Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

atomic sl 10 07/08


marteus

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie wiele osob odradzalo mi 11 ze bedzie zbyt twarda ze jest to narta na dobrze przygotowane stoki itp. ja jak narazie to jezdze w Polsce i ewentualnie na Slowacji a te stoki pozostawiaja jeszcze duzo do zyczenia.jest to srednio ok 10-15 wyjazdow na sezon. Szukam nartek ktore beda mi sprawialy przyjemnosc z jazdy a nie katowaly mnie tak jak podejrzewam to byloby z sl11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze radzą:D Sl10 będzie podobnie "uciążliwa" w gorszych warunkach a do tego za mięka jak będzie potrzeba, na warunki karpacko-sudeckie poszukałbym innej opcji, narty nieco szerszej i bardziej uniwersalnej - po prostu w tych warunkach lepiej sie sparawdzi. A na czym do tej pory jeździłeś i czego oczekujesz po nartach, jak lubisz jeździć, jakim skrętem, stylem, jak dynamicznie?

Jak chcesz kupować kiepską paraslalomkę po to by lepiej sobie radziła w gorszych warunkach to lepiej sobie kup porządną nartę do tego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie jezdze na Atomic Beta Smart Zone PC 01/02,i mysle ze czas to zmienic:) jestem laikiem w doborze nart, jest zbyt wiele modeli a nie siedze wtym takze sie nie orientuje:/ kreci mnie jazda na krawedziech w dosc ciasnych zakretach,z tym ze nie na jakis masakrycznie stromych stokach.tak jak pisalem chce zeby mi to sprawialo przyjemnosc a nie wykanczlo mnie.mam dozdobycia sl10 w atrakcyjnej cenie praktycznie bez sladow uzytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej narcie pojedziesz krótkim skrętem i na krawędziach jak najbardziej i to nawet nieźle, może jej brakować troche twardości ale w stosunku to swojej poprzedniej narty to tego nie odczujesz - będą twardsze i ogólnie lepsze w kwesti trzymania i dynamiki, tu akurat będzie dużo lepiej, jeśli nie jeździsz po stromym i twardym to ta twardośc ci też wystarczy, jak czasem braknie to szczegół, jedynie na zjechanym stoku bedzie ta narta trochę tracić ale to nie znaczy,że sie na niej nie da jeździć, da sie tylko jest trochę trudniej, a jaka długość tej SL10 tki do okazyjnego wyrwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

163 jak ja ogladalem to nie ma nawet najmnejszej ryski na slizgach i szata graficzna od gory tez nie jest porysowana na wiazaniach tez nie widac zadnych sladow a co za tym idzie jakis obtarc na plycie jak to czesto bywa z moich obserwacji. z tego co patrzylem to jest starsznie atrakcyjna cena,znalazlem takie na allegro w tej cenie ale straszna duza roznica pod wzgledem zuzycia i do tego jedna narta miala peknieta krawedz. takze chyba sie zdecyduje na te sl10:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...