Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lindsey Vonn and Ana w "negliżu".


Rekomendowane odpowiedzi

Piękne Ana Ivanovic oraz Lindsey Vonn zrzuciły swoje sportowe stroje. Serbska tenisistka i najlepsza alpejka świata cieszą oko w tegorocznej edycji dodatku o kostiumach kąpielowych w magazynie "Sports Illustrated". Bez koszulki i bez kombinezonu.

Najnowszy numer dodatku do Sports Illustrated rozejdzie się jak świeże bułeczkiSesje zdjęciowe zorganizowano w malowniczych plenerach w Portugalii, Chile, Indiach, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i na Malediwach.

Anę Ivanovic możemy ujrzeć w różnych sceneriach. Na kilku jest w żółtym kostiumie oplątana siatką tenisowa albo w różowym na tle kilkuset piłek tenisowych w tym samym kolorze.

Dla byłej liderki rankingu tenisistek nie był to debiut na łamach "Sports Illustrated". Poprzednio Ivanovic zagościła na okładce magazynu w grudniu.

Nie tylko dla fanów narciarstwa

Z kolei najlepsza narciarka alpejska Lindsey Vonn pozowała w Whistler, gdzie będzie się toczyć walka o olimpijskie medale. Na sobie, oprócz kostiumu kąpielowego, ma tylko zimową czapkę.

Najnowsza edycja wydawanego od 1964 roku magazynu, do którego zdjęcia robiła Polka Marlena Bielińska, trafiła do sprzedaży we wtorek. Nakład na całym świecie przekroczy 100 milionów egzemplarzy.

za: tvn24.pl

Więcej na http://www.tvn24.pl/-1,1642491,0,1,zamienily-narty-i-rakiete-na-bikini,wiadomosc.html

---------------------------------------------------------------------

"Nie tylko dla fanów narciarstwa"....no, ja myślę, że głównie dla nas, fanów narciarstwa...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj ojj juz w innym teamacie są zdjęcia ze sportilustrated więc się spoźniłeś:)

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?p=96344#post9

:)6344

Spox, mogłem to wkleić do istniejącego wątku:o...

...tvn - przedstawia sprawę mniej prowokacyjnie, jest też filmik - no i inna okładka miesięcznika...

Reasumując - piękne widoki alpejskie...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Vonn do Tigera..

Tiger jesteś moim idolem. Też jestem uzależniona od seksu. Mam ten sam problem - Lindsey Vonn nie mogła się powstrzymać od dowcipów na temat golfisty. Dostało się też kolegom urodziwej narciarki. A najlepsze talk-showy zabijają się już o obecność Amerykanki po igrzyskach...

W piątek całe USA śledziły konferencję, w której golfista przyznawał się do licznych zdrad i przepraszał wszystkich dookoła. W tym samym czasie Lindsey Vonn była gościem telewizji NBC. Program nie mógł się rozpocząć zgodnie z planem - Lindsey musiała zobaczyć swojego rodaka.

Wyszła do dziennikarzy z uśmiechem. - Tiger jesteś moim idolem. Też jestem uzależniona od seksu. Mam ten sam problem - powiedziała puszczając do żurnalistów oko. - Żartuję. Przecież mam męża. O kurcze, przecież on też ma żonę - dodała.

Dostało się też znajomym narciarki, którzy przyszli razem z nią. - Siedzieliście i mieliście miny pt. "Brawo Tiger. Idź do tych kochanek i uprawiaj z nimi ten swój seks" - powiedziała, a sala wybuchnęła śmiechem

Chce być prowadzącym-

Amerykankę w swoim show chcą już najwięksi amerykańskiej telewizji z Jayem Leno i Davidem Lettermanem na czele, choć ona sama przyznaje, że najchętniej wystąpiłaby w kultowym Saturday Night Live w NBC. Ba, chciałaby go poprowadzić. - Zadzwonię niedługo do szefa. Mam kilka pomysłów - stwierdziła z rozbrajającym uśmiechem.

Wszystko wskazuje na to, że to ona zajmie miejsce Tigera w sercach rodaków:)

za tvn24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...