Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Uwaga na Stok w Jacni


metal

Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam wszystkim Stok w Jacni!!!! To chyba najdroższa ze wszystkich oślich łączek w Polsce, a pazerność właścicieli nie zna granic. Kazano mi płacić za mojego 3,5 letniego syna tyle co za dorosłego, mimo że i tak sam nie byłby w stanie wjechać na talerzyku na górę. Na uwagę, że wszędzie w górach (pozdrawiam górali) wyjeżdżał ze mną bez opłat, nawet na krzesełkach, niejaki pan Marian - właściciel?, powiedział, że jak mi się nie podoba to mogę jechać gdzie indziej, i tak też zrobię!!!!:P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem frontem do klienta ;)

ciesz się ze ci zdjęcia nie zrobił i do gabloty "tych klientów nie obsługujemy"

ale fakt trafiają się jeszcze tacy "post-prl-owi" biznesmeni

ja dla równowagi w przyrodzie dodam że bardzo podobało mi sie podejscie do takiego tematu na pracicy /rzyki k.andrychowa/ facet z obsługi jak widział takiego "brzdąca" to zwalniali wrecz zatrzymywali orczyk , widziałem również "szkolenie" dla dziewczynki która nie mogła zaskoczyć że na to sie nie siada i gość nie nerwowo bez zbędnych narzekań i złości w oczach pokazał co i jak - bez stresu.

Ale to zależy już tylko i wyłącznie od CZŁOWIEKA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53
Odradzam wszystkim Stok w Jacni!!!! To chyba najdroższa ze wszystkich oślich łączek w Polsce, a pazerność właścicieli nie zna granic. Kazano mi płacić za mojego 3,5 letniego syna tyle co za dorosłego, mimo że i tak sam nie byłby w stanie wjechać na talerzyku na górę. Na uwagę, że wszędzie w górach (pozdrawiam górali) wyjeżdżał ze mną bez opłat, nawet na krzesełkach, niejaki pan Marian - właściciel?, powiedział, że jak mi się nie podoba to mogę jechać gdzie indziej, i tak też zrobię!!!!:P

Polska to takie dziecko z daunem....trzeba kochać,ale na cudy nie ma co liczyć:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale numer, dokładnie taką samą sytuacje miałem w Spytkowicach, ale nie na krzesłach ale ciut dalej na orczyku, nie ma co -"polecam" !

miałem okazję poznać "państwa" właścicieli przy okazji otwarcia pewnej stacji narciarskiej :rolleyes:

po rozmowie z nimi czułem po kościach,że tam będą jaja

nie myliło mnie przeczucie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...