Narty - skionline.pl
Jump to content

maciucius95

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maciucius95

 • Rank
  Newbie
 1. Cześć Na wstępie, wiem, że było już kilka podobnych tematów ale wszystkie które widziałem odnoszą się do innych terminów lub są sprzed pięciu lat. Moje pytanie brzmi: Gdzie wybrać się początkiem kwietnia by mieć w miarę pewne warunki i dobrą infrastrukturę? Jedziemy we czwórkę, ekipa bardzo dobrych narciarzy. Zależy nam na zbitym śniegu i możliwie niskich cenach karnetów. Ze swojego doświadczenia wiem, że Madonna czy Kitzbuhel początkiem kwietnia bywają już bardzo ciepłe a śnieg ciężki. Podobnie ze wszystkimi niżej położonymi ośrodkami. Nawet na lodowcu w Kaprun doświadczyłem błota śniegowego w tym okresie. Oczywiście wiem, że to wszystko zależy od pogody w danym okresie, ale może ktoś mi poradzi. Dzięki wielkie!
 2. Witam Czy jest możliwa naprawa ślizgu w tej narcie Atomica? Z tylu jednej narty widać dość poważny ubytek, po prostu brak ślizgu. Proszę o informacje i ewentualnie porady jak to zrobić. Czy zwykłym kofiksem uda mi się? dziekuję i pozdrawiam!
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...