Narty - skionline.pl
Jump to content

ccysio

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ccysio

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeżdżę na nartach od kilkunastu lat, z czego ostatnich kilka stosunkowo sporo dni spędzam w butach. W zeszłym sezonie miałem okazję między innymi testować przez 1 dzień te Heady. W obecnych nartach ustawiam siłę wypięcia w okolicach 7,5-8. Myślałem że parametry nart też mają jakieś znaczenie, przynajmniej z taką opinią się ostatnio spotkałem. W jeździe raczej szukam prędkości, ale lubię od czasu do czasu zacieśniać szybkie łuki. Ważę 68kg, wzrost 170cm. Obecne narty mam bliskie swojego wzrostu- 169cm.
 2. Dzień dobry, planuję wymianę nart na najbliższy sezon. Wpadły mi w oko tytułowe Heady, ponadto mogę je kupić w całkiem niezłej cenie. Wyposażone są w podstawowe wiązania Freeflex Evo 11. I tutaj pojawia się pytania- nie lepiej doinwestować i wybrać ciut lepsze wiązania do tak wymagającej narty (Freeflexy 14 albo nawet 16)? Dziękuję za pomoc.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...