Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Testy Nart Forumowiczów


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wezmę swoje stare sl12, pare osób weźmie też inne narty z grupy FIS race. Na pierwszych testach, jak wspomniał Wojciech testowane będą slalomowe narty zawodnicze (tj. komórka/serwisówka). Każdego chętnego, posiadającego narty z tej grupy i chcącego podzielić się nimi z innymi forumowiczami zapraszamy ;) Termin i miejsce zostaną ustalone wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem na poprzednim wątku: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?goto=newpost&t=10393 mam buta, którego skorupa jest bliżej nieokreślona... Są to buciaki Heada, TI N97 SH3. Jeśli ktoś zna grubość skorupy to proszę o odpowiedz ;)

w ostateczności pozostaje Ci linijka lub metr i bardzo dokladny pomiar skorupy buta:)

ja jak juz wspominalem pisze sie na testy, nie miałem okazji uczestniczenia w takich poważnych testowych imprezach a tu chyba bedzie można pojeździc na nartach chyba każdej marki i to z półki FIS race/Top slalom:)

ja przywioze oczywiscie moje Racetiger'y

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2445&id_modelu=3220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teoretycznie kazdy weekend mam zajęty sekcją, ale na któryś z treningów najwyzej nie pójdę. Ja mieszkam w odległości 20 km od Nowego Sącza, czyli +/- 120-130 km od stolicy małopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm w sumie Gruniky Sihelne nie są złe:P taka propozycja hehe.. Bode jak cos to można sie dogadac i jechac razem, w koncu w ns siedze non stop a w Rytrze to nawet dzis popoludniu bylem ale nauczalem:)

O kurde! no to byłoby super, podjechałbym do Sącza i no problemo. A w Rytrze to w szkółce siedzisz? Teraz, kiedy teoretycznie transport jest załatwiony, to jest mi to obojętne gdzie. Szczerze, to nie znam stoku Gruniky Sihelne, ale skrót GS mi pasuje :D Helllloł skiers, ja mam szkołe w tygodniu, ale jak dobrze zagadam z protoplastami to może coś z tego wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... gdyby kieeedyś w przyszłości było nas naprawdę sporo na te testy, to można jeszcze za pomocą JC pożyczyć tyczek od tego trenera z którym są treningi skionline. Myślę, że z rozłożeniem slalomu problemu by nie było, bo jak nie on, to ja mogę się tym zająć bo już pare w życiu rozkładałem, ale kwestia załatwienia z JC tych tyk... Co wy na to?

Aaaa, przestaliśmy gadać o headach, elanach i rossi:D jakby ktoś miał takowe w wersji serwisowej to miiiiiiło widziane:D

Edytowane przez Bode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...