Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Testy Nart Forumowiczów


wojtus81

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez 21 odpowiada, niekoniecznie musi byc to szkolenie... wazne zeby przyjechalo duzo osob z roznymi nartami zeby cos potestowac:) myslicie ze na Sihelnym bedzie ciasno? sadze ze to bedzie niedziela i na kazdym stoku zrobi sie predzej czy pozniej wiekszy ruch.. zaatakujemy z rana, 2-3godz intensywnego testu:D i pozniej wymiana uwag:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode

No ok, tylko fakt, jeśli będzie dużo wiary na stoku to komórki nie przetestujemy... chyba, że śmigiem w puchu;/ Na komórkę trzeba troche wiecej miejsca, w koncu lubi z niej wystrzeliwać na boki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to moze bialka na czerwonej po stronie orczyka jest mala prfzepustowosc wiec mozna posmigac, karnet do 14 to koszt 50 pln a i nawet jak jest duzo wiary to na orczyku zawsze jest luźniej

ps. Marcin możesz się ze mna zabrac ja bede miał jedno wolne miejsce jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to moze bialka na czerwonej po stronie orczyka jest mala prfzepustowosc wiec mozna posmigac, karnet do 14 to koszt 50 pln a i nawet jak jest duzo wiary to na orczyku zawsze jest luźniej

ps. Marcin możesz się ze mna zabrac ja bede miał jedno wolne miejsce jakby co

a myslisz ze nie bedzie duzych tłumow na weekend? białka jest popularna, jutro z ciekawosci zerkne na kamery w ciagu dnia:) ale mi pasuje białka bo trasa na testy jest bardzo dobra.. mysle ze Bode który ze mna bedzie jechal raczej bedzie za:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
to trzeba nad jakimis bandami pomyslec po bokach w takim razie hehe:D a tak wogole to widzialem dzis jak kładziesz po scianie w rytrze wiec Tobie moga sie takie przydac:)

Oj tam, oj tam, zadnych band nie potrzeba :D Panowie... A co, jeśli popatrzylibyśmy w drugą stronę ? Teraz my mamy kawałek, ale gdybyście w wybrali się w dłuższy trip to spokojnie te testy można zrobić w Rytrze. Ludzi jest dużo tylko w niedziele i troszkę mniej w sobote, piątek będzie ok! Co do białki-nie wiem, co do rusina-nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
o niezly pomysl hehe:) zapraszamy w Beskid Sądecki:D mamy tu wspomniane Rytro, ew. Krynice Słotwiny i Azoty, hm Kluszkowce niedaleko.. jest w czym wybierac:)

Lubomierz, który juz bodaj do beskidu sądeckiego nie należy, ale jest jeszcze pare innych górek w okolicy, szczawa itp, czy nawet juz słowacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
Bode, Smith, a co wy tak Wierchomli nie lubicie ?;)

z tego co ostatnio doświadczyłem tam, to pustki są nawet na weekendzie a i wybór tras niemały, więc "ludź" ma gdzie się rozejść

Na wierchomli są pustki? czekałem tam za kazdym razek kolo 4-6 min zanim wsiadłem na krzesło, karnet superdrogi, płasko momentami, nie lubie za bardzo wierchomli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty na dole do krzesła to jak na niedzielne warunki polskie mieści się w granicach określenia "pustki".:)

za to góra powyżej krzesła jak zawsze w systemie podjeżdżasz i wyjeżdżasz, no i nachylenie ciekawsze.

a na drogi karnet jedna metoda handlowa - kupujesz czasowy dłuższy niż potrzebujesz i odsprzedajesz.

za 40 pln można pięć godzin pojeździć.

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie powiedzialem ze nie lubie:P tylko tak mi sie minela w wymienianiu hehe.. no podczas ferii jest tam ruch, w tym sezonie raz bylem na popoludniu i bylo pusto wiec nie wiem jak teraz.. handel karnetami popularny, sam tak czasem robie a na sihelnym ostatnio z wojtusiem pohandlowalismy nawet:D w wierchomli drazni mnie tylko te prawie 12min do góry krzeslem.. tak to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bode
Wojtuś a może przyjedziesz na Rusiński i trochę przed a potem całość po zawodach przetestujemy? Body, Aklim, Ravick i Smiths pomyślcie....

Jeśli będą komórki Heada to juz teraz nawet moge z butami w plecaku wyjsc :D Myślmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...