Narty - skionline.pl
Jump to content

AnetaKozio

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About AnetaKozio

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Wybrałam dla Młodej Redstery S9 145 (r 11) z zeszlego sezonu. Stwierdziła, że krótkie skręty bardziej niż długie. Mam nadzieję, że to dobry wybór.
 2. Czy ktoś z Was czytających jest z okolic Wrocławia . Będę tam w Sobotę , mogę podjechać w Sudety aby przymierzyć młoda . A może możecie polecić jakoś sklep / giełdę ?
 3. Mh. Ciekawe . Nie znałam tego modelu ... Na tyczkach - SL zdecydowanie , ale naprawdę sporadycznie . W tym roku chce ja zmobilizować do treningu poważnego . Ona po prostoty lubi szybki, czasami tyczki, ale tez przygotowane muldy (uwielbia). Dlatego wydaje mi się , ze SL max do 150 będzie OK ... nie wiem Bardzo przemawiają do mnie : Hero, WC Rebels, RC4 lub Redster’y.
 4. No właśnie w tym problem , to jeszcze dzieciak , w dodatku kobieta 😆😆 - sama nie wie. Lubi szybko gigantowo ale tez tez lubi krótkim skrętem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ . Generlana jednak zasada jest jedna - im szybciej tym większa zabawa 😂
 5. 1. 6 2. wiem ale nadal 152 cm wzrostu 3. zjazdowe , ale tez na tyczki 4. W Alpach jak ustawia sporadycznie . 1 x dzień wtedy.
 6. Witam Szukam pomocy w wyborze nart do szybkiej slalomowej jazdy dla juniorki o słusznej wadze. Dziewczynka . 13 lat, 152 cm wzrostu i ... 60 kg. Styl jazdy : długi promień . Tylko przygotowane trasy. Tez tyczki - sporadycznie . Ostatni sprzęt to Elan Race RC 140. Wiązania do 7,5. Wcześniej tylko Atomic Race . Ww. Elany wydają się za miękkie. Mloda ma bardzo silne nogi. Trenuje jazdę konną. Jest ciężka, ale wysportowana. Jeździ od 4 r. ż. min 20 -30 dni w roku.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...