Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Cortina/Kitzbuehel


Rekomendowane odpowiedzi

Taka prędkość to jest pewnie nasza " górna strefa stanów wysokich".:eek:

Podczas naszych zjazdów po stokach bez bramek :P

Ja kiedyś na byle górce (z dużą niedokładnością GPS zapewne) zmierzyłem sobie ok. 80 km/h. Wiem, że w Alpach są pomiary prędkości miejscowej za pomocą fotokomórek - ktoś kiedyś pisał, że 100 km/h nie jest ekstremalnie ciężko osiągnąć.

Tutaj w Kitz mierzono prędkość za pomocą radaru do pomiarów prędkości w sporcie - było to widać na grafice tv, gdzie sukcesywnie prędkość zmniejszała się lub zwiększała, aż do osiągnięcia najwyższej (funkcja "peak" w radarze).

Podobało mi się to zastosowanie radaru. W innych dyscyplinach np. w siatkówce stosujemy pomiar prędkości zagrywki od 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widział ktoś może baner skionline ?

Ciekawe czy Wróżce udało się go gdzieś rozwiesić?

Udało się udało, ja wskazałem miejsce...

Było to miejsce z prawej strony stoku na wysokości 4 bramki licząc od góry, był rozłożony przez cały 2 przejazd, niestety kamera podąża szybko i za zawodnikiem i podczas relacji nie łapała tego miejsca:(.

Ale starała się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prędkość to jest pewnie nasza " górna strefa stanów wysokich".:eek:

Podczas naszych zjazdów po stokach bez bramek :P

50 km/h to taka zupelnie srednia predkosc w jezdzie wolnej chyba dla wiekszosci. Zdziwilem sie ale wyszlo mi to kiedy krecilem sobie filmik ze szczegolnie fajnej czerwonej trasy, jakies 4-4,5 km (na Paganelli): w jedej rece oba kijki, w drugiej aparat krecacy video, jazda z tych wzgledow nieagresywna, lajtowa, w wiekszosci na "prostych nogach", momentami dohamowania prawie do zera - wyszlo jakies niecale 5 min. filmu wiec srednia ok. 50 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych kilka moich prywatnych fotek z SG w Cortinie. Amatorszczyzna jest to więc z jakością jest różnie ale kilka znajomych twarzy da się rozpoznać ;-)

Cortina d'Ampezzo WC SuperG

Piękne zdjęcia, i w ogóle widać że udało Ci się przebić blisko, albo nie było z tym problemu.

Wstaw te zdjęcia bezpośrednio do nas na forum, będą jakby bardziej dostępne, za kilka dni-tygodni ten wątek będzie daleko i nikt nie trafi na link z Twoimi zdjęciami, a jak będą w galeriach forum to i owszem:)- więc wstaw!

To Ty tam też byłeś???:eek::P;):D

Gdzie? w Kitzbuhel?

Ech:rolleyes:, tak się pytasz, jak byś nie wiedział:rolleyes:

...już tu nie będę cytował ks. Tischnera, ale wiesz:"ludzie się pytają....";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia, i w ogóle widać że udało Ci się przebić blisko, albo nie było z tym problemu.

Ponieważ miałem lustrzankę to bez problemu poruszałem się po sektorze dla fotoreporterów :D

Jak się później okazało, nie miałem również problemu z dostaniem się do sektora dla prasy gdzie wysłuchałem chyba ze 3 wywiadów w oczekiwaniu na sposobność podjęcia autografów dla córki, która w tym czasie polowała na Lindsey ;)

Wstaw te zdjęcia bezpośrednio do nas na forum...

Skoro się podobają to w wolnej chwili postaram się przerzucić przynajmniej część do forumowej galerii.

Z jakiego szkła korzystałeś?

Większość zdjęć to Nikkor 55-200 VR, kilka też robiłem kitowym Nikkorem 18-55 VR.

Tak wogóle to moje początki zabawy z lustrzanką tymbardziej miło słyszeć że nie jest najgorzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się podobają to w wolnej chwili postaram się przerzucić przynajmniej część do forumowej galerii.

Już wczoraj nawet Ci kliknąłem na wagę, ale.... jednak nie sfinalizowałem:rolleyes:, uczynię to jak zdjęcia będą w galerii:).

Tylko napisz w tym temacie że już są!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wrzucone do galerii, czekają na akceptację moderatora.

Tak są, chciałem dać wagę, tak jak obiecałem ale chyba już kiedyś dałem i na razie nie da się:(, więc proszę innych forumowiczów ażeby wagą uhonorowali pracę reporterską Konego:), na prawdę zasłużył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są, chciałem dać wagę, tak jak obiecałem ale chyba już kiedyś dałem i na razie nie da się:(, więc proszę innych forumowiczów ażeby wagą uhonorowali pracę reporterską Konego:), na prawdę zasłużył:)

Załatwione! ;)

Na prawdę fajne fotki! :rolleyes::cool:

Nie smakowało?

DSC_3785.JPG

DSC_3786.JPG

:D:P

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakować nie musiało, ważne że przelew na konto poszedł:D, a jakoś nie za bardzo wierzę że w tej puszce jest to co na niej pisze;)

Ja tam nic napisane na puszce nie widzę :P

Zresztą tak zapierdzielać jak Lindsey to tylko na "bogatym haju" można ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakować nie musiało, ważne że przelew na konto poszedł:D, a jakoś nie za bardzo wierzę że w tej puszce jest to co na niej pisze;)

To chyba zbyt mocna wiśniówka... ;):P

Ja tam nic napisane na puszce nie widzę :P

Zresztą tak zapierdzielać jak Lindsey to tylko na "bogatym haju" można ;):D

Tym bardziej ciekaw jestem,co łykała... :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest chyba najfajniejsze - jak można przedstawić fotografowaną i dalej jazdę...

A mogło być jeszcze fajniej tylko wyszły moje braki w rzemiośle ;)

Chciałem zrobić też ujęcie jak przejeżdżała linię mety ale autofocus mi na chwilę zwariował i tego szczegółu mi zabrakło :mad: Może następnym razem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...