skionline.plstacje wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Szczyrk Skrzyczne - z nowościami w sezon zimowy

2020.11.10
Szczyrk Skrzyczne - z nowościami w sezon zimowy
Kliknij, aby powiększyć.
Szczyrk Skrzyczne - z nowościami w sezon zimowy
Biletomaty umożliwiające zakup skipassów na ośrodek narciarski na Skrzycznem niezależnie od pory dnia - to jedna z nowości, jakie w kontekście nadchodzącego sezonu zimowego 2020/2021 wprowadza Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Zobacz także:

Nowoczesny, samoobsługowy biletomat z systemem firmy SKIDATA zlokalizowany będzie na terenie obiektów COS-OPO przy ulicy Plażowej w Szczyrku. Zapewni on możliwość zakupu skipassu na wszystkie ośrodki narciarskie objęte wspólnym skipassem, w tym również Skrzyczne COS. Co szczególnie ważne, biletomat czynny będzie w systemie 24-godzinnym we wszystkie dni w tygodniu.

- To rozwiązanie innowacyjne w Szczyrku, które niewątpliwie zapewni spory komfort miłośnikom zimowych aktywności na Skrzycznem. Lokalizacja biletomatu niemal przy samym wjeździe do miasta, wraz z jego pełną dostępnością niezależnie od pory dnia, ma także udrożnić miejsca, gdzie dotychczas gromadziły się kolejki, choćby po zakup skipassów - mówi Tomasz Laszczak, dyrektor COS-OPO w Szczyrku.

Zupełnie nowe biletomaty pojawią się ponadto na Skrzycznem. Zamontowane zostaną odpowiednio na dolnej stacji kolei linowej oraz stacji pośredniej Jaworzyna. Oba biletomaty czynne będą wyłącznie w godzinach funkcjonowania ośrodka narciarskiego. Przy dolnej stacji stanie zarazem zwrotomat, do którego bez konieczności kontaktu z obsługą kolei możliwe będzie zwrócenie kart.

- Przygotowujemy się do nowego sezonu w sposób szczególny. Podejmujemy takie działania, które w dobie pandemii zapewnią korzystanie z naszego ośrodka narciarskiego z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa - podkreśla dyrektor Laszczak.


To nie koniec nowości z myślą o najbliższym sezonie zimowym. Na terenie ośrodka na Skrzyczne COS narciarzom i turystom udostępniane będą bezpłatnie szafki depozytowe. Dla potrzeb osób niepełnosprawnych dostosowane zostaną toalety na Jaworzynie.

Narciarzy szczególnie ucieszyć powinno natomiast podtrzymanie skipassu 4-godzinnego, z którego korzystanie możliwe będzie również nadchodzącej zimy.
- Pracujemy zarazem nad tym, aby funkcjonowanie ośrodka narciarskiego było jak najbardziej sprawne i komfortowe dla naszych gości. Sezon rozpoczniemy oczywiście wtedy, gdy będą ku temu sprzyjające warunki - dodaje Tomasz Laszczak.

Aktualnie kolej na Skrzyczne na obu odcinkach jest nieczynna. Z początkiem listopada ruszyły obowiązkowe przeglądy techniczne, prace te prowadzone będą najprawdopodobniej do końca miesiąca.


skionline.pl
Tagi: #ośrodki narciarskie #szczyrk #skrzyczne #zima #nowosci #skipassy

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com