Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ischgl - do Tych co byli


ankaef

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jedziemy tam po raz pierwszy (w marcu), nocleg mamy zaklepany w kappl. Mam pytanie odnośnie "gaste karte" z ischgl, na którą można nabyć trochę taniej karnet na silvretta arena. Wiem, że nam z racji nocowania w kappl sie nie należy ta zniżka, ale...

Zastanawiam się czy jak przy kasach poprosi się kogoś, kto ma taką kartę, żeby kupił nam karnety, to się uda? Czy to jest tak, że na tę "gaste karte" można kupić na przykład tylko jeden karnet????

Z góry dziękuję, za odpowiedzi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jedziemy tam po raz pierwszy (w marcu), nocleg mamy zaklepany w kappl. Mam pytanie odnośnie "gaste karte" z ischgl, na którą można nabyć trochę taniej karnet na silvretta arena. Wiem, że nam z racji nocowania w kappl sie nie należy ta zniżka, ale...

Zastanawiam się czy jak przy kasach poprosi się kogoś, kto ma taką kartę, żeby kupił nam karnety, to się uda? Czy to jest tak, że na tę "gaste karte" można kupić na przykład tylko jeden karnet????

Z góry dziękuję, za odpowiedzi.

Typowo polskie krętactwo i kombinatorstwo z jakiego jesteśmy znani w Europie.:mad: A nie uważasz koleżanko, że to nie uczciwe?? Nie wstyd Ci takie rzeczy pisać. Na dzień dobry masz czerwieńca.

Edytowane przez fanatyk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kolegą tylko koleżanką.

Wypraszam sobie takie teksty, nic o mnie nie wiesz. A jeżeli piszesz o krętactwie (którego ja tu nie widzę) to widocznie masz w tym doświadczenie.

Nie uważam, że jest coś w tym złego??? Przeciez do cholery nie chce nikomu nic ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem kolegą tylko koleżanką.

Wypraszam sobie takie teksty, nic o mnie nie wiesz. A jeżeli piszesz o krętactwie (którego ja tu nie widzę) to widocznie masz w tym doświadczenie.

Nie uważam, że jest coś w tym złego??? Przeciez do cholery nie chce nikomu nic ukraść.

Poprawione! Ale jest to oszustwo. Pisząc, że nie widzisz nic w tym złego tylko to potwierdzasz, że zaliczasz się do tej grupy. Wszystko w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj, możesz sobie myśleć co chcesz. Ja Cię nie osądzam i bardzo proszę żebyś i Ty tego nie robił, bo nie masz do tego żadnego prawa.

Jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj na pytanie, które zadałam, ale nie trakuj mnie jak śmiecia tylko dlatego, że może wstałeś lewną nogą.

Koniec tematu. Proszę o usunięcie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu,

Przykro nam po prostu, że kombinujesz już na samym początku aby zaoszczędzić kilka ojro, które przy wszystkich wydatkach na wyjazd są ułamkiem kosztów :(

Przy kasie proszą także o pokazanie paszportu i jest duża skucha, ponieważ unieważniają skipass osobie która użyczyła Tobie gastekarte. Gospodarz tej osoby tez może mieć nieprzyjemności.

Tak więc gra nie jest warta świeczki.

Tereny narciarskie w Kappl i Galtuer też są warte odwiedzenia. Polecam Tobie wątki o Ischgl i całej dolinie Paznaun. Jak znajdę wieczorem trochę czasu to pogrzebię w forum i wpiszę kilka wątków (specjalnie dla Ciebie :) )

Nie zrażaj się tak od razu, mu po prostu promujemy tutaj kwintesencję narciarstwa, mającego dawać samą przyjemność a nie stres.

Na początku tego roku prowadziłem kampanię na forum - "Warszawiaki to nie buce" i mam nadzieję, że kilka osób przekonałem do nas.

Witaj na forum, napisz coś o sobie :)

pzdr

misal

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tylko pytanie. Sprawdzają dokumenty i sprawy nie ma. Jakby mi odpowiedział tak jak Ty to może bym się nie zraziła, ale po prostu uważam, że zostałam potraktowana jak "gów..".

Wczoraj przeczytałam czym sie różni to forum od innego ze "ski" i było napisane, że poziomem dyskusji.

Ja jednak uważam inaczej. Łatwość gnojenia ludzi jest wszędzie taka sama.

Jeszcze raz proszę o usunięcie tego posta, bo wstyd mi, ale nie za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było tylko pytanie. Sprawdzają dokumenty i sprawy nie ma. Jakby mi odpowiedział tak jak Ty to może bym się nie zraziła, ale po prostu uważam, że zostałam potraktowana jak "gów..".

Wczoraj przeczytałam czym sie różni to forum od innego ze "ski" i było napisane, że poziomem dyskusji.

Ja jednak uważam inaczej. Łatwość gnojenia ludzi jest wszędzie taka sama.

Jeszcze raz proszę o usunięcie tego posta, bo wstyd mi, ale nie za siebie.

Nie stresuj Się. Chłopaki z południa to wyrywne. Misal to jest Moderator i fason trzyma jak trza.

Pierwsze koty za płoty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszym zamiarem nie jest "gnojenie" konkretnych osób czy innego sponiewierania, po prostu walczymy z patologią, nawet jeśli to są tylko znamiona jej. Teraz przynajmniej wiesz że mogło by być "ciepło" komuś, przez załatwienie Wam sprawy. A tak na serio witamy i zapraszamy do uczestniczenia w życiu forumowym :o.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Sprawdzają dokumenty i sprawy nie ma. Jeszcze raz proszę o usunięcie tego posta, bo wstyd mi, ale nie za siebie.

Aniu!:rolleyes:właśnie chodzi o to,że może 100 razy się uda,a za 101 już nie-i to możesz być Ty.Obciach dla Ciebie i dla Nas ,jako potencjalnych klientów.Jak kraść to miliony;):D:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak Misal...nie bądżmy bardziej święci od Papieża....mi osobiście nie chciałoby sie "walczyć" o te kilka jurków,szkoda czasu i kombinowania,ale nie zrobicie z Polaków Szwajcarów w tym wieku,chociaż edukacja i dobre obyczaje są dobrym kierunkiem...no cóż utopia to też pewien element naszego życia...mi osobiście szkoda czasu na edukację społeczeństwa bo kierunki filozoficzne raczej mi kiepsko szły w szkole.....uważam że prośba autora tego wątku o usunięcie jest bardzo trafna i sensowna.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak Misal...nie bądżmy bardziej święci od Papieża....mi osobiście nie chciałoby sie "walczyć" o te kilka jurków,szkoda czasu i kombinowania,ale nie zrobicie z Polaków Szwajcarów w tym wieku,chociaż edukacja i dobre obyczaje są dobrym kierunkiem...no cóż utopia to też pewien element naszego życia...mi osobiście szkoda czasu na edukację społeczeństwa bo kierunki filozoficzne raczej mi kiepsko szły w szkole.....uważam że prośba autora tego wątku o usunięcie jest bardzo trafna i sensowna.....

Ja tam nie jestem za zamiataniem pod dywan:p, ja przynajmniej nie czuję urazy do Anii:rolleyes:,z Polaków -ani Japończyków,ani Szwajcarów,a z Polski -Irlandii się nie uczyni:rolleyes:,ale już od kilku lat żyjemy przecież w wspólnej Europie:rolleyes:To jak podchodzimy do pewnych spraw,to jest przyczyną postawy Naszych obecnych sojuszników/kiedyś wrogów;):p/,od kilku stuleci uczyliśmy się osłabiać ich potęgę:cool:,kombinować itd...Dzisiejszego dnia pewnie dalej ponoszą tego skutki,ale myślę,że w końcu trzeba się obudzić i powiedzieć sobie,że za te kilka EURO nie będę się "poniżać":eek:Jak przy moim ostatnim pobycie w Alpach/listopad/opisywałem,że tego kraju chyba kryzys nie dotknął:rolleyes:-bo większość narciarzy było z Polski,tak myślę-żeby tak dalej zostało i nie za sprawą kombinacji obywateli:rolleyes:

Edytowane przez dareklewandowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Darku

ależ ja sie z Tobą zgadzam,tylko uważam że jak ktoś pomyślał że można tak zrobić to pewnie będzie próbował to zrobić i raczej trudno będzie mu to odradzić....

nie czuje absolutnie żadnej urazy do do Ani,przecież nie jestem Szwajcarem:D:D:D

P.S co do tłumów na alpejskich stokach to jest trochę tak jak z "zapchaną" Turcją,Egiptem,Tunezją i innymi Kanarami....poprostu głód świata przez tyle lat spowodował że Polacy jeżdzą wszędzie i o każdej porze roku....dasz wiarę że pewne biuro tureckie z siedzibą w Warszawie już ma tylko szczątki z oferty na lato 2010:rolleyes:....prawie wszystkie ciekawe oferty są już sprzedane,wiem bo kierownikiem sprzedaży jest moja klientka,która jak mi to opowiada to trudno mi w to uwierzyć...ale 80% sprzedaży jest opatra na kredycie....więc staropolskie ze....raj się ale postaw:D....i trochę tak to działa, co nie zmienia faktu że jeżdżą tam kombinatorzy i krętacze

P.S podsumowując...mogę dużo dobrego powiedzieć o Polakach za granicą,bo mój ostatni wyjazd do Livigno to pewien szok in plus w stosunku do naszej braci z Polski i niech tak zostanie na wieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Egiptem,a Alpami to się z Tobą nie zgodzę=przecież listopad nie jest miesiącem pełni narciarskiego szczytu,a też trudno zachęcić tańszymi ofertami noclegowymi,ponieważ w tak dużym kręgu narciarskim w Polsce-jeszcze nie wszyscy się orientują,że można jeździć na lodowcach:p,oczywiście-nie wszyscy mogą przebywać na wysokościach powyżej 3000 p.pm.:pNie jest to wyjazd komercyjny,tak jak nad morze i plaże Egiptu czy Turcji;)-te kierunki zawsze są popularne:cool:A kredyty-to właśnie jest rzecz,którą można zdobyć-tak się dzieje w innych zakątakach Europy i Świata,czyli również z nich korzystamy;)Jeden kupi samochód o wartości 10000PLN w kredycie,a drugi jedzie z rodziną za tą sumę w Alpy poślizgać się z górki na dół:D/oczywiście uzyskując kredyt:p./- i niech tak zostanie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ten wątek mi się "skręcił" w inną stronę.ale z całym szacunkiem wyjazdów komercyjnych z biur podróży na lodowce w Europie jest mnóstwo,co wiecej biura "letnie" mają ciekawą ofertę zimową już nie mówiąc o branżowych biurach narciarskich....myślisz że w Polsce narciarze nie wiedzą że na nartach można jeżdzić na lodowcach:D:rolleyes:...chyba tak żle to nie jest....tak czy siak idzie ku dobremu ku ogólnej radości narciarzy i ludzi którzy żyją z nart pod jaką to by było szerokością geograficzną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ten wątek mi się "skręcił" w inną stronę.ale z całym szacunkiem wyjazdów komercyjnych z biur podróży na lodowce w Europie jest mnóstwo,co wiecej biura "letnie" mają ciekawą ofertę zimową już nie mówiąc o branżowych biurach narciarskich....myślisz że w Polsce narciarze nie wiedzą że na nartach można jeżdzić na lodowcach:D:rolleyes:...chyba tak żle to nie jest....tak czy siak idzie ku dobremu ku ogólnej radości narciarzy i ludzi którzy żyją z nart pod jaką to by było szerokością geograficzną:)

Myślę,że to jest początek dopiero:DKomercyjne biura mają ofertę od grudnia,a nie od września ,czy nawet listopada;)A już nie wspominam o miesiącach letnich-jeśli już ,to biura ,które od lat zajmują się turystyką narciarską:rolleyes:Oklepane miejsca w Alpach mają prawie każde biura turystyczne,ale znajdź do Chile czy NZ,a może Kakauz/są ,ale trudno powiedzieć,że jest to wycieczka dla Lewandowskiego czy Kowalskiego;):p/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie zrobicie z Polaków Szwajcarów w tym wieku,chociaż edukacja i dobre obyczaje są dobrym kierunkiem...

Akurat Szwajcarzy edukacja i dobrym wychowaniem nie grzesza.

Jeden z bardziej chamskich narodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misal bardzo dziękuję za zebranie mi tego wszystkiego.

Miałam już się nie odzywać w ww kwestii, ale jak zobaczyłam ile osób wchodziło na ten post i go czytało to postanowiłam coś jeszcze napisać.

Drodzy Koledzy,

wydaje mi się, że prośba, pytanie moje zostało przez niektórych nadinterpretowane, co postawiło mnie w złym świetle.

Chciałabym wam wytłumaczyć co autor, czyli Ja miałam na myśli i dlaczego uważam, że zostałam potraktowana niesprawiedliwie.

Dziś gdy emocje juz mi opadły nazwę to małym nieporozumieniem.

Zadając swoje pytanie (co dla mnie jest oczywiste) nie wiedziałam jaka jest odpowiedź i że nie ma możliwiści zakupu przez kogoś innego taniej karnetu. Gdybym miała taką wiedzę, to po pierwsze nie spytałabym się o to, a po drugie zgodziabym się z Panem Fanatykiem, że jest to krętactwo.

Nie wiedziałam i nie napisałam tam, że chce kogoś specjalnie narazic na kłopoty, ani tym bardziej nie spytałam Was w jaki sposób to obejść. TAK?

Co do zaszczędzenia paru "ojro" nie widzę w tym nic złego, bo za dobrze znam wartość, każdej zarobionej złotówki, żeby nie chcieć czegoś kupić taniej. jeżeli i tu podkreślam raz jeszcze JEZELI byłaby taka możliwość.

Możliwości takiej nie ma i ta odpowiedz, by mi wystarczyła, ale nie, musiałam się jeszcze dowiedzieć, że jestem oszustką i krętaczką jak co drugi Polak.

To jest nieprawda! i pozostaje mi tylko współczuć Panu Fanatykowi, że tak mało wierzy w ludzi/albo i z tylko takimi miał do czynienia.

Mam jeszcze drugą prośbę, aby odpowiadać tylko na zadane pytania, a oceniać innych ludzi, bo wydaje mi się, że żaden z nas nie ma do tego prawa.

Tyle z mojej strony. Pozdrawiam Panów serdecznie i mam nadzieję, że choc trochę rozjaśniłam swój punkt widzenia.

Edytowane przez ankaef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,

Polecam jeszcze nocną jazdę w Galtuer. W każdą środę, extra płatne.

Tu masz więcej info:

http://www.galtuer.at/en-silvapark-night-skiing.htm

Dawka adrenaliny - bezcenna :D

W Ischgl wybierz się koniecznie na wieczorny pokaz szkół narciarskich. Nie zapomnij kamery z naładowanym akumulatorem :D

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...