Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ciekawski

Użytkownik forum
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Ciekawski

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 05.04.1992

Informacje osobiste

 • Imię
  marcin
 • Miejscowość
  warszawa
 1. Ciekawski

  Kilka dni bez nart...

  ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie:))
 2. Moje wrażenia są takie, że intensywne lekcje z instruktorem dają wymierne efekty. Oczywiście trzeba trafić na eksperta, który będzie potrafił nauczyć. A potem pozostaje obserwowanie innych narciarzy i tyle. Wszystko jest kwestią wprawy i wytrenowania, a dla chcącego nic trudnego.
 3. Ciekawski

  Narty dla kazdego.

  Najlepiej wybrać się na wycieczkę z kursem narciarskim, a potem gdy "białe szaleństwo" całkowicie nas pochłonie możemy pomyśleć o własnym sprzęcie.
 4. Ciekawski

  Nie ma jak Dobry Klip

  Fantastyczne: [video=youtube;KNI0ZKPA48A]
 5. Ciekawski

  Rolki - sezon otwarty

  jak widzę ludzi śmigających po Polu Mokotowskim w rolkach to aż mam ochotę spróbować swoich sił i przekonać czy jest to faktycznie taki super sport. Wszystkie koleżanki, które jeżdżą bardzo polecają.
 6. Ciekawski

  Co warto zobaczyć w Południowym Tyrolu.

  Polecam śnieżne zjazdy na tratwie, ale to zimą. A najlepiej wyjazd do Valle Aurina.
 7. Ciekawski

  Trochę do śmiechu

  Kompilacja "faili" z ubiegłego miesiąca. Niektóre akcje naprawdę epickie:) http://www.youtube.com/watch?v=Jk3_iaogU2A
 8. Ciekawski

  Kilka dni bez nart...

  ja od kilku lat zawsze jeżdzę na wypoczynek do Chorwacji - na jeden z tamtejszych festiwali muzycznych (Garden Festival). W tym roku jednak przyjaciółka namówiła mnie na wczasy letnie w Karkonoszach. Zabokowalismy tutaj promocyjnie hotel w Jeleniej Górze i będziemy sobie zwiedzać okolicę. W planach też wyskok do Czech i może na 2 dni do Pragi. Co śmieszne. NIgdy w Karkonoszach nie byłem na nartach..a teraz przyjdzie mi je zwiedzać w lecie)
 9. Ciekawski

  Rowerowe eskapady - relacje

  wspaniałe zdjęcia i kapitalne tereny. ja z kolei na zmianę z bieganie praktykuję długie wyprawy warszawską trasą przez siekierki w stronę kępy oborskiej i jeszcze dalej.
 10. Ciekawski

  Kto biega?

  Biegam około 10 km co 2-3 dni, co daje mi niezłego kopa. Rozumiem przy okazji tych, których ten sport zwyczajnie nudzi. ja do nich nie należę.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×