skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Szczyrk

W Szczyrku zaczynamy odliczanie do startu sezonu zimowego 2023/2024
W Szczyrku zaczynamy odliczanie do startu sezonu zimowego 2023/2024
2023.10.30
Do rozpoczęcia sezonu zimowego zostało zaledwie 50 dni! Podajemy najnowszy raport z przygotowań do zimy naszych ośrodków narciarskich w Szczyrku!
W nadchodzącym sezonie spółka Tatry Mountain Resort przejmuje zarządzanie ośrodkiem Beskid Sport Arena celem oceny możliwości tego ośrodka i jego potencjalnego zakupu oraz rozwoju w przyszłości. Beskid Sport Arena to doskonale znany ośrodek dla doświadczonych i początkujących amatorów zimowego szaleństwa.
Zima może już przyjść, Gopass rozpoczyna przedsprzedaż karnetów narciarskich
Zima może już przyjść, Gopass rozpoczyna przedsprzedaż karnetów narciarskich
2023.10.27
Już od 30 października narciarze mogą planować wyjazd na narty w najlepszej cenie. Tego dnia portal Gopass rozpocznie przedsprzedaż jedno i kilkudniowych karnetów narciarskich na sezon 2023/24 do ośrodków narciarskich w Jasnej, Tatrach Wysokich oraz innych ośrodków w Czechach, Polsce i Austrii.
Co przygotował Szczyrk Mountain Resort na długi weekend?
Co przygotował Szczyrk Mountain Resort na długi weekend?
2023.08.11
Już w nadchodzący piątek zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie - LONG FRIDAY, podczas którego gondola będzie czynna do godziny 20:00. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w pięknie otaczających nas gór do późnych godzin wieczornych. Co więcej, serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia Restauracji KUFLONKA, usytuowanej na poziomie 1000 metrów, gdzie będziecie mieli okazję uczestniczyć w występie lokalnej kapeli góralskiej.
Szczyrk Mountain Resort nowa oferta letnia dla turystów
Szczyrk Mountain Resort nowa oferta letnia dla turystów
2023.06.20
Przed nami cudowne lato w Szczyrku na które wszyscy z niecierpliwością czekamy. Największy górski ośrodek turystyczny w Polsce - Szczyrk Mountain Resort w pełnej gotowości oczekuje na przyjazd turystów z całego kraju oraz z zagranicy. Widokowe przejażdżki kolejkami linowymi, atrakcje i eventy dla całych rodzin, pyszne regionalne jedzenie, znakomicie przygotowane górskie ścieżki rowerowe oraz niezliczona ilość szlaków pieszych powodują, że Szczyrk jest idealnym miejscem na spędzenie aktywnych, górskich wakacji.
Pętla Szczyrkowska ponownie otwarta
Pętla Szczyrkowska ponownie otwarta
2023.05.11
Beskidy toną w majowej zieleni, a największe ośrodki turystyczne Szczyrk Mountain Resort i COS OPO Szczyrk startują z topową atrakcja turystyczną Beskidu Śląskiego, czyli Pętlą Szczyrkowską!
Ruszają wielkie inwestycje na Skrzycznem i Kubalonce
Ruszają wielkie inwestycje na Skrzycznem i Kubalonce
2023.03.31
Nowoczesna kolej kanapowa oraz wyciąg orczykowy na Skrzycznem, a także rozbudowa tras biegowo-biathlonowych „Kubalonka” to inwestycje, które w najbliższym czasie będą przeprowadzone w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Nowe koleje w Szczyrku, w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy fot. Archiwum skionline.pl
Nowe koleje w Szczyrku, w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy
2022.06.27
Jeszcze przed sezonem zimowym oddamy nową kolejkę gondolową w Jasnej. Planujemy dwie nowe kolejki w Szczyrku i dwie w Tatrzańskiej Łomnicy oraz rozbudowę hotelu Gronie w Szczyrku a także budowę nowych hoteli w Jasnej i w Tatralandii - zapowiada w rozmowie z przedstawicielem portalu WaszaTurystyka.pl, Igor Rattaj, prezes zarządu Tatry Mountain Resorts (TMR).
Darmowe skibusy wracają do Szczyrku
Darmowe skibusy wracają do Szczyrku
2021.12.01
Miasto Szczyrk wycofało się, w tym sezonie, z finansowania bezpłatnej komunikacji publicznej na terenie Szczyrku, pomimo, że w poprzednich latach partycypowało w finansowaniu darmowych skibusów. Komunikat w tej sprawie został podany publicznie w ostatnich tygodniach. Ośrodek Szczyrk Mountain Resort (SON S.A.) po dwóch miesiącach rozmów z przewoźnikiem (Komunikacja Beskidzka) doprowadził do znalezienia rozwiązania formalnego, które umożliwiło finansowanie przez ośrodek skibusów na terenie Miasta Szczyrk.
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich
GOPASS rozpoczął przedsprzedaż skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce
2021.11.22
Sezon zimowy w ośrodkach narciarskich już puka do drzwi. Podczas gdy poszczególne ośrodki uważnie śledzą prognozy pogody, aby dowiedzieć się, kiedy będzie można zacząć naśnieżanie, narciarze otwierają już kalendarze. W piątek 19 listopada GOPASS rozpoczął przedsprzedaż jedno- i kilkudniowych skipassów do ośrodków narciarskich na Słowacji i w Polsce informuje www.waszaturystyka.pl.
Bieg pod Skrzycznem z patriotycznym przesłaniem
Bieg pod Skrzycznem z patriotycznym przesłaniem
2021.11.22
Zaopatrzone w biało-czerwone akcenty, a przy tym radosne i uśmiechnięte dzieci z placówek oświatowych w Szczyrku, wystartowały w środę 10 listopada w "Biało-czerwonym biegu pod Skrzycznem". Były do tego zresztą świetnie przygotowane, bezpośrednio przed zmaganiami zaliczając na stadionie lekkoatletycznym Centralnego Ośrodka Sportu profesjonalną rozgrzewkę pod okiem utytułowanej polskiej sprinterki Ewy Swobody.
Zielony Szczyrk, czyli społeczne sprzątanie ziemi
Zielony Szczyrk, czyli społeczne sprzątanie ziemi
2021.06.17
W minioną sobotę z inicjatywy ośrodka Szczyrk Mountain Resort największego ośrodka narciarskiego w Polsce oraz ciągle rozwijającego się ośrodka rowerowego odbyło się społeczne sprzątanie Ziemi. Wydarzenie zorganizowane zostało po raz drugi i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.
W Szczyrku ZIMA BĘDZIE!
W Szczyrku ZIMA BĘDZIE!
2020.11.13
Kiedy z drzew zaczynają opadać liście, a słońce zatacza coraz mniejszy łuk, jest to znak dla ośrodków narciarskich, że już najwyższa pora zacząć przygotowania do zimy. Pomimo niespodziewanych wydarzeń w roku 2020, które ogarnęły cały świat - sezon letni w Szczyrk Mountain Resort przebiegł znakomicie co pokazały tłumy turystów szukających w górach bezpieczeństwa, wolności i przestrzeni. Goście odwiedzający Szczyrk mogli korzystać z wszystkich przygotowanych atrakcji, a największą popularnością cieszyły się górskie ścieżki rowerowe oraz turystyczna podróż czterema kolejami nazwana Pętlą Szczyrkowską.
poprzednie1 - 12 z 201następne
Booking.com