Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

zipp1001

Użytkownik forum
 • Zawartość

  148
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

173 Excellent

O zipp1001

 • Ranga
  Średnio zaawansowany
 • Urodziny 20.07.1967

Informacje osobiste

 • Imię
  Zipp
 • Miejscowość
  Gliwice

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  atomic,salomon
 • Buty marka
  salomon,atomic

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. hmm, co człowiek to opinia. Według mnie jest coraz gorzej. W zeszłym sezonie pasowało mi wszystko z zapisem z trackingu , w tym od całkowitego braku rejestracji, do rejestracji połowy przejazdów. Swoją drogą jakim cudem gubią im się przejazdy pojąć nie sposób. Przecież nie siedzą tam tani pracownicy i ręcznie ich nie zliczają (a gubią się te przejazdy kiedy na siku muszą wyjść).
 2. Cały dzień pracowały armatki na Bieńkuli, Golgota bardzo miękka i od samego rana kamole wychodzące na dole trasy. Zdecydowanie najlepsza 1 Sportowa, wyczuwalnie twardsza niż w ubiegłym tygodniu (chyba efekt naśnieżania?) Kilka zdjęć z wczorajszego wyjazdu (pogoda beznadziejna, momentami mgła ograniczała bardzo widoczność, a wtedy jazda bardzo traci na uroku 😞 Parking w Czyrnej o 7:53 Obcy na kanapie niebieskiej: Tablica w Czyrnej informująca o godzinach pracy kolei i otwartych trasach: (rofl)
 3. Wczoraj WC w Czyrnej było otwarte przed 8(sprawdziłem o 7:50). Zapytałem pani z obsługi o której otwiera przybytek rozkoszy i stwierdziła że o 8:00. WC czynne było również ~16:20, gdy nawiedziłem je kończąc jazdę..
 4. Niestety Ski Challange zaniża ilość przejazdów oraz nie liczy przejazdów orczykami w Czyrnej. Wczoraj przejechałem 29razy wyciągami, a Ski Challange policzył mi tylko 13 przejazdów, Nie policzył wyjazdów orczykami i po jednym wyjeździe z Soliska i gondolą. Suma odległości(brutto) za wczoraj to 88,8km. Niestety awaria orczyka pokrzyżowała moje plany przejechania ponad 30x wyciągiem w ciągu dniówki: gdyby nie awaria przejazdów mogłem zrobić koło 36 (jeśli bym utrzymał tempo z przed awarii..) Nie mam również zapisów nt. jazd w zeszłą niedzielę: 27 przejadów orczykiem z Czyrnej oraz jednego wyjazdu na Kopę. Obsługa gopass radzi bym sprawdził czy karta jest dopisana do mojego konta gopass (mimo że podałem numer karty, oraz, że ostatni zarejestrowany na niej przejazd mam w marcu 2018)
 5. " zobacz galerię (5 zdjęć) reklama Szczyrk: Wypadek na wyciągu narciarskim. Spadła lina napędzająca orczyk, ranna kobieta Do zdarzenia doszło w sobotę 12 stycznia o godz. 16:58 w Szczyrku przy ul. Myśliwskiej. " Jeżu, co za bzdury - informacja o wypadku ze zdjęciami nie wiadomo skąd zdjęciami GOPRowców z saniami cuda Panie cuda prawie jakbym dziennik telewizyny ogłądał... Lina spadła koło 12:30 na prawym orczyku w Czyrnej. Ciekawe jakim cudem mogło to się stać o 16:58 gdy ośrodek zamykają o 16...
 6. Jak długo trwa aktualizacja SKI CHALLENGE na stronie gopass w Waszym przypadku? Wydaje mi się, że w zeszłym sezonie było to w tym samym dniu a w tej chwili po jeździe w niedzielę dalej nie nastąpiła aktualizacja na moim koncie..(ostatnie dane są z marca 2018)
 7. Ci którzy dziś wyrwali się do Szczyrku wygrali los na loterii (to tak z patrzenia na to słońce na kamerkach na stokach). Mam nadzieję, że nie zostanę zwymyślany za to, że komentuję sytuację na podstawie widoku z kamerek ale niestety taki los że trzeba w pracy siedzieć
 8. Super relacja, ale te 50stopni nachylenia ze statystyki to niezły przekręt Twórcy tej aplikacji chyba w życiu nie stali na zboczu o nachyleniu 50stopni , chyba że chodzi o stopnie Farenheita
 9. Kanapa jest podatna znacznie bardziej na wyłączenia z powodu wiatru. Trasa talerzyka/ewent. kanapy z hali na M.Skrzyczne jest bardzo wystawiona na działanie wiatru..
 10. Czy byłbyś tak miły i doprecyzował swoje określenie kanalii? Jak dla mnie to skrajnie chamskie i pogardliwe określenie innego użytkownika forum, niedopuszczalne nawet gdy ma inne zdanie od mojego. Coś takiego powinno być banowane przez administrację forum.
 11. Ciekawostka ze strony szczyrkowski: " Informujemy, że w sezonie zimowym 2018/19 wprowadziliśmy opłaty licencyjne dla wszystkich szkół narciarskich oraz innych podmiotów organizujących szkolenia narciarskie lub snowboardowe na terenie Szczyrk Mountain Resort... .. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem ośrodka pracownicy Ski Patrolu są uprawnieni do kontroli ww. pozwoleń, a także kart GOPASS " hmm, czy to normalna praktyka w ośrodkach narciarskich czy Słowacy są bardziej zachłanni i będą wprowadzać coraz wymyślniejsze opłaty? Ciekawe czy pod te inne podmioty podpada instruktor ze swoim uczniem?
 12. Chyba nie, przecież tam to nachylenie jest podobne jak na Golgocie, ale nigdy nie widziałem tego na żywo. (chyba mało kto widział ) Widziałem natomiast ratrakowanie ekstremalnie stromej trasy w Austrii i tam panowie ratrakowcy tą stromą trasą zjeżdżali w dół, a podjeżdżali trawersem technicznym...czyli radzili sobie spokojnie bez wyciągarki
 13. hmm, ja też lubię niebieskie trasy. W zeszłym sezonie w jedną sobotę w marcu niebieską trójką przeleciałem 33 razy. Wszystko zależy od warunków, jak jest szybki śnieg to i na niebieskiej można nieźle pośmigać. W zeszłym roku "sportowa" 1 była bez śniegu (przynajmniej w marcu).
 14. To prawda, mimo że trasa orczyka została chyba przeprofilowana dalej trup ściele się gęsto: przy każdym wjeździe w niedzielę było kilka osób wchodzących lub schodzących wzdłuż orczyka 😉 Co nie zmienia faktu, że ja chcę inaczej i nikogo to nie interesuje..
 15. Niestety orczyki nie wpisują się w nowoczesną i dynamiczną twarz TMR. Wywalili orczyki z Julianów choć świetnie odciążałyby Solisko(i to co się tam będzie działo w czasie ferii), planują wywalić orczyki z Czyrnej a to zawsze jest alternatywa do pojeżdżenie przy silnym wietrze zamykającym kanapy i gondole... Niestety zdanie narciarzy jest bez znaczenia, to w końcu firma która ma przynosić zyski a nie spełniać oczekiwania tych co przyjeżdżają kilka razy do roku(czyli np. ja )....to nie zarzut, po prostu tak jest.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×