skionline.pl stacje Polska Tatry i Podhale wyślij link znajomemu dodaj opinię

Białka Tatrzańska

Tatry Super Ski cennik 23/24
Tatry Super Ski cennik 23/24
2023.11.07
Skipass Tatry Super Ski, to karnet narciarski uprawniający do korzystania z największej ilości ośrodków narciarskich w Polsce i na Słowacji. Uprawnia do jazdy w 18 stacjach oferujących ponad 60 km tras narciarskich. Jak wygląda nowy cennik na sezon 23/24? Obejrzyj film, a wszystko będzie jasne!
SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce
SNOW EXPO SKI TEST - największe, wielobrandowe testy nart i desek w Polsce
2020.12.08
Już w ten weekend, w dniach 12 i 13 grudnia 2020 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski szesnastu producentów sprzętu.
Bachledka Ski and Sun
Nie tylko spacery, co czeka na nas w Tatrach latem?
2020.08.31
Wakacyjne atrakcje nie muszą ograniczać się do opalania nad morzem. Wędrówki po szlakach turystycznych Podhala, wyprawy rowerowe, przejażdżka terenową hulajnogą, a może plażowanie z widokiem na góry? Te i wiele innych atrakcji czeka na was latem w ośrodkach narciarskich Podhala, Spisza i Pienin, przynależących do projektu Tatry Super Ski.
Puchar Reksia
Reksio zaprasza na oficjalny trening
2020.03.06
Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia drugiej odsłony tegorocznego - 9 Pucharu Reksia. Warunki śniegowe w Białce Tatrzańskiej są wyśmienite i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Organizatorzy nie przewidują zmiany ani terminu, ani miejsca rozegrania zawodów.
Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS  w Białce Tatrzańskiej
Już jutro kwalifikacje Pucharu Europy FIS w Białce Tatrzańskiej
2019.02.14
Rozpoczął się Garmin Winter Sports Festival 2019. Do soboty w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska podziwiać będzie można w akcji specjalistów od freestyle’u na nartach, snowboardach i rowerach. Do startu w zawodach zgłoszonych jest przeszło 60 zawodników i zawodniczek z 13 państw. Tych, którzy nie mogą śledzić widowiskowej rywalizacji na miejscu, zapraszamy do oglądania relacji na żywo!
Garmin Winter Sports Festival 2019
Garmin Winter Sports Festival 20192019.01.18
Puchar Europy FIS w Białce Tatrzańskiej: Tokarczyk i Karpiel-Bułecka o przygotowaniach do rywalizacji z narciarską i snowboardową czołówką.

W dniach 15 i 16 lutego w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska w ramach Garmin Winter Sports Festival 2019 odbędą się zawody Pucharu Europy FIS w konkurencji Big Air. Po raz pierwszy w historii narciarze i snowboardziści z Polski będą mieli okazję rywalizować w imprezie sportowej tej rangi przed własną publicznością.
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
Poszalej w górach - marcowe promocje TATRYSKI
2018.03.15
Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? W takim razie na pewno ucieszą Cię specjalne karnety i promocje na zimowe szaleństwa w marcu, przygotowane przez TATRYSKI. Zima wciąż trwa!

TATRYSKI przygotowało w tym sezonie specjalną ofertę skipassów dla miłośników narciarstwa, którzy planują wybrać się na zimowe szaleństwa w marcu. Od 5 marca czekają na nich promocyjne oferty. Pierwsze dwie dotyczą karnetów zakupionych przez internet, trzecia przeznaczona jest natomiast dla tych, którzy pragną nie tylko poszaleć na stokach, ale i skorzystać z dobrodziejstwa wód termalnych w białczańskiej TERMIE BANIA. Karnety TATRYSKI pozwalają cieszyć się wysokiej jakości trasami w Polsce i na Słowacji. To rozwiązanie ucieszy każdego, kto stawia na wygodę i dopasowanie do swoich potrzeb, karnet umożliwia bowiem przemieszczanie się po stokach bez konieczności stania w kolejkach i zatrzymywania przy bramkach.
Zmierzą się z grawitacją w Białce Tatrzańskiej
Zmierzą się z grawitacją w Białce Tatrzańskiej
2018.02.01
Blisko 60 narciarzy, snowboardzistów i rowerzystów z Polski, Finlandii, Niemiec, Norwegii, Łotwy i Wielkiej Brytanii zgłosiło się do startu w Garmin Winter Sports Festival 2018, który odbędzie się w dniach 2-3 lutego (piątek i sobota) w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska.
Garmin Winter Sports Festival 2018 Jedyne takie zawody na świecie! fot. Tomek Gola
Garmin Winter Sports Festival 2018 Jedyne takie zawody na świecie!
2018.01.31
W dniach 2-3 lutego w Białce Tatrzańskiej odbędą się jedyne na świecie zawody, w czasie których rywalizować będą specjaliści od freestyle’owych ewolucji na nartach, snowboardach i rowerach. W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskiingu (od 2014 roku jedna z konkurencji olimpijskich). Tradycyjnie już będzie to także polski przystanek globalnego cyklu AFP World Tour.
Białka Tatrzańska gotowa do przyjęcia narciarzy w Święta
Białka Tatrzańska gotowa do przyjęcia narciarzy w Święta
2017.12.23
Kilka ostatnich dni to było co prawda dość pochmurne i pozornie mało zachęcające do wybrania się na narty, jednak w górach przez ten czas panował lekki mróz i niewielkie opady naturalnego śniegu. W wielu stacjach dzięki temu udało się przygotować odpowiednio stoki, tak by były gotowe na przyjęcie narciarzy, którzy przybędę już wkrótce w góry, w okresie świąteczno-noworocznym. Żeby zobaczyć jak wygląda to w praktyce, wybraliśmy się do jednego z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce - do Białki Tatrzańskiej.
World Ski Awards 2017 - Białka Tatrzańska nagrodzona!
World Ski Awards 2017 - Białka Tatrzańska nagrodzona!
2017.11.29
Już po raz piaty przyznano nagrody World Ski Awards, które mają na celu wyróżnić najlepsze stacje narciarskie, hotele i firmy zajmujące się branżą narciarską, zarówno w skali całego świata, jak i w poszczególnych krajach. W tym roku gala finałowa miała miejsce w dniach 17-19 listopada w Kitzbühel, z widokiem na legendarny Hanhnenkamm. W krótkiej relacji przedstawiamy zwycięzców w najbardziej interesujących narciarzy kategoriach.

Historyczna inwestycja w Białce Tatrzańskiej
2017.11.27
Gospodarze terenów zjazdowych w Białce przyzwyczaili nas już do tego, że praktycznie co roku powstaje tu jakaś nowa inwestycja. Nie inaczej będzie i w nadchodzącym sezonie - co prawda nie będzie to nowa kolej, a jedynie orczyk i nowa trasa, ale za to o wielkim historycznym znaczeniu. Oto bowiem po wielu latach udało się zrealizować cel, którzy przyświecał tworzeniu nowoczesnej stacji narciarskiej w Białce - by pomiędzy poszczególnymi terenami można było się swobodnie poruszać na nartach. Od tego sezonu tak właśnie będzie!
poprzednie1 - 12 z 80następne
Booking.com