skionline.pl stacje Polska Beskid Śląski wyślij link znajomemu dodaj opinię

Stożek
Wisła

Nowe połączenia autobusowe z Krakowa do Wisły i Szczyrku
Nowe połączenia autobusowe z Krakowa do Wisły i Szczyrku
2017.02.21
Co prawda wyjazdy kursowymi autobusami na narty nie są już tak popularne jak jeszcze kilkanaście lat temu, niemniej z prawdziwą przyjemnością odnotowaliśmy pojawienie się nowych, regularnych linii autobusowych, które łączą największe narciarskie kurorty w Beskidzie Śląskim - Wisłę i Szczyrk - z Krakowem. Obie obsługuje małopolska firma Lajkonik.
Wisła - świąteczny komunikat narciarski
Nowa Osada fot. skionline.pl2013.12.23
W okresie świąteczno-noworocznym na odwiedzających Wisłę czeka wiele atrakcji. 26 grudnia zapraszamy wszystkich na Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich, natomiast 31 grudnia na Sylwestra na wiślańskim rynku!
W tym sezonie zapraszamy do Wisły
Wisła cieńków fot. skionline.pl2013.12.15
Już trzeci sezon będzie funkcjonować Wiślański Skipass. Perła Beskidów jako jedna z pierwszych miejscowości może się pochwalić wprowadzeniem tego udogodnienia. Liczba stacji narciarskich, które obejmuje Wiślański Skipass, to 11. Stożek, Nowa Osada, Cieńków, Klepki, Beskid, Rowienki, Siglany i Sarajewo w Wiśle oraz Czantoria, Palenica i Poniwiec w Ustroniu. Zatem posiadając jeden karnet będzie można swobodnie pojeździć na nartach w obu miastach.
"Free Ski" w polskich górach
fot. jc /skionline.pl2012.03.09
Nadszedł marzec, a wraz z nim posezonowe obniżki. W polskich ośrodkach można kupić karnety w niższej cenie lub - w ramach z oferty "Free Ski" - pojeździć za darmo. - aktualizacja godz. 14:43
Stacje systemem zjednoczone - testowy sezon dla Wisły i Ustronia
Cieńków w Wiśle2011.11.18
Znaleźli się kolejni odważni. Pierwsza była Białka Tatrzańska i Zieleniec, teraz przyszedł czas na kolejne ośrodki. Do projektu, w ramach którego jeden skipass upoważniałby do korzystania z wyciągów w kilku pobliskich stacjach, Wisła deklarowała chęć przystąpienia już we wrześniu. Idea wspólnego karnetu spodobała się również gestorom ośrodków w Ustroniu (Czantoria, Palenica, Poniwiec i wyciąg Nartowisko pod Czantorią). Część ośrodków wdroży wspólny karnet już tej zimy, część jeszcze się waha.
Dalbello: przyszłość narciarstwa jest w Chinach - konkluzja po sukcesie ispo china 05
2005.04.11
Pierwsza w histori edycja targów ispo china 05 w Szanghaju była dla wielu przedstawicieli branży sportowej i odzieżowej niepowtarzalną okazją do zaprezentowania produktów i najnowszych rozwiązań na rynku chińskim. Dla większości z nich impreza była pierwszym krokiem, by zaistnieć na dynamicznie rozwijającym się chińskim rynku, lub ugruntować swoją pozycję.
poprzednie1 - 6 z 6następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021