Narty - skionline.pl
Jump to content

stokrotka29

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About stokrotka29

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm, jednak jak 1 osoba wypowiada się na temat ośrodka to mnie nie przekonuje. Jakby jeszcze parę osób się wypowiedziało to by można stwierdzić że warto lub nie i jakieś plusy i minusy tego regionu.
 2. Czyli szału ni ma? Czyli nie warte tych szwajcarskich cen. A jak z całym regionem 4 dolin? Podobnie czy jednak na poziomie?
 3. Kto może się wypowiedzieć, jakie tam są wyciągi? Szwajcaria kojarzy się z bogatym krajem, ale czytając opinie to standard daleko odbiega od Włoch na przykład. Czy na stokach wyciągi są nowoczesne czy raczej stara infrastruktura? Z góry dzięki za jakieś info. Szczególnie chodzi mi o rejon Veysonanz.
 4. To mam pytanie, czy da się tam pojeździć unikając orczykow, czy wtedy zostaje jedna trasa? I jak tam z szerokością tras, czy są szerokie czy większość jednak wąskich i stromych?
 5. Dokładnie, jeszcze mu wypiąć jedną nogę z wiązania i będzie większy hadcore
 6. Tak, jeżdzę na snowboardzie. Dzięki za odpowiedz. Ale może są tu też snoboardziści i też się wypowiedzą, bo żaden narciarz nie zrozumie co to znaczy orczyk dla snobardzisty ;D
 7. Był ktoś w tym rejonie Szwajcarii? Polecacie? Zastanawia mnie ta ilość orczyków i czy jest to region tylko dla narciarzy? Czy snowboardziści też coś znajdą dla siebie? Czy lepiej odpuścić i wybrać Livigno. Bo z opini wychodzi, że Szwajcaria daleko odbiega standardem od stoków we Włoszech czy Francji.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...