Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ciśnieniowe ekspresy do kawy ...


Roobs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mazajka

Ja tam nie lubię jak za rzeczy „konkretne” biorą się marki „od wszystkiego”, typu właśnie ekspresy do kawy Siemens czy Bosch... dla mnie to jest zła polityka... jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego... Ekspresy to robi Jura, Saeco czy nie wiem DeLonghi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość mazajka

Dużo zależy od budżetu chociaż bardzo drogie ekspresy ciśnieniowe wcale nie muszą okazać się dla Ciebie najlepsze. Generalnie warto zainwestować w ekspres jeśli cenisz sobie jakość kawy a jak już raz przyzwyczaisz się do kawy z ciśnieniowego nie potrafisz pić innej. Zobacz jak wygląda dysza do spieniania mleka i dowiedz się dokładnie jak działa. To ważne, jeśli dodatkowo zależy Ci na pysznym cappuccino z pianką!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ja osobiście polecam Philips Senseo, te podstawowe modele są niedrogie, wszystkie same się czyszczą, tylko trzeba odkamieniać jak ma się twardą wodę. pozostaje jeszcze tylko kwestia indywidualna - czy kawa będzie Tobie smakować, bo mi smakuje jak z żadnego innego (domowego) ekspresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość rozmaryn

Swój pierwszy ekspres kupiłam wiele lat temu. Wówczas przygotowanie kawy, a co dopiero spienienie mleka były czasochłonne, ekspres dusił się, prychał, kichał i nie działał

zbyt płynnie. Miliony razy przeklinałam ten zakup. Na szczęście nowoczesne ekspresy ciśnieniowe niewiele mają wspólnego z tymi wielkimi kolumbrynami sprzed lat. Są łatwe

w obsłudze, wystarczy wcisnąć jeden, dwa przyciski i mamy pyszne cappuccino, mocne espresso czy aromatyczne macchiato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 6 months later...

Lubię pić w domu dobą kawę i dlatego zależało mi, żeby kupić porządny. Trochę czasu spędziłam na poszukiwaniach i wybrałam właśnie model philipsa. Ekspres jest fajny i oczywiście posiada młynek do mielenia ziaren kawy, więc kawa wychodzi bardzo aromatyczna i świeża. Można też w ekspresie podgrzewać mleko, ma on specjalny system, dzięki któremu mogę przygotować też latte, albo cappuccino. Bardzo fajna sprawa. Dużo przyjemniej zaczyna się dzień, gdy po całym mieszkaniu unosi się taki przyjemny zapach dobrej kawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Martwi mnie ten system automatycznego ubijania kawy:/ Sukcesem do dobrej kawy jest młynek dopiero później ekspres. Jeśli ktoś nie pije espresso to sprawa jest dużo łatwiejsza :)

A ja mam coś takiego: http://www.megamedia.pl/ekspres-cisnieniowy-do-kawy-zelmer-13z018.php?cnv=f638d0-8ce78398ce. Jestem zadowolona, choć ogólnie żeby wypić dobrą kawę trzeba umieć ją robić :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...