dodo
Użytkownik forum-
Liczba zawartości
212 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez dodo
-
Poczytaj jeszcze raz te posty. Powołując się na doskonale zorientowane źródła niestety trochę się ośmieszasz. Albo podaj źródło info, albo powołaj się na portal,gazetę czy telewizję. A ploty z pod budki z piwem zachowaj dla siebie, Bądź przyznaj, że zasłyszałeś w barze przy drinku . Najgorsze te twoje źródła informacji, groteska. A cała śmieszność delikatnie mówiąc, spada na ciebie, nie na twoich informatorów. Jak nie wiem to nie piszę. Siemka.
- 7 214 odpowiedzi
-
- nowe inwestycje
- polska
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aleś palnął!
- 7 214 odpowiedzi
-
- nowe inwestycje
- polska
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
-
A ja życzę ci Korony KGP! niech Ci lekką będzie.:smile: Rysy to mały pikuś!:smile:
-
Nie żartuj,czekam na filmik z Twoich narciarskich wyryp.obiecałeś! Nogi wzmacniaj. Przede mną 20 km górskiej wyrypy z ciężkim jak h..słoń plecakiem! pozzdro.:smile:
-
Jeśli ktoś czuje się urażony,to przepraszam.
-
Ten piękny zwierz to puma Concolor, właściciel(były żołnierz Kamil, założył cyrk(zarejestrowany) i ta puma tam charce wywija. ) takie newsy mam z neta.:smile: więc wszystko jest legalnie.:smile:
-
-
Nie o Tobie. Johnny- Ty jesteś fajny gość, :smile:pozdro.
-
ano. :angry: Jak ktoś nie ma serca do robienia zdjęć-to niech ich nie robi. Po co oglądać na zdjęciach NIC!!!
-
Gówno wiesz o tak pięknej dziedzinie sztuki jaką jest fotografowanie, wyłazi z Ciebie totalny ignorant i wieśniak z Chopoka! pozdro. Nie dziwię się że nikt Cię nie lubi na forum.
-
Używasz blendy!?błysku dopełniającego!? Poza tym w fotografii jest taki termin "złota godzina"-kto ciekaw niech szuka info.pozdro.:smile:
-
Leitner, kalibrujesz czasami monitor swojego kompa? bo to ważne jest.:smile:
-
Ty i tak kłócisz się z każdym,szydzisz z ludzi którzy nie kochają CHOPOKA-phii,. Info o GIMP'ie było do Johnny'ego, nie gadaj głupot,że to trudny program .pozdro:smile:
-
Między GIMP'em a Ps -jest kolosalna różnica,pomijając to, że Ps kosztuje parę tysi! GIMP 2.8-jest darmowy i wbrew pozorom prosty w obsłudze,dodatkowym plusem jest polska wersja językowa.:smile:
-
Fajnym programem do obróbki zdjęć jest darmowy GIMP.:smile:
-
Sam ten wątek założyłeś, bo masz DYLEMAT?O jej! Kup sobie narty gg,gs,llk,hwdo, wygrawerowane ozdobione diamentami. Z rokerem,pizderem itp. mam to w d... Tylko w następnym sezonie kiedy te super narty będziesz ujeżdż:smile:ał , pisz nie o dylematach..tylko pisz relacje o swoich podbojach stoków narciarskich z bananem na twarzy.pozdro.:smile:
-
Dzięki za info, byłem tam w lutym br,wszystko pozamykane na cztery spusty i dlatego pomyślałem, że jeszcze babrają się z remontem..:smile: no i kto by korzystał z wieży w lutym?
-
Oraz Kłodzkiej Góry,która nie jest najwyższym szczytem G.Bardzkich.Jest nią ponoć Szeroka Góra. Chełmiec mierzony był z wierzchołka wieży widokowej,którą kurka remontują i końca nie widać. :smile:
-
Szedłem na Wysoką Kopę ze Szklarskiej Poręby? a Ty?
-
joł.15min...w kapciach.:smile:
-
SKOPIEC! nie skąpiec,skapiec. Skąd szedłeś z Komarna?:smile:
-
Istnieje! Leszek z Jeleniej Góry-reeekordzista!,zdobył KGP w 76 godzin,:smile: Zdrówka życzę Tobie.:happy:
-
Kosmiczny skiturowy but - Alien 3
dodo odpowiedział marboru → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Kosmiczny but i technologia...Kosmiczna cena. 1600 ojro. pozdro:smile: -
Niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie a kto z Tobą nie wypije niech się pod stół skryje.sto lat.:smile: pozdro
-
WZF na Kasprowym 2016
dodo odpowiedział johnny_narciarz → na temat → Wspólne wyjazdy, odstapię kwaterę, szukam kwatery.
dorośli i wykształceni:smile:







