Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Powrót do nart po przerwie...


pbb0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po 4 sezonowej przerwie chciałbym powrócić do rekreacyjnego jeżdżenia.

Przed przerwą umiejętności swoje oceniłbym na 6

a teraz pewnie 5- o ile nie 4:).

W tym sezonie nie stać mnie na nowy sprzęt, myślę o zainwestowaniu w buty a narty chciałbym jakieś używane,

żeby mieć frajdę z carvingowej jazdy. Znajomi doradzali Zenithy Rossignola lub Metrony ale może ktoś doradzi coś innego.

Moje "wymiary" to 186 cm i 91 kg. Czy lepiej kupić nartę 170 czy 178cm?

Dzięki za sugestie. pozdrawiam.

PS. Brałem pod uwagę te opcje:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=908423205

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=902606417

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=900170750

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=906977377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy twojej wadze to z rossignola polecił bym z5 w długosci 175 jak dobrze pamiętam:)

albo fischer progressor 8+ 175cm.

178cm to juz troche za długa narta przy twoim wzroście i umiejętnościach (wg mnie oczywiście) takie 175 bądz 170 cm powinno być ok

wazysz nie mało więc te rossignole ktore podaleś będą za miękkie celuj w coś takiego jak z5 fischer progressor 8+ powinieneś być zadowolony wybierając którąś z nich

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych to tylko Zenith 6, dłu7gość ok, powinieneś szukać jak Bugi pisze 170-175, z Metrona poniżej 9 nie schodź, przy tej wadze na 9ce jeszcze fajnie pojeździsz, inne ewentualnie Elan Speedwave 10 albo 12, wymieniony Progressor, Atomic Izor 9.7 albo SX10, Dynastar Contact 10 itp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. W weekend będę szukał czegoś na giełdzie,

bo na allegro z w/w niewiele można znaleźć w rozsądnej czyli niskiej:) cenie.

pozdrawiam.

A jaka to jest ta niska cena?? Ile chcesz przeznaczyć.Tak jak ty z początkiem grudnia 2009 kupowałem nowe buty i narty używane. I szczerze to wydawało mi się że na allegro był lepszy wybór niż na wspomnianej giełdzie (rozumiem tej narciarskiej w Katowicach) i ceny w sumie też. Tyle że na giełdzie możesz nartę zobaczyć a na allegro tylko ze zdjęć.Pozdrawiam. Ja kupiłem wspomniane przez Mihumora Izory 9:7 za 400zł. Fakt śledziłem rózne aukcje około 2 tygodni ale zakup był jak najbardziej udany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem nadzieję, że zmieszczę się z nartami w 400zł. W tym sezonie nówki odpadają.

W weekend na pewno przejdę się jednak na giełdę a nuż coś się trafi. Do połowy lutego mam czas na decyzję, mam nadzieję, że do tego czasu coś znajdę:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem nadzieję, że zmieszczę się z nartami w 400zł. W tym sezonie nówki odpadają.

W weekend na pewno przejdę się jednak na giełdę a nuż coś się trafi. Do połowy lutego mam czas na decyzję, mam nadzieję, że do tego czasu coś znajdę:)

Pozdrawiam.

na giełdzie mozesz też przepłacić :D , scenariusz wygląda tak :) przyjeżdżają goście do ustronia albo wisły do serwisu biorą kilka -kilkanascie par nart i zostawiają równowartośc w gotówce :) w sobote i niedziele próbują to sprzedać na giełdzie i ja sie uda to zostawiają kase a jak nie to oddają narty :( więc może lepiej najpierw pojedź zobaczyć u źródła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że można przepłacić:( ale przynajmniej zorientuję się co wogóle można znaleźć:).

Będę się rozglądał za Progressorami 8+, Zenithami z5, ew. Metrony lub te Izory.

Co doradzilibyście w kwestii długości. 170 czy 175cm?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...