Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Agenzia Montana - wynajem apartamentów Val di Sole


zolwik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W zeszłym roku korzystałem z Agenzia Montana wynajmując apartament w Marillevie 1400 w czasie ferii. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Organizacja w porządku - pobranie kluczy mimo tłumu trwało 10 minut. Musisz mieć świadomość co chcesz wynająć - my spaliśmy w apartamentach - stan późny Gierek, ale wszytko co jest potrzebne to było.

O agencji na plus może świadczyć to, że gdy rozwaliło się nam jedno z łóżko, to po telefonie do agencji, po 15 minutach przyszedł pan z narzędziami i naprawił wszystko w pół godziny, przepraszając nas za kłopoty.

Pozdrawiam,

Jacek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowa obsluga, dobry kontakt, otwartość na moją upierdliwość i zmiany (kilka razy zmieniał mi sie skład 'wyprawy')iiiiii..... dość kiepski produkt. (patrz wyżej).

szczególną ostrożnośc polecam przy 'meblowych sciankach działowych' między pokojami (tak do wys 210 cm.. ;) ), bywały też 'wnęki mieszkalne' z pietrowym wyrkiem.... pytać, pytać, pytac, żądać planu mieszkania itp....

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cieszę się, że został poruszony wątek tej agencji, gdyż również pierwszy raz będę korzystać z jej usług. Jak na razie odczucia mam dokładnie takie, jak wyżej opisane - super obsługa via e-mail oraz spodziewany późny Gierek na miejscu :) Czyli przynajmniej "widzą gały, co będą brały". Rezerwacja w każdym razie dokonana, no i teraz tylko przeżyć ten czas do wyjazdu... :rolleyes:

Pozdrawiam

yossi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeżdżę do Val di Sole, to zawsze z nimi (chyba ze 3 czy 4 już razy ;) ). Nigdy nie było problemów. Inna sprawa, że sytuacji w których moglibyśmy to sprawdzić też na szczęście nie doświadczyłem.

Apartamenty - cóż, co kto lubi. W porównaniu do francuskich studiów to prawdziwe lotniska ;) Wyposażenie OK, wszystko sprawne, jakiegoś szczegółowego sprawdzania też przy wyjeżdzie nie było. Wygląd - a czy to ma jakieś znaczenie (jak dla mnie OK) ?! :D Najważniejsze, że od drzwi apartamentu na stok było 10 czy 15 metrów (Sole Alto chyba) :D

Mała uwaga - klucze dostaje się w biurze w dolinie, nie w samej Marillevie 1400.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...