skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Dalbello: przyszłość narciarstwa jest w Chinach - konkluzja po sukcesie ispo china 05

2005.04.11
Pierwsza w histori edycja targów ispo china 05 w Szanghaju była dla wielu przedstawicieli branży sportowej i odzieżowej niepowtarzalną okazją do zaprezentowania produktów i najnowszych rozwiązań na rynku chińskim. Dla większości z nich impreza była pierwszym krokiem, by zaistnieć na dynamicznie rozwijającym się chińskim rynku, lub ugruntować swoją pozycję.
Tak było również w przypadku Dalbello i Elan’a - wystawców ispo china 05. Należy podkreślić, że produkty obydwu marek są już od jakiegoś czasu dystrybuowane na rynku chińskim przez firmę Beijing Snow Turbo Ski Equipment Company, Ltd. W ciągu ostatnich 10 lat "BST" ugruntowało pozycję wiodącego w Chinach dystrybutora zimowego sprzętu sportowego.

Nie jest już tajemnicą, że Chiny są dziś najważniejszym rynkiem dla branży narciarskiej. Od czasu, gdy 10 lat temu sporty alpejskie zaczęły cieszyć się w Chinach rosnącą popularnością, powstało już ponad 200 ośrodków narciarskich - większość z nich w północnej części górskich regionów. Liczba zwolenników białego szaleństwa wzrosła już do 2,7 procent.

"Jest wiele przesłanek, które pozwala nam myśleć pozytywnie o przyszłości narciarstwa w Chinach. Obecnie w Chinach bardzo dynamicznie rozwija się klasa średnia, osiągająca przyzwoite dochody i dysponująca duża ilością wolnego czasu. Szacujemy, że w ciągu najbliższych kilku lat w Chinach na nartach będzie jeździć ponad 10 mln osób. Oznacza to, że rynek chiński jest coraz większą konkurencją dla większości krajów europejskich. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na pierwszą okazję zaprezentowania kolekcji Dalbello nowym miłośnikom dwóch desek", powiedziała Monica Dal Bello - export manager Dalbello.

Więcej na:
www.dalbello.it

powrót

Zobacz
Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021