Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2010/2011


Rekomendowane odpowiedzi

Poszczególni zawodnicy zaczynają treningi na śniegu przed nowym sezonem. To ciekawe móc dzisiaj dzięki internetowi śledzić dokładne daty rozpoczęcia treningów.

Mancuso i Vonn lecą właśnie do Nowej Zelandii.

Svindal po treningach w hali rusza we włoskie Alpy.

Jeśli macie informacje o przygotowaniach innych ekip, to z ciekawością przeczytam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszczególni zawodnicy zaczynają treningi na śniegu przed nowym sezonem. To ciekawe móc dzisiaj dzięki internetowi śledzić dokładne daty rozpoczęcia treningów.

Mancuso i Vonn lecą właśnie do Nowej Zelandii.

Svindal po treningach w hali rusza we włoskie Alpy.

Jeśli macie informacje o przygotowaniach innych ekip, to z ciekawością przeczytam.

Praktycznie wszyscy zaczynają właśnie teraz. Gdzieś na jakimś twitterze albo facebooku przeczytałem o ambasadorze shreda, Tedzie. Po treningu na sucho wraca do nart. A ten trening na sucho swoją drogą czasem daje wiekszy wycisk niż cały dzień w zawodniczych butach i mordercze trenningi na śniegu. Z tym, że trwa 6-8 h z tego co patrzyłem. (Dla porównania ja po zakończeniu sezonu miałem 1 miesiąc przerwy od wszelkiej działalności sportowej a potem zacząłem na hali i siłowni po 1,5 h dziennie, 5 dni w tygodniu. Aha i na tej siłowni to tak pociągnę do grudnia :P A oni cały boży rok :))

Ze słonecznego Rytra,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać na tym filmie, że nie trzeba aż do Nowej Zelandii jechać, aby trenować w dobrych warunkach. Sasaki w Zemratt dzisiaj.

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=1468540646774

Nie wiem tylko, czy można oglądać ten film nie będąc zalogowanym w FB?

Plan znajomego na najbliszy sezon jesienny ... :)

Ciekawe czy będize już śnieg :

http://www.teideski.com/index.php

FAcet chce spróbować trochę na nartach a trochę na windsurfie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Bode wszyscy wiemy że jesteś dobrym zawodnikiem z Polski południowej tylko że kolega Bończa i jak mniemam i reszta forumowiczów jest ciekawa treningów zawodników z Pucharu Świata .... :D:o

napisałem tylko linijkę o moich trenningach i to dla porównania z tym co tak naprawde robią zawodowcy. Soooory, już nie będe.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem na ntn.pl,że

"Oficjalny test śniegu w Sölden przeszedł pomyślnie, zatem nie ma większych przeszkód by dopinać sprawy związane z inauguracją Pucharu Świata. Pierwszy weekend tegorocznego alpejskiego PŚ już za tydzień!!!

Kontrola śniegu odbyła się w czwartek (14.10). Przeprowadził ją Markus Mayr (FIS Race Director - odpowiedzialny za zawody kobiet) dał zielone światło do przeprowadzenia wyścigów na podstawie oceny sytuacji śniegowej na stokach do slalomu giganta

- Ogólnie rzecz ujmując warunki są zaskakująco dobre. Najlepsze w porównaniu do ostatnich czterech lat. W poprzednich sezonach, ostatnie wypłaszczenie przed metą było w fatalnym stanie. Mając to na uwadze, organizatorzy jeszcze latem przykryli ten odcinek specjalną folią, by chronić śnieg przed wytopieniem i zabrudzeniem. Te działania popłaciły. W wyższych partiach stoku leży mieszanina naturalnego i sztucznego śniegu. Zimna woda w ostatnich dniach i minusowe temperatury, szczególnie nocami, przyspieszyły przygotowania. Ostatnie przygotowania i dośnieżanie potrwają do poniedziałku - powiedział Mayr"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...