Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

AkselSvindal.


Rekomendowane odpowiedzi

Szukając filmiku z tańczącymi norwegami znalazłem... takie cos jak konto Svindala na YT ;). Można tam zobaczyć pare ciekawych, fajnie zmontowanych filmików.

[YOUTUBE]hd96Rcd6SFE[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]FCvyo5BTBNQ[/YOUTUBE]

czy np ten "nieciekawy" film..

z takiego ujęcia ni widziałem tego wypadku wiec go wklejam.

[YOUTUBE]xlFaXpun1Z4[/YOUTUBE]

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sobie radzi z tymi nartami:)

A tak w ogóle to jak zalogowałam się dzisiaj i zobaczyłam temat "Aksel Svindal" i to jeszcze założony przez Homara to pierwsza myśl jaka mi przez głowę przeszła to "Kurde, co jest? Znowu jakaś kontuzja?" :D

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek:

Ej nie wierzę... jak on to zrobił???!!!:eek: Toż to wyglądało jak gimnastyka artystyczna na nartach, gwiazdy, fikołki:eek:

Kto to był, Myhre?

Homar, zadanie domowe na jutro - odnajdź ten filmik wyselekcjonowany w zoomie i na stop-klatce:rolleyes:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham sobie kawałka Paper Planes, wyłaczam coby oglądnąć ten filmik i tu nagle... Paper planes! :D 1.40 to jakas makabra, wyglądało jakby leciał wprost na te skały... Bravos and props!

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumpling i Lupus mówicie chyba o dwóch innych filmikach. Rozumiem, że Dumpling o tym pięknie zmontowanym z trenningu zjazdu a Lupus o tym w jeździe off piste w niebieskiej kurtce i żółtych spodniach? Jeśli nie to sorry :P

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiecie się, ale Dumpling mówi o filmiku gdzie koleś jedzie DH/SG na trenningu i nagle wypada z trasy i leci gdzies po lodzie cudem nie zabijając się, a Ty Lupusie mówisz o tym jak Aksel sobie pomyka po głębokim puchu ;p

Uroki froum~ ;P

Ski 4 life - ide spać bo czekam grzecznie na mikołaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W puchu to nie jest Aksel tzn jesli mysle o tym filmiku co wy :D

aaa teraz doczytałem że chodzi o filmik w którym jest gość w żółtych spodniach... otóż taak to jest Aksel i to on jeździ off piste :) ale to jest jeszcze nic, Aksel brał udział w projekcie o nazwie (zapomniałem?) noo i to był filmik frirajdowo fristajlowy wiec chłop jajca ma i widać to lubi ;)

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ów gość dający off piste to on.

.

Opowiadał o tym w czasie wywiadu,który był pokazywany w piątek pomiędzy zawodami PŚ.Został zaproszony przez kanadyjskich alpejczyków na wspólny trening,a że nie był nigdy w Whistler-to się bardzo ucieszył.Jednak po kilku dniach wspólnego terningu-władze narciarskie Kanady i organizatorzy IO zabronili mu treningu z kadrą kanadyjską:pNie chciał wracać do domu,wykupił karnet,przebrał się w ciuchy"turystyczne' i jeżdził dalej na nartach,a jak to pokazuje załączony film;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...