Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy wiecie coś o zniżkach na wyciąg w wierchomli?


draveen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedź. Przekalkulowałem i raczej sie nie opłaca bo jedziemy na 4 dni i zestawiając te znieżkę z karnetem 4 dniowym nie wyjdzie taniej, poza tym pewnie sa jakies ograniczenia w korzystaniu z tej zniżki. Pozdrawiam i czekam na inne ciekawe propozycje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dobre i to...piwa napewno sie napije, a lampka wina dla kobiety;) dobra proporcja będzie:D

Niby zniżki dla dzieciaków nie ma, ale dla dorosłych nie jest drogo w sumie, także chyba sie to troche niweluje. Poza tym parking za darmo, też plus. Jak dla mnie w porównaniu z Białką Wierchomla zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj...warunki super, tylko ludzi sporo...jak to w weekend. Ale że tych tras juz troszkę jest;) rozkłada sie...a w tygodniu musi byc naprawde super jazda. Masz rację...za parking i umiarkowaną cenę plus dla Wierchomli...minus za powolne główne krzesło i ceny w barze. pozdr. i zycze milego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jedziesz na 4 dni i zamierzasz sporo pozjeżdżać to tylko karnet kilkudniowy. Dla przykladu 3-dniowy kosztuje 200 zł, co wychodzi 67 zł dziennie. Przy spokojnej jeździe i cenie 15 zł za krzesło te 67 zł zwróci Ci się w mniej więcej 2,5 godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Teraz to chyba wszędzie tak:( Niestety. Znajomi wygrali weekend w Hotelu Gościniec Ryterski z pakietem SPA i karnetem na wyciąg Ryterski Raj dla 2 osób wraz z uroczystą kolacją, ale ja nie wiem, co oni na stoku zastaną... Dobrze, że pobyt w hotelu jest kuszący;)

W Krynicy i tak powinny być lepsze warunki jeszcze niż na Wierchomli. Coś mi się tak wydaje.(mówię z autopsji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba wszędzie tak:( Niestety. Znajomi wygrali weekend w Hotelu Gościniec Ryterski z pakietem SPA i karnetem na wyciąg Ryterski Raj dla 2 osób wraz z uroczystą kolacją, ale ja nie wiem, co oni na stoku zastaną... Dobrze, że pobyt w hotelu jest kuszący;)

W Krynicy i tak powinny być lepsze warunki jeszcze niż na Wierchomli. Coś mi się tak wydaje.(mówię z autopsji)

SPA - urocze zakończenie dnia po aktywnym zjeżdżaniu na stoku:) :) Nawet teraz pomarzyć można sobie hehe- nawet przed snem, pozazdrościć im wygranej nagrody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj...warunki super, tylko ludzi sporo...jak to w weekend. Ale że tych tras juz troszkę jest;) rozkłada sie...a w tygodniu musi byc naprawde super jazda. Masz rację...za parking i umiarkowaną cenę plus dla Wierchomli...minus za powolne główne krzesło i ceny w barze. pozdr. i zycze milego pobytu.

To prawda, jak tylko ktoś ma możliwość jazdy na stok w tygodniu to jest super, luzik:) A jedzenie ważne, więc Cię rozumiem... Tym bardziej, ze ja już po kilku zjazdach marzę tylko o czymś pysznym... A w Rytrze bywasz? A jeśli tak, to tam gdzie jadacie? My w tamtym roku odkryliśmy taką karczmę koło Perły - Karczma nad potokiem, jedzenie niebiańskie... Ach, się rozmarzyłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...