Narty - skionline.pl
Jump to content

mirat

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mirat

 • Rank
  Newbie
 1. Koleżanka mojej córki poleciła jej te narty: https://www.skionline.pl/sprzet/narty,17-18,head,wc-rebels-i-shape-pro,9905.html i ją rozważa ale nie wie czy to nie typowa slalomówka dodatkowo po przeczytaniu iluś tam opini odnośnie nart wybrała: https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,fischer,my-curv-allride,11734.html https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,head,super-joy,12180.html https://www.skionline.pl/sprzet/narty,19-20,atomic,cloud-11-ft-10-gw,11661.html co sądzicie o tych wyborach? i jaka długość by była rozsądna dla jej wzrostu 166. But flex 90-100.
 2. Proszę doradźcie parę modeli i właściwa długość. Sam jeżdze na RTM 81 182 a mam 184 cm wzrostu i wziąłbym dłuższa gdyby była w katalogu. nie za bardzo wiem jak dobrać długość dla niej.
 3. Oddam jej głos: " Oj tato, szybko, długim i srednim skrętem prawie leząc. wjechac na hopke , skoczyć." i tyle się dowiedziałem....
 4. A jaka długość nart. zakładam że jeszcze z 3-5 cm urośnie..... I czy sa one już dostępne?
 5. Dzień dobry Proszę o poradę w dobrze nart dla mojej córki. narty juniorskie juz za krótkie i poszukujemy czegoś co pozwoli jej czerpać frajdę z jazdy. Córka jeździ na nartach ponad siedem lat , zaczynała od 0 w szkółce narciarskiej i przeszła wszystkie etapy aż do zaawansowanej grupy. co roku jeździmy do Włoch na 7 dni jazdy. Nie wiemy na co się zdecydować. Córka jest bardzo wysportowana i w bardzo dobrej kondycji fizycznej. Poszukujemy i nart i butów. Poniżej ankieta: 1. Płeć - Kobieta 2. Wiek - 13 lat 3. Waga - 60 kg 4. Wzrost - 166 cm 5. Na nartach jeżdżę od .... sezonów, ( ..... dni w sezonie) 7 sezonów na nartach. trzy lata w szkol e narciarskiej od listopada do marca co tydzień w weekendy (sobota niedziela). Co roku wyjazd do Włoch na 7 dni. 6. Moje umiejętności określam na .... Umiejętności na 7 w skali forumowej. Jeździła na tyczkach w szkółce z powodzeniem ale jej to nie kręci. (wg skali forumowej http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=11328) 7. Moje buty to – Ostatnie buty do Fischer RC4 JR 60 8. Teraz jeżdżę na nartach/model - Ostatni dwa sezony to Fischer RC4 Superior JR 140 cm 9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący) - Preferuje jazdę w każdym stylu zarówno krótkim jak i długim skrętem, dobrze radzi sobie w każdych warunkach, lekkie zjazdy poza trasę ale narty średnio do tego się nadawały. Chce czerpać przyjemność z jazdy bez zacięcia do jazdy na tyczkach. 10. Upatrzyłem sobie narty - Tu jest problem bo nie wiemy na jakie narty i buty powinna się przesiąść. 11. Mój budżet na narty to około - ??
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...