

A tak strzelasz z pi.dy nie wiadomo skad, wiec nie wymagaj, ze ludzie pisza co pisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę przy okazji tego wątku, ze jest funkcja raportuj zly post - to jest ten trójkąt ostrzegawczy w profilu piszącego. Wtedy nawet, gdy nie jesteśmy przy kompach, docierają od razu maile na telefon I możemy reagować.

Teraz co do tego watku, to dajmy nowej koleżance szansę przekonać nas, że to jednak nie reklama. Jeśli uznamy wyjaśnienia za slabe, wtedy usuniemy wątek.

Edytowane przez Bończa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama czego? kogo?

Reklama kwatery!

Nikt do celów prywatnych nie bukuje mieszkania na 3 miesiące:rolleyes:

To po pierwsze, a po drugie wkurzające jest to że loguje się to coraz więcej osób tylko po to żeby złowić kogoś na wyjazd, to co najmniej nieeleganckie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zakwaterowanie (styczeń, luty): Nassfeld: 17 Euro/osoba

--------------------------------------------------------------------------------

[to nie jest ogłoszenie komercyjne ]

Witam !!!

W terminie 16 stycznia - 28 lutego będziemy wynajmowali apartament w pobliżu ośrodka narciarskiego Nassfeld-Hermagor.

W tym czasie pozostają dla Was do dyspozycji 2 (możliwe również 4) miejsca noclegowe w tymże apartamencie.

Koszt jednej osoby to 17 Euro za dobę, przy czym dodatkowo możecie otrzymać zniżkę 10 % na karnety obejmujące zasięgiem całą Karyntię...

Apartament składa się z dwóch pokoi położonych na piętrze, oraz dużego salonu znajdującego się na parterze...

Oczywiście możecie do nas przyjechać w w ww. okresie na dowolną ilość dni...

Jeśli będzie taka potrzeba odbierzemy Was z lotniska...

Pozdrawiam i zapraszam"

Proszę sobie przeczytać, to znalazłam w ty samym wątku "Odstąpię kwaterę".

Dziękuję za miłe przywitanie. Pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum. Dziękuję bardzo za tą "pi.de" od kolegi forumowicza.

A teraz mnie rozstrzelajcie!!!!!!!!!

Edytowane przez uleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tak.

Apartament zaklepaliście na trzy miechy.Wiadomo,że ciężko jest siedzieć trzy miechy na nartach,Ciężko pod względem finansowym.

Teraz nie macie kompletnego obłożenia.

Zakładaliście jak mniemam ,że wszystkie tygodnie zajmiecie na przemian ze znajomymi,ale......się nie udało.

Trzeba więc sprzedać wolne terminy komukolwiek.A to już jest w tym momencie reklama.Za reklamę na skionline.pl trzeba płacić.

Posłałem zapytanie na PM ,niestety z odpowiedzi nic nie mogłem wywnioskować.Taka lakoniczna odpowiedź.

Chcę wierzyć,że nie prowadzicie biura podróży tylko na własną rękę "zaszaleliście" i próbujecie się bronić przed utratą kasy.

Myślę ,że Bończa rozsądnie postąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...