Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PKL odświeżył stronę


salwer

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się całkiem podoba. Poza pstrokacizną na pierwszej stronie jest funkcjonalna, a już w porównaniu z poprzednim wydaniem, bardzo dobra. Odnośniki do kamer, przejrzysty podział na miejsca zainteresowania, możliwość dzielenia się informacjami poprzez Twitter, czy Facebook. To duży krok naprzód.

Chyba się będą chcieli drożej sprzedać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się dziwię....

...dziwię się po co tam zaglądać:D

Przecież nie po to żeby tam na narty pojechać:eek:

:D

Gdzieś sezon zacząć trzeba a nie każdy da radę śmignąć na tydzień w Alpy :)

I mów(a właściwie pisz :) ) co chcesz, ale dla mnie ktoś, kto potrafi ładnie i sprawnie zjechać w dół Kotła Gąsienicowego zaraz przy wyciągu (lewa strona trasy, najstromsza chyba) kiedy muldy wystają dobre 30-40 cm ponad "stok właściwy" :) to reprezentuje wysoki poziom umiejętności :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś sezon zacząć trzeba a nie każdy da radę śmignąć na tydzień w Alpy :)

A dla czego na tydzień, na 1 dzień też się da :)

I mów(a właściwie pisz :) ) co chcesz, ale dla mnie ktoś, kto potrafi ładnie i sprawnie zjechać w dół Kotła Gąsienicowego zaraz przy wyciągu (lewa strona trasy, najstromsza chyba) kiedy muldy wystają dobre 30-40 cm ponad "stok właściwy" :) to reprezentuje wysoki poziom umiejętności :cool:

Tylko po co?

...po co się tak męczyć:rolleyes:

...przecież nie po to żeby sobie, albo komuś coś udowodnić:rolleyes:

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co?

...po co się tak męczyć:rolleyes:

To co napiszę powinno być w wątku Trochę do śmiechu:rolleyes:

Kiedyś parę naście lat temu SB zawitał chyba po raz pierwszy do Zakopanego z innym członkiem naszej familii.

Wcześniej zjeździli Słowację i w powrotnej drodze do domu "zahaczyli" o Zakopane.

Zapytał więc SB swojego kuzyna: co będziemy robili w tym Zakopanem?

W odpowiedzi usłyszał - pójdziemy na Krupówki

Silnie oburzony SB wrzasnął: PO ŻADNYCH GÓRACH CHODZIŁ NIE BĘDĘ!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi usłyszał - pójdziemy na Krupówki

Silnie oburzony SB wrzasnął: PO ŻADNYCH GÓRACH CHODZIŁ NIE BĘDĘ!

Tak było!:D

Dodam jeszcze że pierwszy raz w życiu w Zakopanym byłem mając chyba 23 lata:D i to pewnie dla tego mnie tam nie ciągnie, bo nie mam tak dramatycznych przeżyć z dzieciństwa jak np. Misal czy Salwer.

Przyznam że od tamtej pory bywałem w Zakopcu, próbowałem się w nim zakochać, jednak bez skutecznie, ale nie ubolewam nad tym:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było!:D

[..], bo nie mam tak dramatycznych przeżyć z dzieciństwa jak np. Misal czy Salwer.

przeżycia bywają różne, ale przynajmniej jest co opowiadać potem ! :D

bo ile razy można opowiadać:

"Wyjechałem gondolą o 8 rano, kolejki nie było, na górze słońce i sztruks, o 13 zjechałem do knajpy na szybki lunch żeby już o 13.30 wrócić na stok i o 16.00 złapać ostatnie krzesło do góry" :D

Wiadomo - na dłuższy wypoczynek to jedyna opcja :)

ale Góra poza sezonem (a tydzień/dwa przed świętami są raczej "martwe") może być sympatyczna i wymagająca (bo ratrakiem to św. Mikołaj pewnie 24 grudnia dojedzie :D), w sam raz na 1-2 dni śmigania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, tera je dobrze:D

:D

Temat, jak zwykle, kiedy tyczy Zakopanego dynamicznie się rozwija:D

Nie chciałem zamieszczać na forum wiadomości, którą otworzę w nowym wątku, aby nie rozwijać już tematu. Ale skoro pojawiają się różne opinie na temat Zakopanego, może warto podeprzeć się profesjonalnym opracowaniem/

Magnetyzm polskich miast zbadany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem gondolą o 8 rano, kolejki nie było...

No właśnie, Twój ojciec wczoraj do mnie dzwonili i skarżył się że śpioch jesteś że dopiero ok. 10 na stok docierasz:eek::D.

13 zjechałem do knajpy na szybki lunch żeby już o 13.30 wrócić na stok i o 16.00 złapać ostatnie krzesło do góry" :D

Co obiad pół godziny!:eek:

My to jak już bardzo w brzuszku ssie to Prince Polo z kieszeni na krześle i już po głodzie i heja na dół:D

tss, obiad:cool::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Twój ojciec wczoraj do mnie dzwonili i skarżył się że śpioch jesteś że dopiero ok. 10 na stok docierasz:eek::D.

Co obiad pół godziny!:eek:

My to jak już bardzo w brzuszku ssie to Prince Polo z kieszeni na krześle i już po głodzie i heja na dół:D

tss, obiad:cool::rolleyes:

Dzięki takim jak salwer ,mysiauek i inni my możemy między 9-tą a 10-tą pośmigać bez stania w choćby najmniejszej kolejce.:D

W TH krzesła i gondolka ruszają teoretycznie o 9-tej.Faktycznie jeśli z hangaru wyjadą i są wszystkie na linie to nawet o 8:45 można siadać bo czytniki ,bramki i obsługa przepuszczają.

Nie tak jak u nas tłumaczą,że system nie puszcza.

Jednak dopiero o 9:45 można natknąć się na pierwszy "opór" ale o 11:00 już znowu pełny luz.

Idą pewnie zajmować miejsca w knajpach i Wienner Schnitzel mit pomess :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...My to jak już bardzo w brzuszku ssie to Prince Polo z kieszeni na krześle i już po głodzie i heja na dół:D

Jak ktoś ma mały brzuszek to i jedno Prince Polo wystarczy :P

Jak ktoś ma duży brzuszek to nie będzie przecież woził kartonu Prince Polo albo innych Snickersów :D

pzdr

misal

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szukasz gondoli, karton z ciasteczkami wrzucasz pod ławeczkę i już, aha na kartonie piszesz że posikane:p

:D

Pomysł taki sobie :(

Jak się nie wstrzelę, to mogę czekać na moją gondolę z ciasteczkami 40 minut - tyle trwa pełne kółko :o

To ja już wolę Arthurs Tipa wtrząchnąć, a nie na peronie marznąć.

Numery gondolek nie idą po kolei :o

pzdr

misal

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...