Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co to będzie ?


hupon

Rekomendowane odpowiedzi

@Figo

Dobry żart :) Tylko nie zapominaj, że jesteśmy w pożal się boże Polsce :P

Do czasu, kiedy idiotyczna działalność ekologów nie zacznie być ignorowana przez władzę, to na naszych rodzimych stokach NIC się nie zmieni. Ośrodki państwowe według mnie to idiotyzm. Podejrzewam, że jeśli prywatny, kompetentny inwestor dostałby stoki w SzCyrku, to mielibyśmy tam ośrodek, który w spokoju mógłby stanąć w szranki z ośrodkami za południową granicą. Tak się na pewno nie stanie przez najbliższe 10 lat, więc dziękuję, zostaje przy Mosornym, Żarze i Rzykach...

Rizz i zgadzam się z tobą w 80% (mniej niz 10lat) i to jest właśnie niemoc w stosunku do państwówek. Nie dochodzi to jednak do Wielu MISTRZÓW ŚWIATA na tym portalu. Co do budowy dróg nawet jakby 6pasmówke wybudowali tak czy siak korki będą. Jest przecież 2pasmowa droga z Katowic do Wisły i co może korków brak???? jak ludzie po weekendzie wracają do Katowic. Tak samo jest z Korbielowa do Bielska żywiecka również zakorkowana. Zakopane-Kraków jeszcze gorzej. Ja radze tu niektórym kolegą kupić śmigłowce i będzie bez korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się śmiejecie :) ale był jakiś plan beskidzkiej 5 z usytuowaniem parkingów i gondoli w okolicach Godziszki czy Lipowej z lądowaniem na Skrzycznem żeby odciążyć dojazd do Szczyrku. Oczywiście pewnie plan nie realny

Piękne trasy by były na stronę Lipowej i Godziszki ze Skrzycznego.

To pozytyw niezaprzeczalny i wydaje się jedyny.

Dojazd makabryczny (osobiście uwielbiam tamte kręte ścieżki)szczególnie w zimie jak sypnie i duje.

Mam tam kilku znajomych i wiem jak odkopują auta z zasp, i często z Kalnej czy Godziszki śmigają rano do pracy pieszo do Buczkowic ,bo autobusy odwołane a drogi zawiane.

A domostwa w Słowinie podchodzą aż do samego lasu ,skąd do Lewego na Fisówce jest niemalże kilkaset metrów zaledwie.

To nie Austria (jak np.Schladming),że przez podwórka gospodarstw przebiegają trasy narciarskie.

Jak zwykle narzekacie i dramatyzujecie zapominając,że Szczyrk jest znany i doceniany na całym niemalże świecie.Włosi na przykład nazywają ten kurort :

VAL DI FARSA:D:D:D

Marek jak Ty będziesz na forum będę musiał zakładać papmpersa.

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne trasy by były na stronę Lipowej i Godziszki ze Skrzycznego.

To pozytyw niezaprzeczalny i wydaje się jedyny.

Dojazd makabryczny (osobiście uwielbiam tamte kręte ścieżki)szczególnie w zimie jak sypnie i duje.

Mam tam kilku znajomych i wiem jak odkopują auta z zasp, i często z Kalnej czy Godziszki śmigają rano do pracy pieszo do Buczkowic ,bo autobusy odwołane a drogi zawiane.

A domostwa w Słowinie podchodzą aż do samego lasu ,skąd do Lewego na Fisówce jest niemalże kilkaset metrów zaledwie.

To nie Austria (jak np.Schladming),że przez podwórka gospodarstw przebiegają trasy narciarskie.

Marek jak Ty będziesz na forum będę musiał zakładać papmpersa.

Tu nie chodziło o Trasy narciarskie w stronę Godziszki ale o samą kolejke :) w tamta stronę to jedynie Ski ze spadochronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodziło o Trasy narciarskie w stronę Godziszki ale o samą kolejke :) w tamta stronę to jedynie Ski ze spadochronem.

No Q co jeden pomysł to lepszy mają.

Ciekawiło by mnie co to za cymbał miał takiego "pomysła".:eek:

Głupich nie sieją.:(

Co tam by się wtedy działo.

Ach zresztą szkoda się rozpisywać na temat głupich pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...