Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 2010/2011


Rekomendowane odpowiedzi

Karbon przejdzie operację

Denise Karbon jest kontuzjowana. 30-letnia włoska alpejka miała wypadek podczas zajęć w Madesimo. Okazało się, że uszkodzona jest łąkotka w prawym kolanie i zawodniczka musi przejść zabieg. Lekarze twierdzą, że przez miesiąc nie będzie mogła trenować.

http://www.sports.pl/Sporty-zimowe/Narciarstwo-alpejskie-Denise-Karbon-idzie-pod-noz,artykul,91302,1,982.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ale narobiłem larma w domu.

Q ....y i tym podobne sie sypały,że sobie zapomniałem o transmisji z Aspen.:eek:

A wiesz że Aspen jest na 2 półkuli, a nie w Alpach:rolleyes:

I w związku z tym jak tam jest dzień to u nas wieczór, więc i tak nic byś nie przegapił, bo transmisje startują wieczorem - Program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale narobiłem larma w domu.

Q ....y i tym podobne sie sypały,że sobie zapomniałem o transmisji z Aspen.:eek:

Jak wszystkim ulżyło gdy się okazało ,że to dopiero za tydzień.:)

Ale co się wszystkim oberwało to się oberwało.:D:D:D

A co ktoś musi być winny.:P;)

Ja niestety do 12 grudnia pewnie nie będę oglądał transmisji z narciarstwa . Ale nie pochwalę się gdzie znikam na 2 tygodnie bo mnie jeszcze z forum za herezje wypiszą:D:D:D. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz na zlot honorowych i najbardziej utytułowanych członków skiforum ??

:eek::D:P;)

Na skiforum nie udzielam się , pewnie jest to też fajne forum lecz mi od początku spodobało się nasze skionline i tak już zostanie. Wszyscy umawiają się na fajne wyjazdy w alpy a ja jak przystało na grzecznego meża znikam z ukochaną do brr miejsca w którym dziś było + 31 stopni a morze miało 26 stopni :D:D:D. Wygadałem się ale może po powrocie będę mógł coś napisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że Aspen jest na 2 półkuli, a nie w Alpach:rolleyes:

I w związku z tym jak tam jest dzień to u nas wieczór, więc i tak nic byś nie przegapił, bo transmisje startują wieczorem - Program

Ale jo se myślem co łone w tej hameryce światło majom.

To chu....dy byk wi kie te transmisyje mogom być.

A tam zresztą nie ważne o co sie robi larmo.

Ważne,że wszyscy sie po kontach chowajom.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jo se myślem co łone w tej hameryce światło majom.

To chu....dy byk wi kie te transmisyje mogom być.

A tam zresztą nie ważne o co sie robi larmo.

Ważne,że wszyscy sie po kontach chowajom.:P

Transmisje będą w Eurosporcie: 1. przejazdy (SL i GS kobiet) o 18.00, 2. o 21.00;

a między przejazdami kobiet, transmisja z "szybkich" facetów :)

Tu masz rozpiskę w pdf'ie.

Edytowane przez gajowy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dwukrotna wicemistrzyni świata w narciarstwie alpejskim 19-letnia Szwajcarka Lary Gut nie wystąpi w zawodach o PŚ w Semmering.To kara rodzimej federacji za krytykowanie trenera Mauro Piniego .Nie akceptujemy publicznej krytyki pod adresem głównych szkoleniowców.Poza tym Lara zignorowała ustne ostrzeżenia dotyczące obowiązku noszenia oficjalnego stroju reprezentacji -wyjaśnia dyrektor federacji.

www.sports.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bormio

Włoch Christof Innerhofer był najszybszy na pierwszym treningu zjazdu przed zawodami alpejskiego Pucharu Świata, które odbędą się w środę we włoskim Bormio.

Drugi czas uzyskał wicelider klasyfikacji generalnej PŚ Austriak Michael Walchhofer, który trasę przejechał wolniej od Włocha o 0,75 s, a trzeci jego rodak Klaus Kroell - strata 0,97 s.

Lider Pucharu Świata Szwajcar Silvan Zurbriggen miał 23. wynik, gorszy o ponad 4 s od Innerhofera.

za sport.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tessa Worley wygrała trzeci raz z rzędu SG! Dziewczyna jest niesamowita. No i niezłe narty ma :):

“I think my skiing is more stable so I can do whatever I want without many mistakes,” - tak, ta stabilność tych dech jest niesamowita. Każdy, kto na nich jechał, pierwsze wrażenia ma właśnie takie.

Maria Riesch osiągnęła najlepszy rezultat w karierze w SG. Dziewczyna już jedzie we wszystkim!

Hoelzl, która była trzecia, przed zawodami była bliska rezygnacji z powodu choroby. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hm hm ja odnośnie typowania:) bo wszyscy forumowicze typowali na dziś giganta pań a tu ku mojemu zdziwieniu panie jadą.. slalom:) w sumie chodzi mi o to żeby wyniki ze slalomu weszły na typowanie giganta bo się pomiesza wszystko i będzie ciężko trafić:P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...