Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rękawice oddychające za 100...200zł - jakie?


bratPit

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przejrzałem trochę archiwum w poszukiwaniu i co nieco wiem, ale proszę Was o radę,

jakie oddychające (membrana) rękawice do jazdy (carving) kupić w przedziale do 200zł? dobrze aby miały kieszonkę na skipass ale nie jest to warunek krytyczny,

wcześniej kupiłem jakieś za coś ca. 90zł w makro i to jest badziewie, o ile są ciepłe, to po dwóch dniach dość intensywnego używania nasiąkły tak, że na kaloryferze schną już drugi dzień sic!, oczywiście w drugim dniu użytkowania były na tyle mokre że przy -5stC marzły dłonie mimo że nie mam takich tendencji - wiadomo wilgoć,

nie muszą mieć jakichś wzmocnień, nie muszą być super ciepłe jak dla ludzi ze skłonnością do marznięcia dłoni, ważne żeby w miarę dobrze oddychały,

mierzyłem w intersporcie jakieś Rossignole z goretexem (rozm L) [chyba? ROSSIGNOL R7] i wydawały się OK, nie miały kieszonki, w sumie mogły by być,

a jakie są Wasze typy w tym względzie?

dziękuję z góry za sugestie,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ROSSIGNOL R7 są napewno dobre.sprawdz rozmiar nie kupuj w ciemno bo kupując kiedyś inne rossignol z allegro z rozmiarówką okazały sie za duże no i to wtedy też lipa.Sprawdż oferte w GoSporcie jak masz taką okazje.

Ale ja chyba bym wybrał coś innego. :D za 200zł to idzie już coś wybrać(oczywiścei średnia półka bo do górnej to trzeba srogo dopłacić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ROSSIGNOL R7 są napewno dobre.sprawdz rozmiar nie kupuj w ciemno bo kupując kiedyś inne rossignol z allegro z rozmiarówką okazały sie za duże no i to wtedy też lipa.

to wiadomo, że nawet różne modele tego samego rozmiaru w zależności od producenta, inaczej "leżą"

Sprawdż oferte w GoSporcie jak masz taką okazje.

przejadę do nich,

Ale ja chyba bym wybrał coś innego. :D za 200zł to idzie już coś wybrać(oczywiścei średnia półka bo do górnej to trzeba srogo dopłacić)

dlatego pytam na forum :)

ludzie przetestowali już pewnie wszelakie marki i coś doradzą,

co do topowych modeli to nie celuję w nie bo to nie ten etap, nie ta półka cenowa, no i nie wykorzystam ich zalet,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Makro mają super Dynastary (a przynajmniej były - rozchodziły się jak ciepłe bułeczki). Wysokie, prawie na deskę. Cena oscylowała w okolicach 100pln- nie pamiętam dokładnie.

i tak mam być w makro z reklamacją tych rękawic które kupiłem wcześniej (puszcza szew) więc zajrzę na halę co zostało ;)

thx

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...