skionline.pl stacje Włochy Południowy Tyrol wyślij link znajomemu dodaj opinię

3 Zinnen Dolomity

Kronpaltz - gondola "Olang 1+2"
Nowe koleje linowe w Południowym Tyrolu
2020.09.30
Południowy Tyrol, włoski region narciarski, przygotowuje się na powitanie gości w sezonie zimowym 2020/2021. Nadchodzącej zimy, narciarze odwiedzający Południowy Tyrol będą mogli skorzystać z nowych kolei linowych m.in. na Kronplatzu oraz 3 Zinnen Dolomity. Rozpoczynają się także prace nad budową nowej kolejki "King Laurin" w ośrodku Carezza.
Copyright: 3 Zinnen Dolomites/Manuel Kottersteger
Sport, zabawa i relaks w 3 Zinnen Dolomity
2019.11.23
Położony w samym sercu Dolomitów w północnych Włoszech, ośnieżony region wypoczynkowy 3 Zinnen Dolomity z uroczymi ośrodkami wypoczynkowymi Sesto/Sexten, San Candido/Innichen, Dobbiaco/Toblach, Villabassa/Niederdorf i Braies/Prags jest ulubionym miejscem entuzjastów sportów zimowych i miłośników przyrody w każdym wieku. Region 3 Zinnen Dolomity oferuje wspaniałą zabawę, relaks i wiele innych atrakcji.
Nowa 8-osobowa kolej krzesełkowa "Hasenköpfl"
3 Zinnen Dolomity - Nowości w sezonie zimowym 2019/20
2019.07.31
Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomity ma wielkie wizje. Południowotyrolski ośrodek narciarski, położony w sercu włoskich Dolomitów, chce stać się jednym z czołowych ośrodków narciarskich w Alpach. Dlatego też znajdujący się bezpośrednio przy granicy z Austrią resort narciarski pracuje obecnie nad planem systematycznej rozbudowy, której celem jest realizacja wielkiego i przyszłościowego projektu.
Kwintesencja rodzinnego urlopu…
Kwintesencja rodzinnego urlopu…
2019.03.14
W ośrodku narciarskim 3 Zinnen Dolomity, Szczególnie najmłodsi goście poczują się jak w domu. Marzenia dzieci o nartach we wspaniałych górach spełnią się na szczycie rodzinnej góry Baranci. Jest to idealne miejsce dla dzieci, które mają już pierwsze kroki na nartach za sobą i teraz czekają, by wypróbować swoich sił w prawdziwym zjeździe.
3 Zinnen Dolomity - kwintesencja Włoch, kwintesencja narciarstwa fot. 3 Zinnen Dolomity
3 Zinnen Dolomity - kwintesencja Włoch, kwintesencja narciarstwa
2019.02.12
3 Zinnen Dolomity jest idealnym ośrodkiem narciarskim dla koneserów, którzy szukają swojego miejsca we włoskich Dolomitach, gdzie ciągle można koncentrować się na nartach nie tylko jako sposobie odpoczynku, ale także dającego możliwość realizowania swoich ambicji w bardziej sportowy sposób. To także miejsce otoczone spektakularną scenerią górską, zupełnie wyjątkową, nawet jak na warunki Dolomitów. Oczywiście, w można tutaj spędzić także relaksujący czas z rodziną i przyjaciółmi.
3 Zinnen Dolomity: Pure Nature. Pure Skiing
3 Zinnen Dolomity: Pure Nature. Pure Skiing
2019.01.23
Jeśli szukasz nowoczesnego ośrodka, aby w pełni nacieszyć się sportowymi doznaniami z jazdy na nartach, zażyć uroków narciarskiego safari oraz relaksującego odpoczynku z przyjaciółmi bądź w gronie rodzinnym, to ośrodek 3 Zinnen Dolomity jest idealnym miejscem. Ten południowotyrolski region w dolinie Hochpustertal (Alta Pusteria) znajduje się na liście światowego dziedzictwa przyrody UNESCO i jest znakomitym przykładem na to, że wspaniała oferta narciarska w otoczeniu przepięknej przyrody włoskich Dolomitów może iść w parze z ekologią.
"Free Fall Ride" - ekscytująca atrakcja w 3 Zinnen Dolomity
"Free Fall Ride" - ekscytująca atrakcja w 3 Zinnen Dolomity
2019.01.03
O tym, że dynamiczna jazda w dół, stromą czarną trasą może sprawiać wiele frajdy i przy tym dostarczaj pożądanej dawki adrenaliny, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ale czy tyle samo przeżyć dostarczyć może jazda ratrakiem? Zdecydowanie! Zwłaszcza jeżeli można to przeżyć na najstromszej trasie narciarskiej we Włoszech. A taką właśnie jest Holzriese w ośrodku narciarskim 3 Zinnen Dolomity. 72% nachylenia trasy gwarantuje emocje, niezależnie czym będziemy jechać…
Magiczny grudzień w Południowym Tyrolu
Magiczny grudzień
2018.12.15
Okres świąteczny to nie tylko szukanie prezentu, rozporządzanie kto co przygotowuje na wigilijny stół czy kolejki na każdym kroku. A same Święta to też nie tylko transport zza stołu na kanapę przed TV i z powrotem. Końcówkę roku można spędzić w inny sposób - z bliskimi, ale niekoniecznie w domu. I do tego zachowując niepowtarzalny zimowy klimat, którego nigdy nie zastąpią tropiki.
Narciarskie Boże Narodzenie w 3 Zinnen Dolomity
Narciarskie Boże Narodzenie w 3 Zinnen Dolomity
2018.11.29
Czy można przeżyć czas Bożego Narodzenia tak, by połączyć refleksję i spokój Świąt w rodzinnym gronie, z wypoczynkiem w górach, na znakomicie przygotowanych stokach narciarskich, w otoczeniu niecodziennych krajobrazów? Oczywiście! Region 3 Zinnen Dolomity jest najlepszym miejscem, by tak właśnie spędzić nadchodzący czas. Od 1 grudnia do 6 stycznia narciarze mogą spodziewać się wielu atrakcji w pobliżu najsłynniejszej góry Dolomitów - Drei Zinnen.
Wyjątkowe narciarskie Święta w 3 Zinnen Dolomity
Wyjątkowe narciarskie Święta w 3 Zinnen Dolomity
2018.11.15
Dźwięki muzyki, pyszne jedzenie, magia świątecznych świateł… Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomites, położony wśród najpiękniejszych krajobrazów całego pasma Dolomitów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, od 1 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 będzie miejscem naprawdę wyjątkowym. Będzie to bowiem jedyny region narciarski na świecie, który przystroi się w prawdziwie baśniową, świąteczną dekorację. Najlepsi szefowie kuchni stworzą specjalne świąteczne potrawy, zabłyśnie choinka o tysiącu świateł a renifer Rudi ucieszy swoją wizytą nie tylko najmłodszych narciarzy…
Południowy Tyrol - zimowe nowości na sezon 2018/2019
Południowy Tyrol - zimowe nowości na sezon 2018/2019
2018.11.07
Nadchodzący sezon zimowy to nie tylko czas na ostrzenie nart - to przede wszystkim czas kluczowej decyzji: dokąd w tym roku? Czy w sprawdzone miejsce, czy może jednak warto odwiedzić coś nowego? Może któreś nowości z włoskiego Południowego Tyrolu pozwolą podjąć tę decyzję - ośrodki mają różne propozycje m.in. nowe stoki, gondole, hotele, lecz także i pakiety promocyjne. Sprawdźcie sami!
Co nowego w 3 Zinnen Dolomites w sezonie 2018/2019
Co nowego w 3 Zinnen Dolomity w sezonie 2018/2019
2018.10.24
Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomity, do tej pory trochę słabiej rozpoznawalny wśród polskich narciarzy, w porównaniu ze słynniejszymi sąsiadami takimi jak Alta Badia czy Val Gardena, ma ambicję stać się jednym z najlepszych we włoskich Alpach. Stąd praktycznie w każdym sezonie powstaje tu kilka nowych inwestycji, prawie zawsze z najwyższej półki. Tuż przy granicy z Austrią pracuje się obecnie nad strategią rozwoju, a także dużymi, przyszłościowymi projektami, które mają urzeczywistnić tę śmiałą wizję.
poprzednie1 - 12 z 21następne
Booking.com
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021