Zobaczcie!
Strach się bać!:eek:
Ekipa z Pawłowic ukrywająca się pod nazwiskiem które otwiera wszystkie tabele to dobrze nam znani forumowicze Racecarver i Raceman.
Wobec zaistniałej sytuacji jestem za nie dopuszczeniem do zawodów tej ekipy w niedzielę!
mężczyźni powyżej 16 lat
MiejsceNazwisko Imięczas I (m-ce)czas IIsuma
1Stanieczko Marcin 29,52 (2)28,5858,10
2Stanieczko Marian 29,42 (1)29,1758,59
3Stanieczko Bartłomiej 30,13 (3)29,3559,48
4Paszyński Bartosz30,31 (5)30,1160,42
5Laskowski Zbigniew30,30 (4)30,1360,43
6Gruca Robert30,85 (6)31,0761,92
7Skrobol Władysław30,87 (7)31,0761,94
8Senyk Jarosław31,42 (10)30,5761,99
9Góra Michał31,10 (8)31,0862,18
10Brandys Adam31,62 (11)30,8062,42
kobiety powyżej 16 lat
MiejsceNazwisko Imięczas Iczas IIsuma
1Stanieczko Agata 32,4031,3263,72
2Krej Marzena35,5334,9770,50
3Bańczyk Mirosława36,8936,5373,42
4Stanieczko Wioletta38,9337,6376,56
5Stanieczko Marzena39,5337,3576,88
6Sypniewska Beata39,3638,3377,69
7Szatkowska Anna40,5139,1079,61
8Mołdrzyk Grażyna41,8341,2583,08
9Stanieczko Stefania42,3242,8385,15
10Cyrulik Barbara46,2345,7792,
chłopcy do 16 lat
MiejsceNazwisko Imięczas Iczas IIsuma
1Stanieczko Łukasz31,1830,5361,71
2Stanieczko Mateusz32,7132,3965,10
3Domin Marcin33,9932,3266,31
4Bura Daniel34,4532,1666,61
5Domin Szymon33,7832,9166,69
6Hrynczyszyn Tomasz33,7633,1866,94
7Chroń Jacek36,1034,4770,57
8Krej Dominik37,8435,5573,39
9Galusek Tomasz37,2836,5773,85
10Staroń Jakub39,0537,63
Więcej można przeczytać tutaj