skionline.pl stacje Polska Sudety wyślij link znajomemu dodaj opinię

Czarna Góra Resort
Stronie Śląskie

Marzec w Czarna Góra Resort
Marzec w Czarna Góra Resort
2022.03.02
Zaczynamy marzec w Czarna Góra Resort! To doskonały moment, żeby przyjechać i skorzystać z białego szaleństwa w Strefie Czystego Powietrza. Mimo tego, że w mieście już dawno nie widać śniegu u nas jest go nadal pełno. Na trasach panują doskonałe warunki, pokrywa śnieżna to nawet 90cm! Obecnie mamy jedne z najlepszych warunków śniegowych od lat. W połączeniu z obiecującymi prognozami pogody, które przewidują opady śniegu i temperaturę w okolicy 0 stopni, daje to nadzieję, że nawet do kwietnia będziemy się cieszyć doskonałymi warunkami narciarskimi na Czarnej.
Otwarcie sezonu narciarskiego w Czarna Góra Resort
Otwarcie sezonu narciarskiego w Czarna Góra Resort
2021.12.03
W najbliższą sobotę, 4. grudnia rusza sezon narciarski w ośrodku Czarna Góra. Na razie, będzie działał przez cały weekend w godzinach 9:00-16:00. Każdy narciarz lub snowboardzista przebrany w sobotę za Świętego Mikołaja kupi w tym czasie karnet za symboliczną złotówkę.
W Czarnej Górze - zima ciągle trwa!
W Czarnej Górze - zima ciągle trwa!
2019.03.15
Połowa marca to zazwyczaj czas, kiedy naprawdę warto wybrać się w polskie góry na narty. Zwłaszcza do ośrodków położonych wyżej lub w głębi gór. Do takich z pewnością należy sudecka Czarna Góra w Masywie Śnieżnika. Wystarczy wejść na oficjalny portal ośrodka, żeby zobaczyć, że czynne są prawie wszystkie wyciągi i trasy a warunki włodarze stacji reklamują jako znakomite. Kierowani sprzyjającymi prognozami pogody wybraliśmy się na Ziemię Kłodzką sprawdzić, czego naprawdę można się spodziewać w tej okolicy. Pojechaliśmy, zobaczyliśmy i… jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. W Czarnej Górze warunki są po prostu rewelacyjne!
Sezon niski spędź narciarsko na wysokim poziomie
Sezon niski spędź narciarsko na wysokim poziomie
2019.03.01
Podobno ludzie w miastach nie wierzą już w zimę. Nic dziwnego. Gdy we Wrocławiu, położonym niecałe 120 km od Resortu, przez prawie cały styczeń można było o śniegu tylko pomarzyć, w tym czasie na Czarnej Górze padało prawie codziennie. A dzięki ujemnym temperaturom, system naśnieżania mógł wystartować już w połowie listopada. Systematyczna praca zespołu Snow Crew, odpowiedzialnego za tworzenie i opiekę nad śniegiem, wsparcie matki natury i doświadczenia z poprzednich sezonów podpowiadają, że o bezpieczeństwo śniegowe na marzec nie ma się co martwić. A co to oznacza? Że można pojeździć w marcowym słońcu, które pojawia się częściej i na dłużej, na najlepszej jakości sztruksie. I to w cenach sezonu niskiego!
Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort
Szusuj więcej - płać mniej. Narciarski marzec w Czarna Góra Resort
2019.02.20
Tu wszystko się zgadza. Są piękne długie i ciekawe trasy narciarskie - najwięcej w Polsce homologacji FIS (aż 9) i trenująca tu olimpijka - Karolina Riemen-Żerebecka - mówią same za siebie. Szerokie polany narciarskie z profesjonalnymi instruktorami i infrastrukturą dla początkujących. Piękny górski krajobraz, nieskazitelnie czyste powietrze i nowoczesne hotele, zbudowane w technologii nieemisyjnej, aby szanować i chronić otaczającą je przyrodę i umiejscowione jak najbliżej stoków, abyś mógł korzystać z atrakcji tego miejsca już od przestąpienia przez ich próg. Wyliczać dalej?... można jeszcze długo, ale chyba już najwyższy czas zdradzić, że mowa o Resorcie Czarna Góra w Sudetach.
Czarna Góra, Luxtorpeda
Co na ferie proponuje Czarna Góra Resort? Górę możliwości!
2019.01.17
Odnajdą się tu fani białego szaleństwa. Czarna Góra to nie tylko fantastyczna infrastruktura narciarska z naprawdę długimi trasami, szerokimi polanami narciarskimi i najszybszą koleją linową w Polsce - Luxtorpedą. Do wyboru są trasy o różnym stopni trudności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Czarna Góra Resort rozpoczyna sezon
Czarna Góra Resort rozpoczyna sezon
2018.11.22
Przygotowaliśmy dla was niespodziankę! Pierwsze w tym sezonie szusowanie odbędzie się już w ten weekend 24 i 25 listopada! Od kilku dni trwa naśnieżanie, a dodatkowo cała Czarna Góra jest już pokryta śniegiem! Wszystkie warunki są już spełnione, aby cieszyć się jazdą na stoku! Na gości będzie czekała trasa "I" i wyciąg Biba. Cena karnetu na cały dzień jazdy to tylko 30zł. Stok będzie otwarty w godzinach 9:00 - 16:00
Gdzie na narty we wschodniej części Sudetów?
Gdzie na narty we wschodniej części Sudetów?
2018.03.01
Ziemia Kłodzka, której centralną część otaczają ze wszystkich stron góry to tradycyjnie drugi najważniejszy po Karkonoszach, region narciarski w naszych Sudetach. Historycznie drugi - jednak pod względem infrastruktury i jakości usług zdecydowanie wyprzedził słynny Karpacz czy Szklarską Porębę. Takie stacje narciarskie jak Zieleniec czy Czarna Góra to ścisła krajowa czołówka, a w okolicy można pojeździć jeszcze w kilku innych, mniejszych stacjach. Mimo, że ferie dobiegły końca - zima trwa nadal, a warunki do jazdy są całkiem niezłe!
Nowości na polskich stokach w sezonie 2017/2018
Nowości na polskich stokach w sezonie 2017/2018
2017.11.21
Listopad już za połową, niektóre krajowe stacje narciarskie rozpoczęły już sezon zimowy, a inne planują uczynić to jeszcze w tym miesiącu. Nadeszła więc pora, by przedstawić naszym czytelnikom krótki raport, dotyczący nowości na polskich stokach, z jakimi już wkrótce spotkają się narciarze. W porównaniu do ubiegłego roku - jest nieco mniej, ale jakościowo wygląda to zdecydowanie dobrze. W tym roku powstanie w polskich górach pięć nowych kolei linowych, wszystkie to nowoczesne kanapy i jedna gondola. Co ważne - pierwszy raz od dawna przybędzie tras zjazdowych, a to powinno cieszyć narciarzy najbardziej.
Zieleniec Ski Arena i Czarna Góra Resort ze wspólnym karnetem
Zieleniec Ski Arena i Czarna Góra Resort ze wspólnym karnetem na nowy sezon narciarski
2017.10.05
Od sezonu narciarskiego 2017/2018 dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku łączą siły i wszystkim pasjonatom narciarstwa oferować będą jeden wspólny karnet. To powrót do koncepcji sprzed lat, która będzie znaczącym ułatwieniem przede wszystkim dla licznie odwiedzających te ośrodki narciarzy i snowboardzistów. Przedsprzedaż na nadchodzący sezon narciarski rozpoczęła się 2 października.
Marzec na Czarnej Górze - zima na stokach w pełni
Marzec na Czarnej Górze - zima na stokach w pełni
2017.03.15
Od kilku dni cieszymy się wyższymi temperaturami i pięknym słońcem. Zbliżająca się wielkimi krokami wiosna nie musi jednak oznaczać rozstania z nartami! Warunków do jazdy nie musimy też szukać za granicą - w wielu ośrodkach w Polsce śniegu również nie zabraknie.
Subiektywny Top10 - najlepsza jazda wieczorna w Polsce
Subiektywny Top10 - najlepsza jazda wieczorna w Polsce (aktualizacja)
2017.02.12
Wieczorna jazda na nartach to pod wieloma względami polska specjalność. Niewiele jest miejsc w Europie, gdzie tyle stacji posiadałoby oświetlone stoki, nawet tych małych, i gdzie na dodatek praktycznie wszędzie stoki są otwarte tak długo. Z jednej strony to już taka tradycja, z drugiej - wynik niewielkich rozmiarów naszych ośrodków. Żeby się "najeździć" trzeba na stoku spędzić naprawdę dużo czasu. Ale wieczorna jazda jeździe nierówna… W ciągu ostatnich dwóch lat, kiedy to prezentowaliśmy po raz pierwszy nasz subiektywny Top10 trochę zmieniło się w polskich stacjach - przedstawiamy więc zaktualizowane zestawienie 10 miejsc, gdzie jest zdecydowanie najciekawiej, kiedy zajdzie słońce i rozbłysną reflektory.
poprzednie1 - 12 z 42następne

KUP KARNET narciarski
Booking.com