Narty - skionline.pl
Jump to content

krutza

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About krutza

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 08/24/1975

Personal Information

 • Imię
  Tomek
 • Miejscowość
  Warszawa

Ski equipment

 • Narty marka
  Salomon
 • Buty marka
  Technica

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałbym zmienić żonie narty kozystając obecnie z okacji cenowych. 1. Płeć - K 2. Wiek - 43 lat 3. Waga - 55 kg 4. Wzrost - 159 cm 5. 4 sezony, w każdym między 5 a 8 dni po max 3-4 godz. czystej jazdy. Głównie Wisła Siglany, Klepki, niebieska na Skolnitach, Pasieki oraz stok w Kamieńsku 6. Moje umiejętności określam na: realnie to pewnie 4. Więcej zapewne powiedzą załączone filmiki - można przewinąć do połowy - będzie więcej widać sylwetkę https://youtu.be/dGw2mf6iyxE https://youtu.be/NTHTv32JrEA 7. Moje buty to Atomic Hawx 80 8. Teraz jeżdżę na nartach/model: Nordica Drive xbi Ct: dł 146 - dokładnie te z linka https://www.skionline.pl/worldskitest/drive-xbi-ct,testy,11-12,narty-allround-kobiety,663.html Na wskazanych filmikach w pkt. 6 to juniorska narta córki: ROSSIGNOL HERO JR MULTI EVENT 150 cm - założona z ciekawości - żona stwierdziła, że jakby za lekka. Wypożyczone były jeszcze Atomic Cloud 9 (150 cm) - wrażenia raczej pozytywne 9. Preferuję styl jazdy (długim/krótkim skrętem, rekreacyjną, sportową, po przygotowanych stokach, poza trasami, jestem początkujący): Nie ma preferencji co do szerokości jazdy zależy od tłoku na stoku, zawsze są to przygotowane stoki , max zakładany poziom do osiągnięcia to 5/6, potencjalne trasy gdzie będziemy jeździć np. w Wiśle Skolnity (czerwona), Nowa Osada, trasy w Czechach Cerrna Hora/Pec. 10. Upatrzyłem sobie narty: Salomon w-max 8/Salomon w-max 6 różnią się tym, że pierwsze posiadają Powerframe Basalt, drugie Powerframe Fiber - co to za różnica? https://www.skionline.pl/sprzet/narty,17-18,salomon,w-max-8,10178.html Dynastar intense-8 lub 10 https://www.skionline.pl/sprzet/narty,18-19,dynastar,intense-8-xpress,10335.html Atomic Cloud 9 Porównując ręcznie między Salomonami a Atomicami, to Salomon był wyraźnie sztywniejsza nartą. Jako jedyne mają rdzeń drewniany. Pytanie jeszcze odnośnie długości? Jeździ obecnie na Nordice 146 bez rockera - nieco krótkie. Salomon w-max 8: 155 czy przeskok o 9 cm nie będzie za duży? Atomic Cloud 9: 150/157 ? Dynastar intense-8: 151 ? Dynastar intense-10: 153 ?
 2. Sprzedam kątownik aluminiowy o nachyleniu 88 stopni SKI MAN. Jest to model Side Edge File Guide Aluminium 88' z serii World Cup. Do obejrzenia i odbioru w Warszawie, ewentualne przesyłka. https://www.olx.pl/oferta/katownik-aluminiowy-88-ski-man-CID767-IDy7hls.html#ae3d2ca3bb
 3. Zaraz za stokiem Siglany w stronę Istebnej jest mało uczęszczany stok Pasieki - 600 m. Trzeba tylko sprawdzić na kamerce czy chodzi bo bazują głównie na naturalnym śniegu. Ludzi tam dużo mniej niż na Siglanach, stok szeroki z jednym kawałkiem bardziej stromym, można swobodnie szerszym łukiem pośmigać.
 4. Ja w wiązanie wkładam kawałek sklejki o grubości podeszwy buta i długości buta. Dla każdego z członków rodziny mam przygotowaną odpowiednią długość - nie ma potrzeby wówczas zmieniać rozstawu wiązań. Po zamontowaniu deseczki w wiązanie jest przestrzeń między deseczką a nartą i w nią wkładam końcówkę ścisku stolarskiego i skręcam do podłoża - w ten sposób stabilizuję nartę.
 5. Witam, mam do sprzedania zestaw po dwójce moich dzieci: narty dla dzieci Blizzard Blizzi IQ 90 oraz buty Lange My First Jr 18,5 Używane prywatnie przez 2 dzieci (nie są z wypożyczalni). Idealne do nauki. Stan bardzo dobry. Zdjęcia w lepszej rozdzielczości mogę podesłać indywidualnie. Do obejrzenia i przymiarki w Warszawie. Cena: narty 200 zł, buty 60 zł lub całość za 250 zł.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...