skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

10 Narciarski Puchar Reksia nie tylko dla dzieci

2022.01.04
10 Narciarski Puchar Reksia nie tylko dla dzieci
Kliknij, aby powiększyć.
10 Narciarski Puchar Reksia nie tylko dla dzieci
Przypadający w tym roku jubileusz Narciarskiego Pucharu Reksia to okazja do świętowania dziesiątego wydania, lubianej wśród miłośników animowanego Reksia, imprezy. Wydarzenie odbędzie się na Stoku Dębowiec 30 stycznia br. Obok wielu atrakcji, organizatorzy zapowiadają dodatkową konkurencję przeznaczoną dla starszych Reksiaków. Na stoku, obok młodszych Reksiaków, staną narciarze - amatorzy w wieku 40 lat i więcej. Pewnie wielu z nich okaże się rodzicami zawodników w młodszych grupach wiekowych. Dla tych zawodników przewidziane jest 50 numerów startowych.
W 10 Narciarskim Pucharze Reksia ogółem weźmie udział 450 zawodników (400 w młodszych grupach wiekowych, 50 w grupie 40+). Zarejestrować się można przy pomocy strony internetowej www.pucharreksia.pll. Amatorzy białego szaleństwa wystartują na dwóch slalomach. Krótszym dla początkujących, dłuższym dla bardziej zaawansowanych Reksiaków. Młodsi zawodnicy wystartują w dwunastu grupach z podziałem na dziewczęta i chłopców. Kategoria 40+ odbędzie się bez podziału na kobiety i mężczyzn. Zwycięzcy do 3. miejsca nagrodzeni zostaną pucharami i nagrodami rzeczowymi, miejsca 4-6. nagrodzone zostaną dyplomami i upominkami. Każdy z Reksiaków, bez względu na miejsce, które zajmie w zawodach, otrzyma pakiet startowy, a w nim medal, numer startowy oraz upominki. Szczegóły w regulaminie na stronie: www.pucharreksia.pl.

Puchar Reksia to impreza propagująca sporty zimowe, integrację społeczności narciarskiej, ideę fair play oraz hartowanie sportowego ducha najmłodszych. Zawody odbywają się pod patronatem Pana Jarosława Klimaszewskiego Prezydenta Miasta Bielska-Białej, Pana Kamila Borniczuka Ministra Sportu i Turystyki oraz Pani reżyser Heleny Filek-Marszałek, założycielki Fundacji Reksia imienia Heleny i Lechosława Marszałków.

10 Narciarski Puchar Reksia nie tylko dla dzieci
10 Narciarski Puchar Reksia nie tylko dla dzieci

Informacje organizacyjne:
- Termin i miejsce rozegrania zawodów: Stok Dębowiec Bielsko-Biała, 30 stycznia 2022 roku.
- Alternatywne miejsce rozegrania zawodów w przypadku nie sprzyjających warunków pogodowych: Stok Siglany w Wiśle.
- Regulamin i zapisy: www.pucharreksia.pl

skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #zawody dla dzieci #puchar reksia #

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com