Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Are i Val d'Isere


Rekomendowane odpowiedzi

No, rzeczywiście - ale ja myślę, że skończą się narty w tv i od poniedziałku, wtorku zaczną się w realu:)

Nie jest to pocieszające:pakurat/nie mylić z userem/ma właśnie do niedzieli wolne,a później może być nawet....;)Dzięki Bończa za info ;)chociaż w TV narciarstwa,dzisiaj rano na Travel wznowili "Narciarski Świat";):P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji Eurosportu wygląda tak:

(generalnie Eurosport 1 chyba że zaznaczyłam inaczej)

Piątek

9:56 - 11:10 SGcomb M

13:54 - 15:10 SLcomb M na Eurosport2

15:45 - 16:15 SLcomb M (powtórka)

Sobota

9:45 - 10:45 GS W 1-run

10:30 - 12:00 SG M na Eurosport2

12:45 - 13:30 GS W 2-run

Niedziela

9:30 - 10:15 GS W 1-run

10:15 - 11:00 GS M 1-run

12:30 - 13:15 GS W 2-run

13:15 - 14:00 GS M 2-run

:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji Eurosportu wygląda tak:

(generalnie Eurosport 1 chyba że zaznaczyłam inaczej)

Piątek

9:56 - 11:10 SGcomb M

13:54 - 15:10 SLcomb M na Eurosport2

15:45 - 16:15 SLcomb M (powtórka)

Sobota

9:45 - 10:45 GS W 1-run

10:30 - 12:00 SG M na Eurosport2

12:45 - 13:30 GS W 2-run

Niedziela

9:30 - 10:15 GS W 1-run

10:15 - 11:00 GS M 1-run

12:30 - 13:15 GS W 2-run

13:15 - 14:00 GS M 2-run

:)

Dzięki, nie muszę już sprawdzać na EPG w nBoxie :)

Chociaż piątkowe to muszę nagrać... albo wziąć laptopa na uczelnię :)

Jest gdzieś transmisja do Internetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Tedka, ostro ciag i wedlug miedzyczasu moze i celowal kolo podium.

Bode piaty, wlooooo :)

Tedka? Mi przedewszystkim szkoda Carlo po ostatnim wyczynie miał szanse przejść do jeszcze ścislejszej historii ;) ale młody jest wszystko przed nim wiec może jeszcze to powtórzy. Zawody ciekawe jak najbardziej. Maciek nie ukonczył SG nie wiem co sie stało i czy jest cały wiec piszczie! :)

Dla tych co byli np w pracy :D

Raich triumfował w superkombinacji

"Austriak Benjamin Raich triumfował we francuskim Val d'Isere w superkombinacji alpejskiego Pucharu Świata. Drugie miejsce zajął jego rodak Marcel Hirscher, a trzecie ex aequo kolejny austriacki narciarz Romed Baumann i Włoch Manfred Moelgg.

Piątkowa superkombinacja składała się z supergiganta i slalomu. Po pierwszej części rywalizacji Raich był czwarty. Prowadzący na półmetku zawodów Szwajcar Sandro Viletta spadł na siódmą pozycję.

Z wielkim zainteresowaniem oczekiwano występu Szwajcara Carlo Janki. W ubiegłym tygodniu w Beaver Creek w ciągu trzech dni wygrał trzy razy zawody Pucharu Świata i gdyby zwyciężył w piątek w Val d'Isere, byłby pierwszym od 11 lat alpejczykiem z czterema kolejnymi triumfami. Ostatnio taka sztuka udała się w 1998 roku Austriakowi Hermannowi Maierowi.

Po supergigancie Janka był na najlepszej drodze, by dorównać "Herminatorowi". Uzyskał drugi wynik i miał doskonałą pozycję wyjściową do ataku. W slalomie wypadł jednak z trasy.

Jedyny polski alpejczyk Maciej Bydliński nie ukończył supergiganta.

Wyniki:

1. Benjamin Raich (Austria) 2.07,71 (1.17,77/49,94)

2. Marcel Hirscher (Austria) 2.08,60 (1.17,48/51,12)

3. Manfred Moelgg (Włochy) 2.09,26 (1.18,88/50,38)

Romed Baumann (Austria) 2.09,26 (1.18,15/51,11)

5. Bode Miller (USA) 2.09,40 (1.18,36/51,04)

6. Markus Larsson (Szwecja) 2.09,44 (1.18,81/50,63)

...

Maciej Bydliński (Polska) nie ukończył supergiganta

Klasyfikacja generalna PŚ (po 8 z 34 konkurencji):

1. Carlo Janka (Szwajcaria) 460 pkt

2. Benjamin Raich (Austria) 381

3. Didier Cuche (Szwajcaria) 355

4. Aksel Lund Svindal (Norwegia) 207

5. Didier Defago (Szwajcaria) 185

6. Romed Baumann (Austria) 177 "

za SportoweFakty.pl

Poki co Janka dalej ma dużą przewage prawie 80 pkt ale żeby utrzymać prowadzenie nie może sobie juz w tym weekendzie pozwolić na tego rodzaju wpadke. :)

A teraz imprezzza! :D

Zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie muszę już sprawdzać na EPG w nBoxie :)

Chociaż piątkowe to muszę nagrać... albo wziąć laptopa na uczelnię :)

Jest gdzieś transmisja do Internetu ?

Heh, widze, że nie tylko ja stosuje opcje nagrywania i zawalam cały dysk zawodami PŚ :P

Ski 4 life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek Domański powiedział, że Miller ma kontuzję stawu skokowego (nadciągnięcie). Nie wystartował dzisiaj. Chyba to pierwsza Jego kontuzja o której słyszę...nie przypominam sobie żeby coś kiedyś mu się stało, a przy Jego jeździe to cud że jeszcze chłopak żyje...:eek: Mam nadzieję że i u Niego i u Cuche kontuzje szybko sie wyleczą i wrócą szybko do formy.

Brawa dla sióstr Riesch. Aubert była rewelacyjna. Na pierwszy przejazd kobiet niestety zaspałam, a widzę że Schild wyleciała... Szkoda Lindsay i szkoda że tak kiepskie były warunki (wędrująca mgła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universalsports.com przyblokowal i skonczylo sie ogladanie przez internet :(

Są na szczęście inne alternatywy.Ja w pracy korzystam z tego co kiedyś podrzucił Marczello i nie narzekam.http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=7745

Wczoraj ani dzisiaj niestety nie miałem zasięgu i teraz oglądam powtórke SG.I zastanawiam sie jaki by mial czas Ligety gdyby nie zajrzał do "lasu".A swoja droga to Ted niebawem będzie lepszy w technice Millera niż autor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...