Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Smietniczek


Misal

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy pracuje na swój wizerunek, takiego się dorobiliście:D

Sławek,

Tobie wyjazdy na narty najwyraźniej szkodzą :eek:

Nie się dorobiliśmy, tylko zawdzięczamy stereotypom powstałym po kontaktach z "6 miesięcznymi warszawiakami" :P

Poza tym to czytaj między wierszami ;)

pzdr

misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek,

Tobie wyjazdy na narty najwyraźniej szkodzą :eek:

_________________

]

Dajcie się wypowiedzieć Wszystkim,usuwajcie wulgarne posty:rolleyes:Każdy chce się podzielić swoimi wrażeniami.opinią i faktami;)Porządkujcie,ale nie róbcie cenzury;):P

Sławkowi narty służą,gorzej z tym powrotem do rzeczywistości;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym usuwał posty, bo tak to są wyrwane z kontekstu i nie wiadomo czego dotyczyły.

pzdr

misal

Nie chciałem tak, bo już wielokrotnie było tak że ktoś maił potem pretensje że coś zniknęło, a tak może każdy w śmietniczku pogrzebać jak ma czas i ochotę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już porządki się kroją to...... czy to usuwając czy tez przenosząc post do właściwego wątku w dobrym tonie jest poinformować o tym użytkownika na pm.

Jeżeli wejdzie wersja - opcja "śmietniczkowa" to raczej też.

Coś mi się bajka o wole przypomniała....... ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mogę wpisać tu moje może nie najbystrzejsze spostrzeżenie, a mianowicie tzw "kapust jeżdżących" na top dechach, zjawisko zauważalne od kilku lat na naszych stokach i tam gdzie się pojawią "nasi" . Rozumiem powiedzmy komercjalizm itd... ale luuuudzie bez przesady....:confused::D

Cholera dobrze, że nie kupiłem nic rzucającego się w oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Alfredzie jak chciałeś mi dogryźć to niestety nie udało się. Wiesz o kim mówię i czasem sam w duchu jak widzisz gościa płużącego na SL12 Atomica to wiesz dobrze że padł ofiarą sprzedawcy...

Nie dogryzam, przyznaje, ze sie odgryzam bo czasami nie mam wyboru i tez nie wszystkim.

Poruszyles temat topowych nart dla poczatkujacych.

Na ten temat mam ugruntowane obserwacjami i wlasnym doswiadczeniem poparte zdanie. Brzmi ono najkrocej tak jak juz napisalem poprzednio a odnoszac sie do Twojego wpisu powiem, ze na Sl 12 ewolucje katowe wykonuje sie co najmniej tak amo latwo jak na tz badziewiu.

Jak widze goscia pluzacego na nartach topowych to mysle, dlaczego dal tyle kasy na narty a szkoda mu 10% tych wydatkow na instruktora.

Byc moze nie zalowal by kasy na szkolenie gdyby wiedzial, ze instruktorzy narciarscy to nie tylko plug i luki pluzne.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...