Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon 3V 2d LAB (komórki)


bigosj

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
a ja mam do sprzedania heada isl rd w tej długości 10/11, ideał

A coś więcej o tej nartce? Cena itd...

Od kilku lat jeździłem na sprzętach z wypożyczalni, brałem albo nowe modele albo w centrach testowych, ale doszedłem do wniosku że jednak kupię sobie jakieś slalomki na kilka sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne?A co tu jest ważne? :confused:

Bez urazy,rozumiem,że zaczyna się wątek "ważne",jeśli coś dla całego forum jest ważne,tj.:Admin wprowadza istotne zmiany na Forum,na rynku pojawia się wadliwy kask,itp... A tutaj? :rolleyes:

Myślałem,że pojawi się istotna informacja na temat tychże nart,a tu... nic! :confused: Sorry,chętnie pomogę jak mogę,ale to nie jest ważne dla całego/większości Forum,jakich nart potrzebujesz... :P

Pozdrawiam! :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś więcej o tej nartce? Cena itd...

Od kilku lat jeździłem na sprzętach z wypożyczalni, brałem albo nowe modele albo w centrach testowych, ale doszedłem do wniosku że jednak kupię sobie jakieś slalomki na kilka sezonów.

wrzucam opis z narty z mojej aukcji. Cena do uzgodnienia

Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania pucharowe narty HEAD iSL RD (racing department).

Są to narty komórkowe niedostępne w zwykłej sprzedaży sklepowej. Można je nabyć bezpośrednio od Head'a, oraz race programem. Różnią się od zwykłych sklepowych desek konstrukcją i wyróżnia je dużo większa twardość oraz dynamika. Narty dedykowane zawodnikom, oraz bardzo dobrze jeżdżącym amatorom racingu.

link to polskiego testu w Maso Corto, Włochy, który odbył się w zeszłym roku :

http://testujemynarty.pl/test/Head-SL7-Wordcup-iSL-RD_154521485

Są to narty startowe, więc były użyte zaledwie kilkanaście razy, nie licząc okresu świątecznego, w którym używałem ich do trenowania na wyjeździe przed zawodami.

Stan ślizgu: bdb, drobne ryski, zero śladów po minerałach, smarowany regularnie smarami Holmenkoll i mydełkami Vola.

Stan politury: db, lekkie obicia od tyczek.

Stan krawędzi: cel, ostrzone tylko ręcznie diamentami. Nawet do ustawienia kąta nie został użyty pilnik metalowy, a rotator diamentowy. 88/0,5

Wiązania : Head (tyrolia) FP 11

Cena jest bardzo atrakcyjna zważywszy na stan, rocznik oraz początkową cenę tych nart, która ze względu na dosyć zawężoną grupę odbiorców sięgała 3000 PLN. Do nart dorzucam oryginalny rzep HEAD do spinania desek

Preferuję odbiór osobisty, który umożliwi państwu dokładne obejżenie nart przed kupnem.

Kontakt :

tel: 787 497 052

gg: 13 58 16 59

mail: hipolit53@tlen.pl

zdjęcia na e-mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...