Hej, bardzo lubię markę Atomic i od kilku sezonów wypożyczam praktycznie takie same narty i teraz chcę już kupić. Ale naszła mnie wątpliwość czy ten model i długość to dobrze dobieram. Wypełniłem metryczkę i proszę o fachowe porady.
Michał
1. Płeć - M
2. Wiek - 38
3. Waga - 83kg
4. Wzrost - 183cm
5. Na nartach jeżdżę od 20 sezonów, ( 6 dni w sezonie)
6. Moje umiejętności określam na 7
7. Moje buty to - Atomic Redster 110
8. Teraz jeżdżę na nartach/model - wypożyczam zwykle Atomic Redster Doubledeck GS ok. 170cm
9. Preferuję styl jazdy - sportowy, szybko, krótkie skręty, po ubitym stoku, dobrze na oblodzonym, słabo na muldach
10. Upatrzyłem sobie narty - Atomic Redster Doubledeck GS ok. 170cm
11. Mój budżet na narty to około - 2.000zł