Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ameryka - typuj, a wygrasz plecak


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zmartwienia. W poniedziałek wszystko wyprostujemy i ... - będzie Pan zadowolony :)

Akurat ja na tym nie zyskuję :) ...a chyba po wczorajszym dniu prowadziłem w tej weekendowej edycji. Dziś chyba wyraźniej gorzej poszło - ciekawe jak bardzo będę zadowolony, lub nie ;)

Dlaczego nie ma możliwości sprawdzić punktacji danych zawodów, czy też ja taki "niedowidz" jestem :confused:

Nie jesteś "niedowidz" :) Wyniki mówią "pojawiam się i znikam" - w tej chwili nie ma np. dzisiejszych - jest tylko "generalka", dlatego czekam, czekam... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu weekendowego:http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&akcja=klasyfikacja_weekend

Punkty zliczone są następująco. Jeżeli ktoś typował Svindala na 2. miejscu ma 5 pkt. Jeżeli na 1. miejscu ma 3 pkt. Jeżeli na 3. miejscu to też 3 pkt.

reklamację jeszcze sa rozpatrywane :)

A na razie, jeszcze nieoficjalnie ogłaszam że plecaki otrzymają:

1. logistyk97 24 pkt

2. gajowy01 22 pkt

3. ravick97 19 pkt

staszek2323 też miał 19 pkt, ale później typował w pierwszych zawodach, dlatego zajął 4. miejsce

Edytowane przez JC
Poprawka punktów za 3. miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na razie, jeszcze nieoficjalnie ogłaszam że...

Pełne zaskoczenie i to oficjalne, ale cieszę się również nieoficjalnie :cool:

Dzięki :), w końcu to mój drugi raz kiedy coś wygrywam w życiu i drugi ze skionline.

ps. sorry trzecia nagroda, zapomniałem o "Zarysie Dziejów Rzemiosła Cechowego w Mielcu":D

Edytowane przez ravick97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki konkursu weekendowego:http://www.skionline.pl/sport/?co=konkurs&akcja=klasyfikacja_weekend

Punkty zliczone są następująco. Jeżeli ktoś typował Svindala na 2. miejscu ma 5 pkt. Jeżeli na 1. miejscu ma 3 pkt. Jeżeli na 3. miejscu 0 pkt.

reklamację jeszcze sa rozpatrywane :)

A na razie, jeszcze nieoficjalnie ogłaszam że plecaki otrzymają:

1. logistyk97 24 pkt

2. gajowy01 22 pkt

3. ravick97 19 pkt

staszek2323 też miał 19 pkt, ale później typował w pierwszych zawodach, dlatego zajął 4. miejsce

Prawie wygrałem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Punkty zliczone są następująco. Jeżeli ktoś typował Svindala na 2. miejscu ma 5 pkt. Jeżeli na 1. miejscu ma 3 pkt. Jeżeli na 3. miejscu 0 pkt.

Uczciwie powiem, że ...to bez sensu :) Jakkolwiek mnie nie dotyczy, to konkurencja raczej skorzysta, ale jeśli ktoś go typował na 3. m. tzn. "na pudle" to zero pkt. jest niesprawiedliwe :/

1. logistyk97 24 pkt

2. gajowy01 22 pkt

3. ravick97 19 pkt

Gratuluję laureatom - logistyk naprawdę ostro idzie, w generalce też :)

PS.

He he, zaraz ktoś powie że wyżej wykazałem się cynicznym i "farbowanym" altruizmem ;) bo tak naprawdę to mam bezpieczną przewagę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) He he, zaraz ktoś powie że wyżej wykazałem się cynicznym i "farbowanym" altruizmem ;) bo tak naprawdę to mam bezpieczną przewagę ;)

O, jednak nic pewnego - jeśli Staszek i Ravick odzyskają (słusznie) po 3 pkt. za Svindala a typowali wcześniej niż ja, to spadam :/ Cóż, niech się dzieje, byle sprawiedliwie :)

PS. Dlaczego nie można edytować ponownie postów w tym dziale?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie wgłębiałem się tak w algorytm liczenia punktów jak Gajowy, ale jeśli faktycznie jest jakiś brak logiki lub niesprawiedliwość to jestem za zmianą.

a czy stracę, czy zyskam - wsio radno, byle oliwa po wierzchu pływała :)

Foilozofii w tym żadnej nie ma, ale coś JC namieszał :) napisał, że nie macie punktów za Svindala w zjeździe (m.in. wy typowaliście go na 3 miejscu) ale widzę, że te punkty jednak macie, czyli chyba już jest OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie powiem, że ...to bez sensu :) Jakkolwiek mnie nie dotyczy, to konkurencja raczej skorzysta, ale jeśli ktoś go typował na 3. m. tzn. "na pudle" to zero pkt. jest niesprawiedliwe :/

Gratuluję laureatom - logistyk naprawdę ostro idzie, w generalce też :)

PS.

He he, zaraz ktoś powie że wyżej wykazałem się cynicznym i "farbowanym" altruizmem ;) bo tak naprawdę to mam bezpieczną przewagę ;)

O, jednak nic pewnego - jeśli Staszek i Ravick odzyskają (słusznie) po 3 pkt. za Svindala a typowali wcześniej niż ja, to spadam :/ Cóż, niech się dzieje, byle sprawiedliwie :)

PS. Dlaczego nie można edytować ponownie postów w tym dziale?

Foilozofii w tym żadnej nie ma, ale coś JC namieszał :) napisał, że nie macie punktów za Svindala w zjeździe (m.in. wy typowaliście go na 3 miejscu) ale widzę, że te punkty jednak macie, czyli chyba już jest OK :)

Przepraszam! To ja namieszałem wpisem. Oczywiście za Svindala na 3. miejscu są 3 pkt. Bo jest w trójce!

Jeszcze raz. Jeżeli zawodnik A zajmuje ex aequo z zawodnikiem B np. 2 miejsce, to:

- za typowanie zawodnika A lub B na 2. miejscu otrzymuje się 5 pkt.

- za typowanie zawodnika A lub B na 3. miejscu otrzymuje się 3. pkt

- za typowanie zawodnika A lub B na 1. miejscu otrzymuje się 3. pkt

Teraz chyba będzie jasne i sprawiedliwe? Tak są policzone punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! To ja namieszałem wpisem. Oczywiście za Svindala na 3. miejscu są 3 pkt. Bo jest w trójce! (...)

No dobra... duży ten plecak? :) Bo zastanawiam się czy przyda mi się na wyjeździe do Livigno (w piątek), i czy warto go teraz wysyłać bo mogę nie odebrać; czy może poczekać na następne konkursy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... duży ten plecak? :) Bo zastanawiam się czy przyda mi się na wyjeździe do Livigno (w piątek), i czy warto go teraz wysyłać bo mogę nie odebrać; czy może poczekać na następne konkursy ;)

Ja jestem w Kaprun, więc plecak mogę ci wysłać dopiero w środę. Może nie dojść.

To co czekasz?

Co do wielkości, to taki plecak na laptopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...