skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szczyrk

Nowe koleje w Szczyrku, w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy fot. Archiwum skionline.pl
Nowe koleje w Szczyrku, w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy
2022.06.27
Jeszcze przed sezonem zimowym oddamy nową kolejkę gondolową w Jasnej. Planujemy dwie nowe kolejki w Szczyrku i dwie w Tatrzańskiej Łomnicy oraz rozbudowę hotelu Gronie w Szczyrku a także budowę nowych hoteli w Jasnej i w Tatralandii - zapowiada w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka.pl, Igor Rattaj, prezes zarządu Tatry Mountain Resorts (TMR).
Darmowe skibusy wracają do Szczyrku
Darmowe skibusy wracają do Szczyrku
2021.12.01
Miasto Szczyrk wycofało się, w tym sezonie, z finansowania bezpłatnej komunikacji publicznej na terenie Szczyrku, pomimo, że w poprzednich latach partycypowało w finansowaniu darmowych skibusów. Komunikat w tej sprawie został podany publicznie w ostatnich tygodniach. Ośrodek Szczyrk Mountain Resort (SON S.A.) po dwóch miesiącach rozmów z przewoźnikiem (Komunikacja Beskidzka) doprowadził do znalezienia rozwiązania formalnego, które umożliwiło finansowanie przez ośrodek skibusów na terenie Miasta Szczyrk.
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce
2021.11.22
Sezon zimowy w ośrodkach narciarskich już puka do drzwi. Podczas gdy poszczególne ośrodki uważnie śledzą prognozy pogody, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można zacząć naśnieżanie, narciarze otwierają już kalendarze. W piątek 19 listopada GOPASS rozpoczął przedsprzedaż jedno- i kilkudniowych skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce informuje www.waszaturystyka.pl.
Bieg pod Skrzycznem z patriotycznym przesłaniem
Bieg pod Skrzycznem z patriotycznym przesłaniem
2021.11.22
Zaopatrzone w biało-czerwone akcenty, a przy tym radosne i uśmiechnięte dzieci z placówek oświatowych w Szczyrku, wystartowały w środę 10 listopada w "Biało-czerwonym biegu pod Skrzycznem". Były do tego zresztą świetnie przygotowane, bezpośrednio przed zmaganiami zaliczając na stadionie lekkoatletycznym Centralnego Ośrodka Sportu profesjonalną rozgrzewkę pod okiem utytułowanej polskiej sprinterki Ewy Swobody.
Zielony Szczyrk, czyli społeczne sprzątanie ziemi
Zielony Szczyrk, czyli społeczne sprzątanie ziemi
2021.06.17
W minioną sobotę z inicjatywy ośrodka Szczyrk Mountain Resort największego ośrodka narciarskiego w Polsce oraz ciągle rozwijającego się ośrodka rowerowego odbyło się społeczne sprzątanie Ziemi. Wydarzenie zorganizowane zostało po raz drugi i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
W Szczyrku ZIMA BĘDZIE!
W Szczyrku ZIMA BĘDZIE!
2020.11.13
Kiedy z drzew zaczynają opadać liście, a słońce zatacza coraz mniejszy łuk, jest to znak dla ośrodków narciarskich, że już najwyższa pora zacząć przygotowania do zimy. Pomimo niespodziewanych wydarzeń w roku 2020, które ogarnęły cały świat - sezon letni w Szczyrk Mountain Resort przebiegł znakomicie co pokazały tłumy turystów szukających w górach bezpieczeństwa, wolności i przestrzeni. Goście odwiedzający Szczyrk mogli korzystać z wszystkich przygotowanych atrakcji, a największą popularnością cieszyły się górskie ścieżki rowerowe oraz turystyczna podróż czterema kolejami nazwana Pętlą Szczyrkowską.
Szczyrk Skrzyczne - z nowościami w sezon zimowy
Szczyrk Skrzyczne - z nowościami w sezon zimowy
2020.11.10
Biletomaty umożliwiające zakup skipassów na ośrodek narciarski na Skrzycznem niezależnie od pory dnia - to jedna z nowości, jakie w kontekście nadchodzącego sezonu zimowego 2020/2021 wprowadza Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
Sprytni narciarze mogą korzystać z ośrodków górskich także latem!
2020.06.16
Po raz pierwszy w historii polscy narciarze mogą korzystać z sezonowego karnetu narciarskiego zwanego Sprytna Sezonówka również w sezonie letnim. Kluczem do tego przywileju jest kolejna tegoroczna nowość - letnia przedpłata Sprytnej Sezonówki.
Pętla Szczyrkowska to nowy produkt turystyczny w Szczyrku
Pętla Szczyrkowska - nowy produkt turystyczny w Szczyrku
2020.06.09
Pętla Szczyrkowska to nowy produkt turystyczny w Szczyrku. Po raz pierwszy w historii, dwa największe ośrodki turystyczne w Szczyrku, wprowadzają wspólny letni karnet turystyczny na gondolę i trzy koleje krzesełkowe. Tereny górskie Beskidu Śląskiego wokół Szczyrku jeszcze nigdy nie była tak blisko w tak atrakcyjnej cenie.
Skoczkinie trenowały na Skalitem
Skoczkinie trenowały na Skalitem
2020.05.06
Z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa na skoczniach kompleksu Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku trenowała dziś kadra kobiet w skokach narciarskich.
Następcy Heleny Marusarzówny 2020, Szczyrk Skrzyczne COS
"Następcy Heleny Marusarzówny" na stoku narciarskim
2020.03.04
Wyjątkowe zawody w narciarstwie alpejskim odbędą się w środę 11 marca 2020 roku na Skrzycznem. Inicjatywie sportowej "Następcy Heleny Marusarzówny" z udziałem dzieci i młodzieży towarzyszyć będzie patronat honorowy Ministerstwa Sportu.

Szczyrk - 10 tys. karnetów za 39 zł już w sprzedaży
2019.11.14
- Narciarze mają wielki powód do radości! W czwartek 14 listopada w sklepie internetowym GOPASS rusza sprzedaż karnetów narciarskich do ośrodków Szczyrk, Jasna, Tatry Wysokie (Jezioro Szczyrbskie i Tatrzańska Łomnica), oraz Szpindlerowy Młyn (CZ). Oprócz specjalnej promocji, która obejmie pierwsze 10 tysięcy karnetów za jedynie 39 PLN, wszyscy mają teraz możliwość nabycia skipassów i biletów na kolejki linowe w najniższych możliwych cenach.
poprzednie1 - 12 z 190następne
Booking.com