skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer Ranger One 19/20 - nie tylko poza trasami

2019.02.08
Fischer Ranger One 19/20 - nie tylko poza trasami
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer Ranger One 19/20 - nie tylko poza trasami
Nowe kolekcje, które czołowi producenci prezentują na rozpoczynających się właśnie targach ISPO w Monachium, zaczynają już przykuwać naszą uwagę, mimo, że w sprzedaży będą dostępne dopiero w przyszłym sezonie. Z nowości zaprezentowanych przez Fischera, uwagę przykuwają przede wszystkim nowe modele butów z linii Ranger One. Zapewniają one imponującą wszechstronność podczas zwiedzania gór - zarówno na trasach, jak i poza nimi. Czy tniesz właśnie świeżutki sztruks, zmagasz się z odsypami i muldami, czy cieszysz podchodzeniem i jazdą w puchu - Ranger One są zawsze w pełnej dyspozycji!
Najważniejsza cecha, która rzuca się od razu w oczy to minimalna waga Ranger One. Jest to cecha, szczególnie przydatna w czasie jazdy w głębokim puchu. Niezależnie od tego, czy wspinamy się w śniegu pod górę, czy tylko przechodzimy przez oblodzony parking, zintegrowana dźwignia ski/hike z szerokim zakresem wychylenia cholewki buta pozwala na pewniejszy, bardziej naturalny marsz, a podeszwy GripWalk zapewniają doskonałą przyczepność.

Buty narciarskie Fischer Ranger One 130
Buty narciarskie Fischer Ranger One 130

Buty narciarskie Fischer My Ranger One 110
Buty narciarskie Fischer My Ranger One 110

Mocno wyciągany język buta sprawia, że wkładanie i wyjmowanie stopy z Ranger One jest łatwe i wygodne nawet przy sporym mrozie. Dolna cześć skorupy buta jest w pełni formowalna dzięki znanej i niepowtarzalnej technologii Fischer VACUUM. Można więc cieszyć się każdą minutą dnia w górach, bez uciążliwego ucisku stopy, dzięki optymalnemu połączeniu jakości, wydajności i komfortu.


Buty Fischer Ranger One zostały wybrane z dużej liczby nowości jako doskonały produkt, zdobywając nagrodę ISPO AWARD, najwyższy znak jakości dla artykułów sportowych.

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #buty narciarskie #fischer #ispo #nowość 19-20 #ranger one

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20